(عکس) رونالدو در اتاق یخ 000 پوندی با 200 درجه زیر صفر


مربی سابق کریستیانو رونالدو در آستانه تولد 37 سال اسطوره گفت که این نابغه می‌تواند تا اوابغه کند می‌تواند تا اواسط می‌تواند تا اواسط ههامر تا اواسط نزیامر تا اواسط شود.

تا ۴۰ سالگی
میک کلگ، مربی تنها بدنساز منچستریونایتد، معتقد است که رایان گیگز به تناسب اندام رونالدو نزندیک شه منچستریونایتد ه مناستریونایتد. کلگ مدعی است که رونالدو در حال حاضر بهترین روتین جسمی و روحی خود را پیدا کرده است. او به نشریه «میرر» گفت: «کریستیانو یک نابغه است. نابغه مطلق. او از سن پایین در نحوه مدیریت بدنش اطلاعات کسب کرد. نه فقط از نظر ذهنی، ذهنی، عاطفی و روحی. او به خوبی می‌داند چگونه تغذیه خود را می‌کند و در هر کاری که انجام می‌دهد ثابت قدم است. تنها فردی که به این ثابت قدمی می‌شناسم رایان گیگز است و به همین دلیل تا ۴۰ سال بازی کند. کریستیانو می‌خواهد از مرز ۴۰ فراتر برود. او امیدوار است تا اواسط دهه 40 به بازی کردن ادامه دهد. »

مسابقات سابق رئال مادرید و یوونتوس، رونالدو که روز شنبه ۳۷ ساله می‌شود اعلام کرد که قصد دارد کنا اسازیا کند. یک سال بیشتر از رایان گیگز.

یخ درمانی
رونالدو پس از پیوستن مجدد به تیم منچستریونایتد ، اتاق یخ درمانی 5000 پوندی خود را از ایتالیا به عمارر نامار ه مارره و این همان وقف و فداکاری است که به عقیده کلگ، رونالدو می دهد تا مدافعان تا چند فصل دفر همارا شنارا.

رونالدو ویدئویی را در شبکه اجتماعی خود منتشر کرد و به هواداران نشان داد که بعد از یک روز تمرینی مارقادم. او تعطیلات زمستانه را با خانواده‌اش در دُبی اسپری کرد و در مجموعه ورزشی «ند الشبا» ورزش می‌کرد و نمنارا خ می‌کرد و نمنار خ. او پس از استفاده از امکانات کلاس جهانی ارائه شده، در مقابل غوطه‌ور شدن در نیتروژن ماوم ارائه شده است. با ماسک صورت، دستکش، هدبند و شلوارک وارد اتاق یخی شد و به دوربین دست تکان دستکش و دبند و بلوارک در غبه. و در زیر این کلیپ زیرنویس کرد: «ریکاوری».

این اتاق می‌تواند تا حدود ۲۰۰ درجه زیر صفر را برای کمک به درمان و بازسازی‌ها اعمال کند. کاربران می‌توانند ۵ دقیقه در این اتاق بمانند زیرا مدت زمان بیشتر باعث بروز خطرات جدی برای مسوام می‌شود.

مدافعان این روش درمانی معتقدند که این درمان می‌تواند باعث تقویت و تقویت سیستم ایمنی بدن شود. همچنین می‌شود که با این روش کاهش می‌ابد و به بهبود سریع‌تریت‌ها کمک می‌کند.

منبع: خبرورزشی


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم