فراموش شده؛ سایلنت هیل کجاست و آیا شهر فراموش شده است؟

[ad_1]

ژانر وحشت همیشه میزبان عناوین زیادی بوده است. اما چند بازی از این سبک وجود داشته است که به طرز شگفت انگیزی بین گیمرها محبوب شده است. البته برخی از این عناوین پایه گذاران این سبک در دنیای بازی های ویدیویی هستند. سایلنت هیل یکی از برندهایی است که سبک خاص خود را در ژانر وحشت ایجاد کرده است. سبکی که پس از 22 سال زندگی به یکی از اصول فیلمسازان ترسناک تبدیل شده است. در قسمت دوم از فصل دوم سریال Forgotten Stuff به سراغ سریال Silent Hill رفتیم. مجموعه ای که جهان مدتهاست در تاریکی به سر می برد و ما هنوز امیدواریم به آن بازگردیم.

تولدت مبارک دخترم


تپه آرام

در اولین قسمت از خانواده سایلنت هیل یا در واقع اولین برخورد ما با این برند ، ما شخصیتی به نام هری میسون داریم. داستان با جشن تولد دختر هفت ساله شروع می شود. شریل در واقع فرزند اصلی هری نیست. هری میسون و همسرش او را در سفر پیدا کردند و سپس او را به فرزندی پذیرفتند. همسر هری می میرد و هری و شریل تنها می مانند. همانطور که گفتیم ، داستان از بدو تولد آغاز می شود. هری قصد دارد شریل را برای تولدش به زادگاهش در سایلنت هیل ببرد. اما در میانه راه دختر کوچک دیگری به نام السا را ​​در جاده می بیند. آنها به دره می افتند و وقتی هری به هوش می آید ، متوجه می شود که شریل با او نیست. او در جستجوی شریل وارد شهر مرموز و نفرین شده می شود.

در اینجا خلاصه ای از رویدادهایی است که سایلنت هیل ابتدا برای ما شرح داد. البته تاریخ نسخه های بعدی ربطی به این قسمت ندارد. به عبارت دیگر ، هیچ پیوند روایی بین نسخه های مختلف وجود ندارد. فقط چند بخش نسخه های مختلف را به عنوان عناصر و امضا به ارث برده اند.

وحشت روانی


تپه آرام

مطمئناً وقتی به نام ژانر وحشت می رسیم ، یک سری قدیمی دیگر به ذهن می آید. ساکن شرارت. حق رای دادن تقریباً به اندازه سایلنت هیل. اما باید گفت تفاوت های زیادی بین این دو خانواده وجود دارد. ما در سایلنت هیل وحشت را تجربه خواهیم کرد. در رزیدنت اویل ما یک سبک ترسناک بقا داریم. نوع وحشت آلمانی مورد استفاده در سایلنت هیل یا بهتر بگویم شخصیت اصلی بازی به ذهن متبادر می شود. عنصر ماجراجویی در محیط شهری یکی دیگر از عوامل این خانواده است. در Capcom ، شما محیط زامبی خطی تری را تجربه می کنید.

یکی دیگر از مشکلات درخشان که به وضوح در گیم پلی بازی Silent Hill قابل مشاهده است ، عنصر داستان است. داستانی که تأثیر زیادی بر ما به عنوان بیننده گذاشت. از سوی دیگر ، بازی را با توجه به ساختار خود شکل داده است. ویژگی های خاص نیز از داستان خوبی که می بینیم پیروی می کند. حضور دختران و موسیقی جذاب و در عین حال وحشتناک از دیگر مواردی است که اساس این مجموعه تا آخرین نسخه بود. توجه داشته باشید که این موارد با هر بازنگری سبک تر یا ضخیم تر شده اند. بنابراین ، کیفیت یا اثر بخشی این عنصر را نمی توان در همه نسخه ها یکنواخت در نظر گرفت.

14 تجربه وحشتناک


تپه آرام

تا به امروز ، تا زمان نگارش این مقاله ، 14 عنوان اصلی و فرعی مختلف از این خانواده منتشر شده است. البته آخرین نسخه این خانواده که همراه با Pitti لغو شده و همچنین بازی نیز بخشی از این 14 عنوان محسوب می شود. آخرین عنوان کامل این مجموعه در سال 2012 برای کنسول پلی استیشن ویتا منتشر شد. سپس قرار بود تپه های خاموش به کارگردانی هیدئو کوجیما ساخته شود. ایجاد این بازی لغو شده است. سرانجام ، دموی کوتاهی پس از مدت کوتاهی منتشر شد که در بین طرفداران و گیمرها به عنوان دموی PT معروف شد.

دفتر خاطرات


تپه آرام

همانطور که در قسمت قبل گفتیم ، آخرین نسخه این سری Pitty است. این نسخه ی نمایشی تقریبا 7 ساله است. با این حال ، اگر بخواهیم آخرین نسخه کامل را در نظر بگیریم ، باید در مورد Silent Hill: Book of Memories صحبت کنیم. این بازی در سال 2012 برای کنسول قابل حمل PlayStation Vita منتشر شد. کونامی پس از این انتشار عنوان رسمی دیگری منتشر نکرده است. از سوی دیگر ، او تولید Silent Hills را که ادامه رسمی این خانواده بود ، لغو کرد.

همه نگاه ها به هیدئو کوجیما است


تپه آرام

در سال های اخیر ، طرفداران بارها علیه کونامی اعتراض کرده اند. از سوی دیگر ، در همان زمان ، ما چندین شایعه مختلف در مورد راه اندازی مجدد ، اندازه گیری مجدد یا بازسازی این بازی شنیدیم. اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. یکی از شایعات پس از انتشار Death Stranding این است که Hideo Kojima نسخه جدید را ایجاد می کند.

با این حال ، این شایعه ، مانند دیگر شایعات ، هنوز تأیید نشده است. اما ما می توانیم به آن امید زیادی داشته باشیم ، همانطور که اخیراً ترخ های پیتی را در فهرست Cut Death Stranding دیدیم. به نظر می رسد کونامی این حق رای دادن مانند Metal Gear ، Castlevania ، Contra و غیره را فراموش کرده است. در هر صورت ، با توجه به اشتیاق طرفداران و هزینه ای که مایکروسافت برای خرید امتیاز متحمل می شود ، این امر منجر به بازگشت نام تجاری می شود. همه ما قطعاً منتظر نسل نهم این بازی هستیم.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel