موتورولا در سه ماه پایانی ۲۰۲۱ فروش خوبی را در آمریکا تجربه کرده است – زومیت

[ad_1]

گزارش های مالی شرکت ها برای سه ماههی پایانی 20201 در قرار گرفتن و دوستداران این آمار پس از مشاهده تسلط اپل بر بازار گوشی های هوشمند چین و جهانی موبایل در سه ماههی پایانی 202 مطمئناً از شنیدن این موضوع شگفت زده نشده، زیرا آمار شرکت اهل کوپرتینو همیشه در ایالات متحده است. چشمگیر بوده است.

به گزارش فون آرنا، بر اساس اطلاعات منشتر شهه توسط کانترپوینت ریسرچ، سهم اپل از بازار گوشی‌همردبر باید اشاره کنیم از یک گوشی هوشمند از هر دو گوشی هوشمند فروخته شده در یکی از بزرگترین بازارهای جهان بین اکتبر تا دسامبر 2021 توسط اپل تولید شده است که سهم 42 درصدی سه ماههی سوم این شرکت را بهمیزان درخورتوجهی بهبود بخشیده است.

میزان فروش گوشی های هوشمند سامسونگ در این فهرست نسبت به سال قبل 11 درصد رشد داشته و اگر پیشرفت بسیار سریع وانپلاس و موتورولا نبود، غول فناوری کره جنوبی احتمالا به نتایج چشمگیرتری دست پیدا میکرد. البته این شرکت هنوز هم از بازار گوشی های هوشمند ایالات متحده در اختیار دارد. بر اساس آمار کانترپوینت، سهم سامسونگ از بازار گوشی‌های هوشمند آمریکا در سه ماهه‌ی چهارم ۲۰۲۱ معاتلاس ۲۴هارم ۲۰۲۱ معاتداس ۲۴هارمیک ۲۰۲۱ معاتد ۲۴بر.

آمار فروش گوشی هوشمند سه ماهه چهارم ۲۰۲۱ آمریکا

نکته جالب در مورد آمار فروش گوشی های هوشمند در بازه ای اکتبر تا دسامبر 2021 این است که موتورولا در این فاصله زمانی در ایالات متحده آمریکا بیشترین میزان فروش را تجربه کرده است و این شرکت با عرضه گوشی مونو G Pure موفق شده است در جایگاه سوم برترین فروش موبایل در آمریکا قرار گیرد. آمریکا به خود اختصاص دهد.

مقاله مرتبط:

وانپلاس بهنحوی موفق شد در سه ماههی پایانی 2021 میزان فروش خود را در ایالات متحده آمریکا نسبت به پایانی سه ماهه 2020 حدود 524 درصد افزایش داده و در جایگاه پنجم فهرست برترین فروشندگان گوشی های هوشمند این کشور را تصاحب کند. سهم عمده این برند در بازار ایالات متحده معمولاً به دو درصد می‌رسد. پیشرفت چشمگیر میزان فروش وانپلاس نسبت به زمانی سالبه سال، مرهون خانواده میانردهی نورد بود که معمولاً هرچیزی را باید در مورد جریان محبوبیت اصلی محصولات پیشرفته این شرکت چینی بدانید، به شما اعلام می کند.

گوگل با سهم یک درصد در رتبه ۶ فهرست برترین فروشندگان گوشی های هوشمند سه ماهم یک درصد در رتبه ۶ فهرست برترین فروشندگان گوشی های هوشمند سه ماهم یک درصد از دهارم ۲۰۲۱ آمریکا تتسارا. میزان میزان فروش این شرکت نسبت به سال گذشته 56 درصد بهبود یافته، اما مارک گوگل برای پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو نسبت به مدل های دیگر از جمله پیکسل 5 بسیار بیشتر بوده است. پیشنهادی دیرهنگام پیکسل 5a 5G نیز احتمالاً کمکی به افزایش میزان فروش غول جستجوی اینترنتی نشده است و علاوه بر آن نباید گوشی های پیکسل سری معمولاً محدود به بازار عرضه شود.

رتبه دوم فهرست برترین فروشندگان گوشی های هوشمند ایالات متحده در سه ماهه پایانی ۲۰۲۱ به سلکالات ایانی ۲۰۲۱ به آلکالاته (. این برند در کمال تعجب افراد، بالاتر از وانپلاس و گوگل قرار گرفته است که نشان می دهد گوشی های هوشمند مقرونبهصرفه را از طریق کانال های خرده فروشی سنتی مثل فروشگاه های موجود است.

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel