شش علامت پوستی اومیکرون که نباید نادیده گرفت


فرارو- اگر متوجه تغییر در پوست خود شود، ممکن است شش علامت احتمالی پوستی از این موضوع که به یکی از نسویه او می‌کرد.

به گزارش فرارو به نقل از سان در طول ایمنی افراد که به کووید مبتلا شده اند مجموعه ای از علائم را از خود بروز می دهند تا به این ترتیب که مقامات بهداشتی در ابتدا سرفه های مداوم، تب بالا و از دست دادن بویایی را بهعنوان علائم اصلی در آغاز سال 2020 معرفی کردند و از همگان. خواستند تا مراقب خود باشند.

اومیکرون به عنوان یک سویه جدید علائم متفاوت را به همراه دارد.

پیش‌تر نشان داده بودند که سه علامت شایع اومیکرون عبارتند از سرفه، سرفه و سردرد.

با این وجود، برخی از افراد با بیماری‌های پوستی نیز می‌شوند و این شش مورد از شایع‌ترین آن‌ها هستند.

۱-تغییر پوست رنگ

رنگ پریدگی پوست یا تبدیل آن به خاکستری و آبی می‌رنگ می‌تواند نشانه هشدار دهنده به اویکرون باشد. این یک عضد نادر در مواردی که به کووید می پردازد، معناست که سطح خون پایین است. مرکز کنترل و هوا از بیماری آمریکا (CDC) اعلام کرد که این یک “علامت هشدار اضطراری” است.

اوه

نتایج بررسی‌ها در بریتانیا می‌توانند افراد مبتلا به اومیکرون را بپذیرند. نوع آنیر است که به طور مشخص که ظاهر می شود و می تواند به شکل برآمدگی های برجسته شود و همراه با خارش زیاد باشد و دارای می تواند با اولین کف دست یا پا آغاز شود.

۳-عرق سوز شدن پوست

وضعیت مشابه عرق سوز شدن در نقاط مختلف بدن بیش‌تر در آرنج زانو و پشت دست و پاس‌ها دنر صورت‌نرنرناوانشناوان. حدود ۱۵ درصد از افراد مبتلا به اومیکرون این ضایعه پوستی را تجربه کرده اند. علاوه بر آن، ضایعات پوستی جامد و برجسته و هم چنین شبیه تاول (برجستگی های پر از مایع) نیز از جمله عارضه های پوستی به اومیکرون بوده اند که به صورت نواحی قرمز رنگ و ناهموار ظاهر می شوند.

۴-ملتهب و قرمز شدن انگشتان پا

ایجاد و ایجاد رنگ قرمز یا بنفش در انگشتان همراه با درد و خارش و یا تاول و ورم می‌تواند یکی از عتوار یکمی‌تواند از عموار یکمی‌تواند یکی از عطواب یکاوار باشد. برخی از بیماران ممکن است دچار چرک و برآمدگی های دردناک در این منطقه شوند. این ممکن است هفته‌ها یا ماه‌ها به طول بیانجامد موقعیت‌های اجتماعی که از آن رنج می‌برند علائم کمورند کم‌نبس است. این یک علامت کلیدی برای سویه اصلی کوید بوده است.

۵-ایجاد زخم و تب خال بر روی لب

از افرادی که به اومیک دچار سرماخوردگی می‌شوند، علائمی شبیه به درمان را تجربه می‌کنند و مشخص می‌شوند که این علائم تا لبها ممکن است گسترش یابند و فرد مبتلا به ترک خوردگی و زخم روی لب و تبخال باشد. زخم‌های مشابه داخل دهان ایجاد می‌شوند.

شش علامت پوستی اومیکرون که نباید نادیده گرفت // ترجمه آقای اعتضاد

۶-خشک شدن پوست

گزارش‌ها را مبنی بر گزارشی از افراد مبتلا به اومیکرون به اگزمنرد ردرون به اگزمنرنرنرنرنرنطیرن. رنگ این نواحی معمولاً ظاهر شده و فرد دچار خارش می شود. این ممکن است در هر زمانی در طول عمر یا پس از آن ظاهر شود و معمولا زمان زیادی است در هر زمانی در طول وقوع یا پس از آن ظاهر شود و معمولا مدت زمان زیادی است مدت زمان زیادی بی‌ه نجمه.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم