عجیب است که باشگاه در تمدید قرارداد دخالت نکند


کد پیام: 1783164/59

زمان: ساعت 1:23 بعد از ظهر
1400/07/10

بازدید: 4735

کرگر:

جیمی کرگر ، بازیکن سابق لیورپول عجیب می داند که یورگن کلوپ در مذاکرات برای تمدید قرارداد محمد صلاح مداخله نکرده است.

قرارداد ستاره لیورپول در تابستان 2023 به پایان می رسد و گفته می شود او یکی از معدود بازیکنان کلیدی است که تمدید قرارداد برای او در اولویت قرار دارد.

با این حال ، پیشرفت چندانی در مذاکرات اخیر با صلاح صورت نگرفته است که نگرانی های هواداران لیورپول را برانگیخته است. قرارداد جردن هندرسون ، ترنت الکساندر آرنولد ، ویرجیل فن دایک ، آلیسون بکر و فابینیو اکنون تمدید شده است و گفته می شود مذاکرات با نمایندگان صلاح در حال انجام است.

به نظر می رسد باشگاه قصد مداخله در روند تمدید قرارداد این بازیکن را ندارد و با توجه به فشاری که مربی بر باشگاه برای تمدید قرارداد جردن هندرسون وارد کرد ، این باعث کرگر شد.

تلگراف می گوید: “باشگاه پس از بیانیه ای کوتاه و مختصر قرارداد جردن هندرسون را تمدید کرد ، اما اکنون می گوید در مذاکرات با صلاح دخالت ندارد.” عجیب به نظر می رسد. اگر دلیل مشخصی برای عدم دخالت در مذاکرات با صلاح وجود داشته باشد ، هنوز اعلام نشده است. هر زمان که از موفقیت لیورپول صحبت می کنیم ، تمرکز ما روی تأثیر ون دایک و آلیسون است. منصفانه است ، اما نباید آثار صلاح را فراموش کنیم. او همان بازیکنی است که در اولین فصل حضورش در این تیم 44 گل به ثمر رساند.

مدافع سابق لیورپول اضافه کرد: هواداران در 25 سال آینده متوجه خواهند شد که آنقدر خوش شانس بودند که شاهکار گلزنی صلاح را دیدند. آنها دوباره فیلم های او را تماشا می کنند و آمار او را با تعجب بررسی می کنند. “امیدوارم آنها نگویند چرا او قبل از اینکه فرصتی برای شکستن راجر هانت پیدا کند ، گروه را ترک کرد.”

راجر هانت ، مهاجم سابق تیم ملی انگلیس ، که در جام جهانی 1966 نیز برنده این تیم بود ، در دوران حضورش در لیورپول 244 گل به ثمر رساند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم