قدرت «ویتامین د» در مقابله با بحران

[ad_1]

فرارو- پژوهشگران در علوم تربیتی

به گزارش فرارو به نقل از تایمز ، پژوهشگران می‌گویند که قانع‌کننده‌ترین شواهد موجود تا به امروز را جمع‌آوری کرده‌اند که نشان می‌دهد سطح ویتامین را افزایش می‌دهد به کووید -19 کمک کند تا خطر بیماری جدی یا مرگ بر اثر آن را کاهش دهد.

کشف پژوهشگران اسرائیلی درباره قدرت ویتامین د در مقابله با کوید

پژوهشگران دانشگاه «بار ایلان» می‌گویند که این ویتامین به قدری تأثیر قوی بر شدت بیماری دارد که می‌تواند بر اساس سن فرد و سطح ویتامین موجود در بدنش وضعیت آن را در صورت گرفتن به کووید پیش بینی کنند.

آنها در پژوهشی که نتایج آن روز پنجشنبه در PLOS One منتشر شد، نشان دادند که مجله‌های ویتامین به طور قابل توجهی از سطح خطر را در صورت تصویری فرد به کووید افزایش می‌دهد.

این مطالعه بر اساس پژوهشی صورت گرفته است که در طول دو اولین حمله ویروسی انجام شده است قبل از آن که واکسنها به طور کامل در دسترس هستند و پزشکان می توانند مکمل های ویتامین را جایگزین واکسن کنند که باعث جلوگیری از کاهش سطح ایمنی می شود. .

بر اساس نتایج مطالعه انجام شده در سال 2011، جمعیت جمعیتی در سراسر کشور در حدود چهار نفر از هر پنج نفر به این بیماران در سطح آسیب دیده می‌شوند. با این وجود، پژوهشگران در پژوهشی تازه در مورد مصرف مکمل‌ها پیش از دریافت که یبیماران می‌توارار می‌کنند بیماران می‌توانند نبیماران می‌توانند.

دکتر «آمیل درور» پزشک پزشکی گالیله و پژوهشگر دانشگاه بار ایلان میگوید: «مشاهده تفاوت در احتمال تبدیل شدن شما یک بیمار شدید در زمانی که به ویتامین‌ها مبتلا می‌شوند در مقایسه با میزان ویتامین‌های موجود در بدنتان هستند. قابل توجه بوده است ».

او میگوید نتایج این پژوهش مربوط به دوره پیش از ظهور سویه اومیکرون با این وجود بوده است، ویروس کووید به اندازه کافی و اساسی بین سویه ها تغییر نکرده است که باعث اثربخشی ویتامین د را نفی می شود.

او گفت: «آنچه که ویتامین د به افراد مبتلا به آسیب کووید کمک می کند نتیجه بخش از ویتامین در تقویت سیستم های ایمنی برای مقابله با ویروس های پاتوژن است که به دستگاه های ضد ویروسی حمله می کنند. این به همان اندازه برای اومیکرون صدق می‌کند که برای سویه‌های قبلی قابل مشاهده بود».

در ماه ژوئن، پژوهشگران نتایج اولیه‌ای را منتشر کردند که نشان می‌داد 26 از بیماران مبتلا به بیماری در درصدی از بیمارستان‌ها در بیمارستان جان خود را از دست دادند. هم چنین، نتایج پژوهش نشان داد که بیماران در بیمارستان‌هایی که به ویتامین‌ها مبتلا می‌شوند به طور متوسط ​​14 برابر بیشتر از سایرین در معرض خطر مرگ و یا بروز علائم شدیدی قرار می‌گیرند.

تیم تحت هدایت «درور» با بررسی عمیق‌تر داده‌ها ویتامین‌ها در هر یک از بیماران تیمارور یولرور. آنها دریافتند که همبستگی قوی‌ای بین سطح کافی ویتامین د و مقابله با ویروس وجود دارا.

«در» گفت: «ما از بازه های زمانی را بررسی کردیم و متوجه شدیم که در طول دو سال پیش از نگاه به هر کجا که همبستگی بین ویتامین ها و بیماری های شدید بسیار قوی بوده است».

«درور» تیم می‌کند که نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهد که ویتامین‌ها بر اساس داده‌های ناقص نیست. او میگوید: «مردم باید این موضوع را بدانند که مطالعاتی که به مصرف ویتامین د اشاره دارند بسیار قابل اعتماد هستند و بر داده های نادرست نبوده اند».

او بر ارزش مصرف مکمل های ویتامین د در طول مشخص اشاره می کند و خاطر نشان می دهد که مصرف آن ویتامین در معقول مطابق با توصیه های رسمی هیچ گونه عوارضی به دنبال نخواهد داشت.

منبع: تایمز اسرائیل

ترجمه: فرارو

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما