مصرف این ویتامین سردردها را درمان می کندهی فراد هر از گاهی سردرد را تجربه می‌کنند. < در حالی که نباید نگران سردردهای محل بود، اما تجربه مکرر آن ممکن است از یک وضعیت بانه ای از یک وضامت برخوردار باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از هلث نیوز، کلینیک مایو آمریکا متحده می‌گوید: سرد مزمن مرد سرد مزمن به سردردهایی ۱۵هردا بهراق سهرا هرا علل بالقوه آن باعث آسیب، عفونت، تومورهای مغزی یا آسیب های سر است. البته مشخص نیست علت سردرد در همه افراد چه چیزی است.

اگر سردردهای مزمن را تجربه کنید، باید به پزشک مراجعه کنید. آنها می‌توانند هر گونه مشکل جدی سلامتی را تشخیص دهند. اگر سردرد شما فورا درمان نمی‌شود، پزشک به شما کمک می‌کند تا روش‌هایی برای مدیریت درد خود بیابید. این روش‌ها احتمالاً شامل داروهای تجویزی و تغییر سبک زندگی است.

در کنار این برخی از ویتامین‌ها ممکن است به درمان سردرد مزمن کمک کند. همچنین مشخص شده است مصرف برخی از گیاهان به افراد کمک می کند تا شدت میگرن خود را کاهش دهند یا به طور کامل ناری آنن. دوزهای بالای ویتامین B 2 ممکن است کمک کننده باشد. اگر از مصرف دوزهای بالای هر مکمل قبل با پزشک خود مشورت کنید، اما در نهایت مکمل های کوآنزیم Q 10 ممکن است برای برخی افراد با برخی افراد با کاهش مصرف سردرد مفید باشد.

بهترین راه برای درمان هر نوع سردرد، چه موقت و چه مزمنن علت اصلی آن است. همان طور که در بالا ذکر شد، سردرد مزمن ممکن است از یک بیماری باشد. اگر این وضعیت درمان شود، احتمالا سردرد مزمن شما از بین خواهید رفت. گاهی اوقات برای کنترل علائم نیاز به مصرف دارو است، اما توصیه می‌شود در صورار ورار ممکن است هنگام سورورار ورار هنگام ورارا

دکتر لارنس نیومن، متخصص مغز و اعصاب، در این خصوص میگوید: مصرف داروها می تواند چیزی به نام سردرد ناشی از مصرف بیش از حد دارو را القا کند که در آن مصرف بیش از حد از دارو در سردردهای مکرر ایجاد می کند و بیمار را نسبت به مصرف می کند. درمان های دیگر مقاوم می کند.

دفعه بعد که سردرد موقتی شدید، بطری آسپرین را به حال خود رها کنید و به جای آن یک فنجان قهو بن یکن نجان قهو بن نان. کم کم کافئین می‌تواند به درد ناشی از کمک زیادی از سردردها کاهش یابد. با این حال برخی دریافته‌اند کافئین سردرد آنان را بدتر می‌کند. ببنابراین این شما هستید که باید دریابید چه نوشیدنی‌ها، غذاها و فعالیت‌های بارعث سردرد شما می‌شوصناران آمورارا.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم