طرح ویژه داناپلاس ایرانسل یلد

[ad_1]

پلتفرم آموزش آنلاین داناپلاس برای مشترکین جدید خود برای جشن شب یلدا برنامه ویژه ای در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکین جدید داناپلاس می توانند با خرید اشتراک این بستر آموزش آنلاین در قرعه کشی 10 جایزه 3 میلیون تومانی شرکت کنند.

آخرین مهلت شرکت در این طرح تا پایان 30 آذر ماه سال 1400 همزمان با شب یلدا می باشد و مشترکین جدید داناپلاس که از ابتدای آذر 1400 مشترک این بستر شده اند در این قرعه کشی شرکت خواهند کرد.

«دانا پلاس» ایرانسل، یکی از بسترهای اصلی شبکه دانا، زیرساخت آموزش هوشمند اختصاصی ملی برای آموزش آنلاین و جلسات و وبینارهای مجازی است که توسط ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای کمک به برقراری ارتباط و عدالت آموزشی ارائه شده است. دانا پلاس در ۱۴ مهرماه ۱۳۹۷ در قالب جشن استفاده از طرح های ملی کشور با حضور رئیس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد.

در رویدادی اخیر، دکتر عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در بازدید از ساختمان مرکزی ایرانسل در تاریخ 9 آذر 1393، با حضور سرزده در یکی از کلاس های تخت خواب داناپلاس ایرانسل، با معلم و دانش آموزان ایرانسل صحبت کرد. این کلاس، در مورد برداشت های کاربر داناپلاس و مزایا و عملکردهای آن می پرسد. معلمان و دانش آموزان این کلاس از ادامه استفاده از پلتفرم داناپلاس در طول دو سال حیات کرونا ابراز رضایت کرده اند.

اگر علاقه مند به ثبت نام و استفاده از کلاس های درس آنلاین، جلسات آنلاین و بستر وبینار داناپلاس هستید، به وب سایت این پلتفرم به آدرس plus.danaapp.ir مراجعه کنید.

ویژگی های ویژه داناپلاس برای موسسات آموزشی

دانا پلاس ایرانسل برای تسهیل استفاده یکپارچه از سیستم های مدیریت آموزشی و بستر کلاس آنلاین، «رابط برنامه نویسی کاربردی (API)» خود را معرفی کرد. با استفاده از این قابلیت، مراکز آموزشی به راحتی می توانند سیستم مدیریت آموزشی خود را به پلتفرم داناپلاس متصل کنند. به این ترتیب، مراکز آموزشی مجبور به ایجاد مجدد حساب های دانش آموز و معلم و تعریف مجدد محتوای دوره نخواهند بود. به این ترتیب هر مرکز آموزشی می تواند سیستم مدیریت آموزشی خود شامل اطلاعات یادگیری دانش آموزان، دوره های آموزشی، آزمون ها و موارد دیگر را به پلتفرم کلاس آنلاین داناپلاس متصل کرده و از سرورهای قدرتمند داناپلاس برای برگزاری کلاس ها استفاده کند. برای اطلاعات بیشتر، به بخش توسعه دهندگان وب سایت Danaplus به آدرس danaplus.net/developers مراجعه کنید.

با ادغام بستر وب داناپلاس با سیستم های مدیریت آموزش، امکاناتی مانند برگزاری آزمون آنلاین، ارسال انواع فایل ها، تعریف و پیگیری وظایف، پروژه ها و بسیاری امکانات دیگر در اختیار مراکز آموزشی قرار گرفت. همچنین داناپلاس امکان شخصی سازی برند، لوگو و فایل ارائه بر روی صفحه نمایش را برای موسسات آموزشی و افراد فراهم می کند. با استفاده از این ویژگی، نام و لوگوی شرکت می تواند جایگزین اطلاعات مرتبط با داناپلاس شود و کاربران می توانند تجربه کاربری یکپارچه ای داشته باشند.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما