مترو پایتخت ۲۳ ساله شد

[ad_1]

سال 1377 اولین قطار شهر در خط 5 متروی تهران آغاز به کار کرد و طی این دو دهه پروژه حمل و نقل ریلی روز به روز توسعه و یافتن مسیر به انتخاب چندین انتخاب از شهرهای نزدیک به شماره میآید و با ساخت مترو تهران نزدیک به 87 هزار نفر میلیارد ریال در مصرف سوخت مصرف شده است.

به گزارش همشهری، بیست و سه سال از اولین حرکت قطار تهران به سمت کرج گذشته و اکنون متروی تهران و حومه با تکمیل پروژه های عمرانی، 142 ایستگاه در 7 خط دارد و تا به امروز بالغ به 9 میلیارد و 800 میلیون سفر در این شهر می شود. زیرزمینی انجام شده است.

۸۷ هزار میلیارد ریال صرفه‌جویی در مصرف سوخت ارمغان مترو در پایتخت است

گسترش حمل‌ونقل پاک در هر شهری فواید هم از لحاظ زیست‌محیطی و هم از نظر اقتصادی دارد. متروی تهران و حومه هم در طول دوران فعالیت خود باعث صرفه‌جویی‌های زیادی در هزینه‌های شهری شده است.

۸۷۴۳۲ میلیارد ریال هزینه صرفه‌جویی در مصرف سوخت در اثر بهره‌برداری از خطوط متروی تهران و حومه است. صرفه‌جویی در هزینه‌های بهداشت، درمان و پاکیزگی به دلیل کاهش مصرف هوا هم ۴۶۵۳۱ میلیارد ریال را به خوگی می‌د.

مترو پایتخت ۲۳ ساله شد

رتبه‌های جهانی

“پیشتاز در کشور و پیشرو در منطقه در ارائه خدمات و کسب رضایتمندی و توسعه در توسعه ونقل ریلی”. این چشمانداز شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه است. مترویی که بر اساس طول خط رتبه اول، رتبه شانزدهم آسیا و رتبه بیستم جهان را داراست. این ناوگان بر اساس تعداد ایستگاه ها، رتبه اول، موقعیت هفدهم آسیا و بیست و پنجم دور صهان خر

متروی تهران و حومه برای جابه‌جایی چقدر است؟

258 کیلومتر طول خطوط بهره برداری در متروی تهران و حومه است که روزانه حدود 2 هزار و 140 حرکت قطار بر روی آن انجام می شود و ظرفیت جابهجایی بیش از 3 میلیون مسافر در روز را دارد.

شرکت بهره برداری متروی و حومه نیز خود را در تهران موظف میداند تا با بهکارگیری توان، مأموریت اصلی خود یعنی امکان سفر ایمن و ارائه تمام خدمات خدماتی را در تمام این سفرها رقم بزند، اما در کنار این خدمات حمل و نقل، رویدادهای فرهنگی و اجتماعی بسیاری هم در این زمینه وجود دارد. شهرزمینی رخ می دهد بهطوریکه در کنار سفرهای سریع و ارزان قیمت از خدمات متنوع دیگری هم بهره مند می شوند.

در واقع شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بهعنوان اولین و بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل ریلی درونشهری در کشور خود را در مواردی، چون مسئولیت پذیری در قبال افراد، کارکنان و ارزشآفرینی برای ذینفعان، حراست از سرمایه های اجتماعی، جلب رضایت ذینفعان و خشنودسازی آنها با خدمات رسانی سریع ، دقیق و دلسوزانه ، عدالت اجتماعی در ارائه خدمات ، حفظ کرامت بانوان مسافر و مرویج و مورانی ومورانگ ومورانگ اورانی

همچنین این شرکت بهعنوان اولین بهره بردار مترو در کشور با جدیت هر چه بیشتر تلاش می کند تا با همکاری، بهره برداری از صنعت ریلی درونشهری در سایر کلانشهرهای کشور افزایش یابد و در این راستا در انتقال دانش فنی و چه در سایر مسائل از هیچ کمکی دریغ شود. من اینجا هستم.

حمایت‌هایی که انجام نشد

متروی تهران بهعنوان بزرگترین شبکه حمل و نقل ریلی درونشهری در کشور بی شک برای حفظ و توسعه خدمات خود برای حمایت از دستگاه های مالی دولتی است و این در حالی است که در این سالها بهره برداری از متروی تهران و حومه بیشتر بر دوش شهرداری بوده و در این بین بسیار است. کم است.

بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران دولت باید از سال 1386 تا بهمن ماه سال جاری 36906 میلیارد ریال و بابت تصویب بودجه سالانه کشور در مجلس شورای اسلامی 9817 میلیارد ریال به شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پرداخت میکرد که تنها بخش ناچیزی از آن پرداخت می شود (3720) ریال) پرداخت شده است.

بخش‌های زیادی از شبکه متروی تهران در طول دو دهه بهره‌برداری مستهلک شده و برای ادامه خدماترسانینیرسیامه خدماترسانی خدمات نیروی انتظامی نیساانگی نیساانگی.

تعمیر قطعات و بودجه موردنیاز باعث شد تا اورهال یا همان تعمیرات اساسی قطارها به تعوروارنناروار. جدا از اورهال قطارها، باید واگن، فرسودگی سایر قطعات و ابنیه هم مورد توجه قرار گیرد.

هر چند با تلاش های گرفته شده در ماه های اخیر، چیزهای دیگری در این زمینه انجام شده است، اما باید بخشی از معوقات مترو می تواند خدمات رسانی به خدمات را بهبود بخشد.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما