مثلث تهاجمی لیورپول ؛ همان ظلم گذشته! (عکس)


کد پیام: 1785904/42

زمان: 17:11
1400/07/24

بازدید: 4096

طوفان در خانه واتفورد ؛

محمد صلاح ، بابی فیرمینو و سادیو مانه امروز عملکرد فوق العاده ای مقابل واتفورد داشتند و در مجموع 5 گل به ثمر رساندند.

به گزارش “ورزش سه” ، لیورپول بار دیگر در این فصل با مثلث درخشان خط حمله خود به یک تیم وحشتناک تبدیل شد و به نظر می رسد آنها می خواهند روزهای روشن گذشته را تکرار کنند. با این حال ، این مثلث کمتر از سال قبل بوجود آمد ، به ویژه پس از سقوط قابل توجه بابی فیرمینو ، و ما حتی چندین بار مهاجم برزیلی را روی نیمکت نشسته ایم. پس از انتقال دیگو جوتا به آنفیلد ، یورگن کلوپ از وی به جای فیرمینو در بسیاری از بازی ها استفاده کرد ، اما امروز این سه بازیکن بار دیگر هماهنگی بالای خود را ثابت کردند.

لیورپول امروز با برتری 0-5 درخشان به پیروزی رسید و بابی فیرمینیو ، سادیو مانه و محمد صلاح گلزنی کردند. از بین این پنج گل ، سه گل از سوی فیرمینو و یک گل از محمد صلاح و سادیو مانه بود که به لیورپول اجازه داد با یک بازی بیشتر از چلسی در رده نخست جدول لیگ برتر قرار بگیرد.

محمد صلاح ستاره مصری مرسی سعیدی در هر 8 بازی اخیر برای لیورپول موفق به گلزنی شده است که طولانی ترین گل متوالی از زمان درخشش دنیل استوریج در فوریه 2014 است. محمد صلاح اکنون در کنار دیدیه دروگبا با 104 گل برترین گلزن تاریخ لیگ برتر آفریقا است.

بابی فیرمینو ستاره لیورپول مقابل واتفورد عملکرد فوق العاده ای انجام داد و هت تریک کرد. این بازیکن پس از زدن سه گل به آرسنال در دسامبر 2018 دومین هت تریک خود در لیگ برتر را به ثمر رساند و تنها برزیلی در تاریخ لیگ برتر شد که بیش از یک بار در آن رقابت ها هت تریک کرد.

سادیو مانه ، گلزن سنگالی لیورپول پس از دیدیه دروگبا و محمد صلاح ، سومین بازیکن آفریقایی در تاریخ لیگ برتر است که حداقل 100 گل در یک رقابت به ثمر رسانده است.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel