مراقب پیامک‌های جعلی سهام عدالت باشید

[ad_1]

رئیس مرکز تشخیص و آبی از جرائم سایبری پلیس فتا مدیریت کشور با هشدار به شهروندان درباره سوء استفاده و کلاهبرداری در پوشش سهام عدالت از آنها خواست مراقب پیامکهای جعلی عدالت باشند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی محمد رجبی ضمن هشدار به شهروندان درباره سوء استفاده و کلاهبرداری در پوشش سهام عدالت، افزود: مجرمان سایبری با پیامکهایی تحت عنوان ثبت نام برای دریافت سهام عدالت یا ارسال نام جاماندگان سهام عدالت شهروندان را به صفحات فیشینگ ارسال می کنند. هدایت و آن‌ها را به دام می‌اندازند.

وی بیان کرد: در حال حاضر اخبار مبنی بر واریز سود سهام عدالت از سویی دیگر در سایت های خبری انتشار یافته است که این موضوع با توجه به وجود افراد سود جو، توجه به آن را می طلبد.

سرنگ رجبی افزود: طبق اخبار منتشر شده سود سهام عدالت احتمالاً در بهمن ماه امسال به حساب دارندگان سهام عدالت واریز خواهد شد و هیچ عمل دیگری از قبیل پرداخت وجه از سوی شهروندان نیاز نیست.

وی به اثبات کلاهبرداری از شهروندان با عنوان سهام عدالت در سالهای اخیر اشاره کرد و گفت: این احتمال وجود دارد که مجرمان سایبری با ارسال پیامکهایی تحت عنوان ثبت نام برای دریافت سهام سهام یا ثبت نام جامع سهام عدالت عدالت را به صفحات فیشینگ هدایت کنند. و آن‌ها را به دام بیاندازند.

سرنگ رجبی به تاکید تاکید کرد: برای دریافت سود سهام عدالت نیاز به هیچ گونه پرداخت وجهی نیست و این سود به حسابهایی است که توسط افراد اعلام شده واریز خواهد شد.

وی در ادامه گفت: شهروندانی که به سود سهام عدالت دریافت می کنند بههیچعنوان به پیامکها و تلفن های تلفنی که در آن از مردم درخواست اطلاعات شخصی برای واریز سهام عدالت نمی شود، توجه نمی شود و هر چه بیشتر و اخبار را تنها از طریق سایت های معتبر و رسانه ها رعایت کنند. جمعی پیگیری کنند.

این مقام مدیریت افزود: برای پیگیری موارد مربوط به عدالت خود به سامانه الکترونیکی سهام به آدرس https: // samanese.ir و یا به سامانه جامع اطلاعات مشتریان به آدرس https: // www.sejam.ir مراجعه کنند.

سرنگ رجبی گزارشان کرد: وب سایت پلیس فتا به آدرس cyberpolice.ir مرجع کامل از اخبار، اطلاعات و سایبری و کاربران با مراجعه به آنها می توانند آموزش های لازم را دریافت کنند و در صورت نیاز نیز می توانند گزارش مشکوک را در سامانه پاسخگویی فوریت های بری انجام دهند. و شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ به‌صورت شبانه‌روزی با همکاران ما در میان می‌گذرند.

[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما