مرگ مرموز یک تاجر

[ad_1]

تحقیقات درباره رازگشایی از مرگ مرد تاجری که به طرز مرموزی جانش را از دست داده، از سوی تیم جنایی پایتخخ.

به گزارش همشهری، چند روز قبل مردی به دادسرای جنایی تهران رفت و از همسر و دختر برار رش شکایت کترنگفرارارارار. وی در ماجرا گفت: برادر سالخورده‌ام تاجر بود و املاک زیادی داشت. او سرحال بود و هیچ مشکلی نداشت، اما چند روز قبل خبر فوت او را به ما اعلام کرد و همه ما را شوکه کردند. همسر و دختر برادرم مدعی شدند که برادرم از مدتی قبل حال بد بود و گاهی سرگیجه می‌شد. به‌گفته آنها، در روز حادثه برادرم در خیابان با موتورسیکلتی تصادف کرده و ترکیبش را از دست داریه و زم. به همین دلیل او را به بیمارستان بردند، اما وی جانش را از دست داد.

شاکی ادامه داد: من به حرفهای همسر برادرم و دخترش مشکوک هستم. – وی ادامه داد: بعد از انجام مراسم خاکسپاری به محل زندگی برادرم رفتم و از اهالی محل تحقیق کردم، اما هیچ یک از مغازهداران و کسبه محل روز حادثه برادرم را ندیده اند که با موتورسیکلت تصادف کند و زمین بخورد. از سوی دیگر متوجه شدم املاک برادرم به نام همسر و دخترش منتقل شده و علاوه بر این در بررسی پرینت حساب برادرم متوجه شدم مدتی مقدار زیادی پول از حساب های او به کارت همسر و دخترش قبل از انتقال و بعد، از کارت به کارت دیگری منتقل شده است. یافته است. با این شکایت، قاضی حبیب‌الله، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی همسر و دختر متروفی را به دادسرای ناایی همسر و دختر متروفی را به دادسرا داد.

همسر متوفی گفت: شوهرم مدتی بود که بیمار بود و هرازگاهی رابطه‌اش را از دست می‌داد و زمین می‌خورد. روز حادثه وقتی به خانه آمد گفت با یک موتور برخورد کرد و باعث شد تعادری را از دست با و زمرین کند. منتقل شدند، اما در بیمارستان فوت کردند.

وی ادامه داد: او قبل از مرگش بخشی از اموالش را به نام من و دخترمان زده بود. اما ما هیچ اطلاعی از این موضوع نداشتیم زیرا او هیچ وقت از کارهایش با ما صحمبتی نمی‌کرد و من ما صحمبتی نمی‌کرد و من بعید نمی‌کرد و من بعید می‌کردم و من بعید می‌کردم. در این شرایط بازپرس جنایی تهران دستور داد تا پزشکی قانونی پرونده پزشکی متوفی را بررسی و علت اصلی مرگ عرسی و علت اصلی مرگ الار در کنار کنان

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما