صبح بخیر کرمانی ها گل گهر به اوج بازگشتگل گهر پس از شکست سپاهان مقابل پدیده مشهد بار دیگر در صدر قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 چهار بازی در شهرهای مسجدسلیمان، رفسنجان، مشهد و اراک برگزار شد که نتایج این دیدارها به شرح زیر است:

شهر خودرو مشهد 1 – گل گهر 2

شاگردان امیر قلعه نویی پس از کسب نتایج موفق در هفته های گذشته، این بار به مصاف ضعیف ترین تیم شهرخودرو رفتند و با اینکه یک گل از حریف خود عقب بودند، توانستند با دو گل سعید صادقی و رضا شکاری در دقیقه 65 به بازی برگردند. دقیقه و 71 مسابقه را به نفع خود تمام کنند. تک گل شهرخودرو در این دیدار در دقیقه 60 توسط ابوالفضل عکاشه به ثمر رسید.

گل گهر با این پیروزی 19 امتیازی شد و صدرنشینی را از سپاهان پس گرفت. پس از این شکست، شهرخودرو دو امتیازی ماند و در قعر جدول باقی ماند.

رفسنجان میده 3 – تراکتور 2

این دیدار که به میزبانی مسیحیان برگزار شد با برتری 3 بر 2 شاگردان ربیعی به پایان رسید تا نارنجی پوشان چهارمین پیروزی متوالی خود را به دست آورند و با 17 امتیاز به رده پنجم صعود کنند. تراکتور پس از این شکست 8 امتیازی باقی ماند و همچنان در رده دوازدهم قرار دارد.

سه گل مس در این دیدار توسط گادوین منشا، مجید علیاری و فراز امامعلی در دقایق 32، 65 و 83 به ابوالفضل رزاق پور در دقیقه 63 و محمد قنبری در دقیقه 90 + 3 به ثمر رسید و تراکتورسازی دو گل را به ثمر رساند.

آلومینیوم اراک یک – فجرسپاسی شیراز صفر

در این دیدار هر دو تیم موقعیت‌هایی برای گلزنی هم داشتند اما موفق نبودند تا اینکه شاگردان خطیبی در دقیقه 81 محمود قائد رحمتی را به ثمر رساندند. این دیدار با برتری یک بر صفر اراکیس به پایان رسید.

خطیبی و شاگردانش با این پیروزی پنجمین برد فصل خود را تجربه کردند و 19 امتیازی شدند و به رده سوم صعود کردند. از سوی دیگر دانشجویان نیروی انتظامی 9 امتیاز را حفظ کردند.

نفت مسجد سلیمان یک – فولاد آهن یک

در آن بازی نفتی ها با گل دقیقه 36 کرار جاسم دروازه ذوب آهن را باز کردند اما شاگردان مهدی تارتار توانستند با گل محمد خدابندهلو به تساوی برسند و از شکست دور شوند.

پس از این دیدار نفتی ها با کسب 7 امتیاز و ذوب آهن ها 11 امتیازی شدند و در رده های چهاردهم و نهم باقی ماندند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم