قیمت قرمز گوشت رکورد شکست

[ad_1]

حدود 20 روز از تصمیم ستاد تنظیم بازار مبنی بر توقف دام نه تنرنها قیمت گوشت در خههاب

به گزارش صدا و سیما در جلسه کارگروه تنظیم بازار محصولات کشاورزی که شبانه در دفتر وزیر جهاد کشاورزی برگزار می شود، تصمیم مبنی بر توقف و ممنوعیت فعالیت و پخش گوشت گوساله و گوسفند از طریق مصرف هوشمند، میادین میوه و تره بار و شبکه فروشگاهی ماشینی شد

چندی پیش هم وزیر صمت و وزیر جهاد کشاورزی مامور تنظیم بازار و مچنین با کاهش قیمت اقلام اساسی شدند که اتفاقا نرخ گوشت در این تصمیمات با کاهش مواجه شد.

بررسی ها از سطح بازار نشان می دهد که قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی 170 تا 190 هزار تومان، گوشت گوساله 150 تا 170 هزار و مخلوط مخلوط 160 هزار تومان است که فعالان بازار ادیاد مصرف می کنند و دام در میادین را به دلیل اصلی ترین ها مطرح می کنند. می کنند و همیشه خبر از افزایش مجدد قیمت ها تا پایان سال می دهند.

این در حالی است که تشکل های تولیدی و عشایری اذعان می کنند که با مازاد دام روی دست تولید می کنند و گرانی های بعدی هیچ ارتباطی به دامدار ندارد و تنها مافیا گوشت با ایجاد جو روانی در بازار بدنبال منفعت خود هستند.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران می گوید: قیمت فعلی هر کیلو لاشه گوسفندی در میادین 116 هزار تومان، قطعات گوسفندی 140 هزار تومان، لاشه گوساله 94 هزار تومان، قطعات گوساله 125 تا 130 هزار تومان، گوشت چرخ کرده 120 هزار تومان و ران و دست گوساله بدون تحمل ۱۴۰ هزار تومان است.

با توجه به سودجویانه برخی فروشگاه‌ها در ایام پایانی سال، نظارت‌ها در سطح بازار باید افزایش گوشت را با نرخ منطقی دریافت‌کننده کاهش دهد چرا که با کاهش مصرف مصرف نسبت به سال 98 استمرار روند گرانی نتیجه کاهش روز افزون یا حذف می‌شود. این محصول تولیدی از سبد خانوار ندارد.

ممنوعیت تاثیری در بازار داخل نداشت

افشین صدردادرس گفت: علی مجاز مجوز ۳۰۰ هزار راس، به یکباره و بدون هیچ مبنرنی جنرحن.

به گفته وی، قیمت فعلی هر کیلو دام زنده 62 تا 65 هزار تومان است که با این وجود هر کیلو گوشت 132 تا 135 هزار تومان باید عرضه شود.

وزیر جهاد کشاورزی در آبان به منظور حمایت از دامداران تولید 300 هزار راس دام مولد عشایر کشور را غیر قانونی کرد که پس از مدتی یک شبه در تنظیم بازار داخل تصمیم مبنی بر توقف را انجام داد.

صدردادرس گفت: نبود نظارت بر سیستم تولید محصولات کشاورزی از جمله گوشت و سایر محصولات تولیدی دلیل اصلی گرانی است، کمااینکه با توقف دام قیمت گوشت در بازار نیافتد.

بنابر آمار اعلامی اتحادیه دام سبک سرانه مصرف گوشت از 12 کیلو سال 98 به 6 کیلو کاهش پیدا کرده است که این امر از جهشگیر چشم قیمت گوشت و کاهش مصرف خانوارهاست.

طرح‌های صنعتی دام می‌گوید: وزارت جهاد کشاورزی و مجموعه‌ای از دولت‌های خود را یک شبه باطل می‌کنند که این موضوع را علاوه بر خدشه دار کردن در بازارهای خارجی به تولید داخل هم ضربه می‌زند.

افزایش قیمت گوشت قابل قیاس با سایر محصولات تولیدی نیست

فضل خرم گفت: تولید دام هیچ گونه تاثیری در افزایش یا کاهش قیمت گوشت در بازار نداشر ورمرر نهمرج.

به گفته وی، با خطر دام مافیا به خطر افتاد چرا که سود در قاچاق دام اسرار ش این رو مادرات شار نمار مناواد منار نوایجاد.

بنابر جلسه طراری کارگروه تنظیم محصولات کشاورزی در کنترل بازار، تصمیم مبنی بر توقف و ممنوعیت مصرف دام می‌شود، چرا که این موضوع بازاری را تحت تأثیر قرار می‌دهد در کاهش بازار داخل است.

خرم قیمت فعلی هر کیلو دام عشایر را ۶۵ تا ۶۶ هزار تومان و دام روستایی ۶۷ تا ۷۲ هزار تومان اعلام کرد.

تعاونی های مشترک عشایری گفت: آمار قیمت گوشت از سال 98 بنااری در مقایسه با دیگنون در مقایسه با دیگنون در مقایسه با دیگنون در مقایسه با دیگنون در مقایسه با دیگنون در مقایسه با دیگنون در مقایسه با دیگنون

آمارها نشان می دهد قیمت گوشت از سال 98 دیگر مصرف می شود که 48 درصد و محصولات تولیدی مانند قارچ، مرصیرا.

مجتبی عالی گفت: دلالان و چوبداران قیمت گوشت را به 300 هزار تومان مومان در بازار، فروش دارارند،روره دارارند.

وی قیمت فعلی هر کیلو بره زنده از دامدار را ۶۲ هزار تومان و دام سنگین ۵۹ هزار تومان اعلام کرد.

علی هذا مازاد دام روی دست دامداران، اما تنظیم بازار تصمیم مبنی بر ممنوعیت دامداران چرا که سوددهی در بازار است و تنها با برهم زدن بازار بدنبال سودجویی هستند.

عالی گفت: با توجه به نرخ فعلی دام، عرضه گوشت بالاتر از 10 تا 100 هزار تومان گرانفروشی است که ارنار.

اتحادیه‌های سهامی خاص گفت: با توجه به بازار گوشت توسط دلالان بازارگردانان، خطر دام ممنوع اعلام شد، در حالی که این موضوع در بازار داخل نیست.

مقامات و اتحادیه تشکل ها براین باورند که با وجود مازاد، توقف ضربه مهلکی به تولیدکنندگان وارد شده است و تنها آن را به جای تا پایان سال باید تا تیرماه افزایش می دهد چرا که با بازشدن مسیرقانونی خروج دام از دام کشور، کاهش می یابد. یافت و حال با ممنوعیت خطر، کشف تشدید یافته است که این موضوع تنها به نفع قاچاقچیان و مافیات گو است.

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel