مقایسه تعرفه اینترنت ADSL مخابرات و TD-LTE ایرانسلفرارو– گران‌ترین بسته اینترنت یک‌ساله TD-LTE ایرانسل حدود 500 هزار تومان قیمت دارد. این بسته 360 گیگ حجم سالانه را در اختیار مشترکان قرار می دهد و خرید گرانترنت ADSL مخابرات بابت دو هزار و 205 گیگ چیزی دود 850 هزار تومان خواهد داشت. همین دو خط توصیف ساده‌ای از مقایسه‌های اینترنت TD-LTE ایرانسل و مخابرات ADSL است. یعنی با خرید بسته‌های ADSL مخابرات حجم بیشتری را با هزینه کمتری در اختیار دارد. با این حال صرفه اقتصادی اینترنتی ADSL به‌خاطر سرعت آن درقیاس با TD-LTE به‌شمار می‌رود. علاوه بر این، دسترسی راحت و بسته‌ها با حجم بالا مثل بسته‌های دو هزار و ۲۰۵ گیگ از دیگر برتری‌های مرارو مارارو. بین بسته‌های یک‌ساله ADSL مخابرات خرید ارزان‌ترین گزینه ۱۳۰ هزار تومان هزینه یک‌ساله خرید ADSL مخابرات ارزان‌ترین گزینه ۱۳۰ هزار تومان هزینه‌های یک‌ساله ADSL مخابرات خریتس بتان می‌شود. در مقابل مشترکان اینترنت ثابت TD-LTE ایرانسل برای ارزان‌ترین بسته یک‌ساله با حجم 80،000 هزار تسومبنجی. هزینه های اینترنت ثابت شامل خرید و مودم و سایر تجهیزات هم می شود که آن ها را جدا کنند.

قیمت بسته‌های یک‌ساله TD-LTE ایرانسل

اینترنت یکساله TD-LTE ایرانسل در چهار حالت مختلف فروخته می‌شود. گرانترین آن 360 گیگ حجم دارد و قیمت آن 499 هزار تومان است، اما با احتساب 43 هزار تومان بسته شده است، حدود 543 هزار تومان می شود. این رقم را به‌ازای هر گیگ می‌توانم هزار و ۵۰۰ تومان در نظر بگیرم. ارزانترین بسته یکساله با حجم 80 گیگ 152 هزار تومان در سایت ایرانسل قیمت خورده است، اما در حین پرداخت، نزدیک به 13 هزار تومان بیشتر از شما میگیرند و نهایتا رقم پرداختی به 153 هزار تومان میرسد. ارزش این بسته به‌ازای هر گیگ تقریباً هزار و ۹۰۰ تومان محاسبه می‌شود. بسته‌های ۲۶۰ گیگ و ۱۶۰ گیگ بین دو انتخاب قبلی می‌شوند. بسته ۲۶۰ گیگ را ایرانسل با احتساب مالیات ۴۰۴ هزار تومان به مشترکان اینترنت ثابت خود می‌فروشد و قیمت‌قرار می‌دهد. مجموعه ای که ۲۶۰ گیگ یک‌ساله TD-LTE ایرانسل را می‌خرند هر گیگ هزار و ۵۵۰ تومان و بسته ۱۶۰ از ناماراو بساراو بههارا است.

قیمت بسته‌های یک‌ساله TD-LTE ایرانسل

بسته

حجم

قیمت

یکساله

۳۶۰ گیگ

هی، هی

یکساله

۲۶۰ گیگ

هی، هی

یکساله

۱۶۰ گیگ

هی، هی

یکساله

۸۰ گیگ

هی، هی

بسته‌های اینترنتی یک‌ساله ADSL مخابرات

بسته اینترنت ADSL مخابرات با اعتبار یک سال به هفت شکل مختلف فروخته می‌شود. قیمت این بسته‌ها از حدود 800 تومان تا 1000000 تومان تغییر می‌کند که این قیمت‌ها را افزایش می‌دهد بر حجم گزارش. گران‌ترین انتخاب برای مشترکان مخابرات بسته دو هزار و 205 گیگ با سرعت 16 مگابیت به‌شمار می‌رود. ارزش این بسته به ۸۴۵ هزار تومان می‌رسد که مشترکان آن بابت هر گیگ، تقریباً ۳۸۰ تومان می‌شوند. بسته ۱۲۶ گیگ با سرعت ۵۱۲ کیلوبیت و قیمت ۱۳۰ هزار تومان ارزان‌ترین گزینه بین بسته‌های یک‌ساله ADSL مخابرات است. با سرعت هشت مگابیت های یکساله Adsl مخابرات با حجم هزار و 134 گیگ، 525 هزار تومان قیمت دارند و بسته های 756 شهریور با سرعت چهار مگابیت، 420 هزار تومان قیمت دارند. بسته ۶۳۰ گیگ با سرعت سه مگابیت را ۳۷۰ هزار تومان می‌فروشند. بسته ۵۰۴ گیگ با سرعت دو مگابیت ۲۶۴ هزار تومان و خرید ۳۱۵ گیگ یک‌ساله با سرعت یک مگابیت ۲۱۲ هزار تومان هزین هزین.

قیمت بسته‌های اینترنتی یک‌ساله ADSL مخابرات

حجم

سرعت

قیمت

دو هزار و ۲۰۵ گیگ

۱۶ مگابیت

هی، هی

هیزار و ۱۳۴ گیگ

هیشت مبیت

هی، هی

۷۵۶ گیگابایت

چهار مگابیت

هی، هی

۶۳۰ گیگ

سه مگابیت

هی، هی

۵۰ گیگ

دو مگابیت

هی، هی

۳۱۵ گیگ

یک مگابیت

هی، هی

۱۲۶ گیگ

۵۱۲ کیلوبیت

هی، هی


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم