محسن رضایی: انقلابی که ضعیف و بد نباشد

[ad_1]

خبرگزاری مهر: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ظهر امروز (جمعه) با حضور در مسجد محله شهید سلیمانی اهواز ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و یار باوفای او “ابومهدی المهندس”، در سخنرانی کوتاهی گفت: امیدواریم راه. این شهیدان تا آزادی کامل منطقه و جهان اسلام از چنگال همه ظالمین و مستکبرین عالم ادامه پیدا کند.

وی با قدردانی از آقای شاهوارپور و حاجتی و گروه های جهادی، تاکید کرد: من دستر تمام کسانی که خمحموم. این آیه شریفه که و ولو أن أهل القری آمنوا واتقوا لفتحنا علیهم برکات من السماء والأرض می فرماید هرجا که ایمان و تقوا وارد شود، برکات از زمین و آسمان می جوشد. برخی از دوستان در اینجا گفتند که با ورود سپاه به این منطقه انقلاب برای اولین بار وارد شد. پاسداران انقلاب هر جا که بروند با برکات می آورد. نمونه اش حاج قاسم سلیمانی بود که در ایران و عراق و لبنان و سوریه برکاتی را با خود آورد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: باید تلاش کنیم که به مردم خدمت کنیم را به عنوان اصلی ترین هدف انقلاب اسلامی در نظر بگیریم. انقلاب شده برای مردم و انقلاب شده است که ظلم نباشد، آلوده نباشد، ضعیف نباشد، تبیعض نباشد یهو آبا ههو با محله ها و شهرها و روستاهای ایران آرمانی شکل بگیرند.

رضایی آخر اعلام کرد: هدف انقلاب اسلامی، دنیا و شهرهای ایران است. آبادانی دنیا و آخرین محلات و مناطق ایران است. انقلاب اسلامی می خواهد دنیا و آخرین خانواده های ایران را آباد کند. باید تلاش کنیم که درد و رنجی در دل مردم نباشد.

وی تصریح کرد: انقلاب وارد هر عرصه ای شد، مشکلات آن را رفع کرد. انقلاب وارد امنیت شد، امنیت را سامان داد. وارد دفاع شد، مرزها را امن کرد. مردم ما زیر سایه ولایت فقیه به نظام جمهوری اسلامی افتخار می کنند اما انقلاب وارد اقتصاد و صعنوار ارد اقتصاد و صعنوار ارد اقتصاد و صعنوار ارد می شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان هیچ قانون اساسی مشخص شده است که خانواده ایرانی نباید بدون مسکن باشد اما امروز 15 میلیون حاشیه ساکن هستیم و برای آنها باید دولت و مجلس و قوه قضاییه برای آنها خانه تهیه کنند، تاید کرد: باید یک انقلاب باشد. خانه سازی برای مردم و محرومین را به راه بیندازیم. خانه بدون شغل و درآمد هم ناقص است. مسکن یک روی سکه است و روی دیگر، درآمد و شغل برای مردم است.

رضایی افزود: من از آقایانی که برای شما خانه ساخته اید می خواهم که برای شما برنامه ریزی کنم. کسب و کارهای خانگی به وجود بیاید و محصولات خانگی در بازار نهایی به فروش برسد. همه اعضای خانواده می توانند کار کنند. I’m … کودکی در کنار پدرم کار می کردم.

دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: امیدوارم آبادانی محله شهید سلیمانی، در همه امور از سازندگی تا کارآفرینی نمونه باشد و من هم به عنوان یک سرباز اسلام از همه شما تشکر کنم. دست به دست هم بدهیم تا آبادانی وپیشرفت ایران را رقم بزنیم.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما