فیس بوک امکان ایجاد چت گروهی بین مخاطبین اینستاگرام و مسنجر را فراهم کرد

[ad_1]

کاربران فیس بوک اکنون می توانند چت گروهی بین مخاطبین خود در پیام رسان و اینستاگرام ایجاد کنند. به روزرسانی جدید یک گام بزرگ برای فیس بوک برای همگام سازی برنامه ها با یکدیگر است.

کاربران برای استفاده از ویژگی چت گروهی مشترک در اینستاگرام و مسنجر باید ثبت نام کنند و فیس بوک می گوید بیش از 70 درصد از کاربران واجد شرایط اینستاگرام برای استفاده از ویژگی مشترک در مسنجر ثبت نام کرده اند.

فیس بوک در مورد ویژگی جدید خود نوشت:

با این به روز رسانی ، کاربران می توانند چت گروهی را بین گیرندگان خود در اینستاگرام و مسنجر آغاز کنند. در چت های گروهی چند برنامه ای ، می توانید گپ خود را با موضوعات و پاسخ های سفارشی شخصی کنید.

فیس بوک

فیس بوک همچنین ویژگی های جدید دیگری را برای برنامه پیام رسانی خود معرفی کرد. به عنوان مثال ، با این به روزرسانی ، کاربران گروه های اینستاگرام خود می توانند از نظرسنجی بهره مند شوند و این ویژگی برای گروه های هر دو برنامه نیز در دسترس خواهد بود. فیس بوک همچنین در به روزرسانی جدید خود ویژگی ای به مسنجر اضافه کرده است که “تایپ کننده” گروه را مشخص می کند. (هنوز مشخص نیست پس از ترک پست خود چه خواهد کرد.)

فیس بوک همچنین اشاره می کند که کنترل های مدیریت کاربر یکسانی در همه چت های گروهی در دسترس خواهد بود:

شما همچنان همان کنترل را بر کاربرانی که می توانند با شما ارتباط برقرار کنند ، خواهید داشت. با استفاده از این کنترل ها می توانید مواردی مانند افرادی که نمی توانند با شما بنویسند یا با شما تماس بگیرند را پیکربندی کنید. ما عاشق افزودن ویژگی های جدید و سرگرم کننده هستیم ، اما اولویت اصلی ما امنیت و حریم خصوصی است.

علاوه بر این ، کاربران اکنون می توانند با استفاده از ویژگی Facebook Watch Together ویدئوهای مختلف را با دوستان خود و از طریق فید اینستاگرام تماشا کنند. فیس بوک همچنین تم های چت جدیدی را به مسنجر اضافه می کند که به برنامه پیام رسانی تنوع می بخشد.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel