لستر 4 – 2 ایالت ؛ درس مربیگری برای سولشر


به گزارش “ورزش سه” ، روزهای تلخ و فراز و نشیب های تیم اوله گونار سولشر همچنان ادامه دارد. این تیم امروز در موقعیتی که ممکن است در برخی مواقع خوش شانس باشد ، 2-4 مقابل لسترسیتی شکست خورد ، بنابراین امید هواداران این تیم برای موفقیت در این فصل کمتر از قبل است.

لسترسیتی بازی را بهتر آغاز کرد و به لطف حرکت تیمی و ارسال زمینی یوری تیلمانس در محوطه جریمه می توانست گل اول را در دقیقه 6 به ثمر برساند اما هری مگوایر به لطف موقعیت دقیق از این موقعیت جلوگیری کرد.

اما در ادامه منچستریونایتد بر بازی مسلط بود و در دقیقه 18 گل اول را به ثمر رساند. پس از پاس برونو فرناندز ، میسون گرین وود فرصتی در سمت راست و خارج از محوطه جریمه داشت تا با یک ضربه کرنر غیرقابل توقف و غیرعادی گل اول را به ثمر برساند.

لسترسیتی فرصتی داشت تا خیلی سریع گل تساوی را بدست آورد ، اما ابتدا ضربه کیلیچی ایهیناچیو به هری مگوایر برخورد کرد و این بار داوید دخیا در مقابل ضربه جیمز مدیسون ایستادگی کرد.

اما در دقیقه 31 لسترسیتی بازی را به تساوی کشاند. پس از اشتباه هری مگوایر ، این ایهیناچیو بود که توپ را دزدید و به پشت دروازه فرستاد ، زمانی که یوری تیلمانس فرصت گلزنی را پیدا کرد و با یک ضربه فنی و دیدنی توانست دروازه داوید دخیا را باز کند.

در پایان نیمه اول ، این مدیسون بود که دوباره موقعیت را برای کیلیچی ایهیناچیو ایجاد کرد ، اما ضربه او تنها به بیرون رفت و بازی در نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.

در دقایق اولیه نیمه دوم ، پریرا با رسیدن ایهیناچیو از موقعیت خوبی ارسال کرد اما ضربه این بازیکن چندان محکم و دقیق نبود و به داوید دخیا داده شد.

تنها در دقیقه 65 ، پس از بازی با برونو فرناندز ، یونایتد در آستانه زدن گل دوم ایستاد. میسون گرینوود پیش از دروازه در جمع شانس داشت ، اما کاسپر اشمایکل به درخشش شوت او پاسخ فوق العاده ای داد و از این فرصت استفاده کرد.

در دقیقه 75 ، پس از اشتباه نمانیا ماتیچ ، یوری تیلمانس نزدیک به زدن گل دوم مقابل لسترسیتی شد ، اما ضربه فنی او از بیرون محوطه جریمه نیز بعد از داوید دخئا به تیرک منچستریونایتد برخورد کرد.

چند دقیقه بعد ، این بار داکا در سمت راست منطقه موضع گرفت و توانست دروازه را باز کند اما ضربه او به زمین توسط دخیا مهار شد. اما آن کرنر دومین هدف لسترسیتی شد. دروازه بان یونایتد بار دیگر از ضربه پرز دفاع کرد ، اما در ریباند سوینچو موفق شد دومین گل لسترسیتی را با ضربه خالی به ثمر برساند.

اما دقایقی بعد یونایتد بازی را به تساوی کشاند. پاس بلند دیدنی ویکتور لیندلوف در موقعیت تک به تک به مارکوس رشفورد رسید و با شوت محکم به دروازه بازی را به تساوی کشاند.

اما لستر خیلی زود دوباره قهرمان شد. حرکت ایوو پرز از سمت چپ زمین با ضربه دیدنی و مهار نشدنی جیمی واردی به گوشه دروازه همراه شد و داوید دخیا هیچ کاری نکرد.

در دقیقه 85 ، ایوو پرز نزدیک بود به گل سوم برسد اما دخیا این بار دروازه را دفع کرد. اما این بازیکن سرانجام موفق شد در وقت های اضافه و در فاصله نزدیک گلزنی کند و برای چهارمین بار دروازه داوید دخیا را باز کند. اتفاق خاصی نیفتاد و لسترسیتی رقیب اصلی خود را با نتیجه 2-4 شکست داد.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel