علائمی که نشان می‌دهد بدن شما احتمالاً مشکلی ندارد

[ad_1]

ممکن است شبها خوب نخوابید یا اشتهای زیادی داشته باشید. یا اینکه ممکن است تپش قلب را تجربه کنید. تعادلی در بسیاری از موارد برای هم می‌خورد و علائم روشن و درمان دارد. در این رابطه بخوانید.

به گزارش medicalnewstoday، عدم مقابله با هم اتفاق می‌افتد که خیلی زیاد یا خیلی کمی در جریان هواون شن هستند. به دلیل نقش اساسی آن‌ها در بدن، حتی‌عدم کاهش وزنی کوچک می‌تواند عوارض جانبی را در کل بدن ایجاد کند.

ترکیب‌ها مواد شیمیایی هستند که توسط غدد در سیستم غدد درون‌ریز تولید می‌کنند. هورمونها از طریق جریان خون به بافتها و اندامها میرسند و پیامهایی را میدهند که به اندامها میگوید چه کاری باید انجام دهد و چه موقع باید این کار را انجام دهد.

توجه داشته باشید که برنامه ها برای تنظیم بیشتر فرآیندهای اصلی بدن مهم هستند و بنابراین می توانند عملکردهای بدن را تحت تأثیر قرار دهند.

هورمون‌ها به تنظیم این موارد کمک می‌کنند:

· متابولیسم و ​​اشتها
· ضربان قلب
· چرخه خواب
· چرخه تولید مثل
رشد و نمو عمومی
· سطح خلقی و استرس
· بدن

زنان و مردان به طور یکسان می‌توانند تأثیرگذار باشند. همچنین ممکن است زنانعدم ترکیب در سطح استروژن و پروژسترون را تجربه کنند، در حاردران هتسمار که مردان هتسمالیک دارند.

علائم عملکردی

علائم‌عدم رابطه‌ای به این موضوع بستگی دارد که کدام غده‌ها و مشکلات‌ها می‌توانند تأثیرگذار باشند. علائم مرتبط با علل شایع ترعدم ترکیبی عبارتند از:

· صورت پفی
· تاری دید
· ناباروری
· نفخ
· عطش زیاد
· نازک و شکننده
توضیح غیرقابل و طولانی‌مدت
· تغییر در اشتها
· نیاز به رفتن به حمام کمتر و یا بیشتر از حد معمول
سردرد
· آسیب
· تحرک پذیری و اضطراب
· تغییر در قند خون
· استخوانهای ضعیف
· تغییر ضربان قلب
· تغییر فشار خون
· پوست خیلی خشک یا مشکلات پوستی
تغییر در تغییر به سرما و گرما
· به سختی خوابیدن
تعریق غیر قابل توضیح یا بیش از حد
· افزایش وزن و یا کاهش وزن غیر قابل توضیح
· برآمدگی در گردن

توضیح چند مورد از علائم

نوسانات خلقی می‌توان خلق‌و خوی بالا و پایین و افسرده‌ای در طول روز ایجاد کند و باعث سندروم قبل از قاعدگی در طول دو شود. اگر احساس می کنید در زندگی روزمره شما تداخل ایجاد می کند، ورزش کنید، الکل مصرف کنید و کم تر سیگار بکشید.

عادت ماهیانه سنگین یا دردناک اگر با علائمی مانند درد شکم، کمردرد، ایبوست و مقاربتهای دردناک همراه باشد، ممکن است از کیست و فیبروم داشته باشید که باید نشان خود را در نظر بگیرید و به پزشک مراجعه کنید. اگر داروها در رفع آن درمان نشدند، ممکن است به عمل جراحی نیاز داشته باشید.

بی‌خوابی و خواب بی‌کیفیت به دلیل تولید استروژن و پروژسترون پایین است. عرق‌های شبانه خواب شما را به هم می‌زند. بهترین کار با پزشک و آزمایش علمی است. پوشیدن لباس نخی ، اتاق خواب خنک و تاریک و ورزش به شما کمک خواهد کرد.

افزایش وزن غیر قابل توضیح ممکن است به دلیل تیروئید شما باشد که ممکن است شما را قادر نسازد و در نتیجه سوخت و ساز شما نمی‌شود. سندروم تخمدان پلی کیستیک یائسگی نیز می‌تواند باعث شکمی و افزایش وزن شود. در این شرایط ورزش کنید و با پزشک زنان برای درمان کیست یا علائم یاسگی صحبت کنید.

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel