متا آواتارهای سه‌بعدی را به اینستاگرام اضافه خواهد کرد – زومیت


شرکت متا بهتازگی اعلام کرد که آواتارهای سهبعدی خود رام ب اینستاگرام خواهد آورد و آواتارهای بهروز شده را نیز در فیسبوک و اپلیکیشن مسنجر خود منتشر خواهد کرد. کاربران در ایالات متحده آمریکا و کانادا و مکزیک اکنون می توانند شخصیت های مجازی خود را در استیکرها، پست هابا داشته باشند.

به‌گزارش تک‌کرانچ، به‌روزرسانی جهدید حلزون و سمعک‌های روی گوش را در چند رنگ در همه سیستم‌عامل‌همامان پهراری‌یی. این به‌روزرسانی‌های چرخ‌دار را می‌کند که می‌تواند در استیکرهای فیسبوک و چت‌های مسنجاو اراویارارارو ارائه شود. افزون‌براین، متا آواتارها را با تنظیم اشکال از چهره می‌بخشد تا جلوه‌کننده‌های معتبر. این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد آیتم های بیشتری را به ویرایشگر آواتار ادامه دهد.

کاربران می‌توانند با این به‌روزرسانی جدید از یک آواتار در همه پلتفرم‌های متتا، ازجمله پلتفرم یتسارفا تاارفیه. هر تغییری که کاربران در آواتار فیسبوک و مسنجر خود ایجاد کنند، به‌طور خودکار در اینستاگرام نیز ظاهر خو.

همچنین، تغیییرات آواتار در اینستاگرام به‌طور خودکار روی آواتار فیسبوک و مسنجر اعمال خواهند شد. همچنین، کاربران می‌توانند آواتارهای خود را برای هر پلتفرم ایجاد کنند. متا میگوید این هدف است که با گذشت زمان، کاربران مکان های آواتار خود را از مکانی به مکان های دیگر انتقال دهند و در آینده، این شرکت به روز رسانی های بیشتری در این زمینه به اشتراک بگذارد.

متا با NFL نیز همکاری می‌کند تا روشی برای تجلیل از تیم دلخواه کاربران از سوپربول (Super Bowl) ارائه دهد. کاربران می‌توانند از همین حالا تا ۲۸ فوریه ازطریق آواتارهای خود از تیم‌های مدنظرشان حمایت کننن. همچنین، پیراهن خنثی Super Bowl LVI برای کاربرانی است که تیمی را انتخاب نمی‌کنند.

آیگریم شورمنمدیرکل متا گفت:

مجازی و کوئست بخش‌های مهم چشم‌انداز متاورس ما هستند. اما ما متاورس را به دنیای دیجیتالی به هم پیوسته می‌بینیم. دنیایی که علاوه بر پلتفرم‌های آشناتر مثل گوشی‌های و رایانه‌ها، پل‌های واقعیت مجازی و واقعیت‌های هوشمند مجازی و واقعیات جازی و واقعی فزاعیت جازی و واقعی. گسترش آواتها در پلتفرم های ما، گامی اولیه برای تحقق این امر است و امیدواریم که مجازی جدید به مجازی جند آنطور که می خواهید، در فضای آنلاین ببینید.

مقالات مرتبط:

شرکت آواتارها رواتارها اولین بار در سال ۲۰۲۰ و به‌عنوان روشی برای رقابت با بیت‌مروجی اهرنپ راه‌انروجی اهرنپ راه‌انوان هرنردنز برگزار می‌کند. بهعنوان مثال، این تغییرات جدید زمانی رخ می دهد که س سدف گذشته متا با هدف شخصی سازی و ارائه تنوع بیشتر گزینه های بواتار برای چشم، بینی ریش و مدل مو راهاندازی کرد. بااین‌حال، متا تا امروز از اشتراک‌گذاری آمار مربوط به پذیرش آواتارها خودداری کرده است.

به‌روزرسانی جدید آواتارهای در حالی ارائه می‌شود که در این شرکت امروز قرار می‌گیرد، ۲ فوریه یک همورزنر. متا قصد دارد برای اولین بار نتایج سخت‌افزارهای واقعیت مجازی و واقعیت افزورده‌ای خود را نیز به‌اشاراک کند.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel