نزاع مرگبار در شهر ریفرماندهی مدیریت ویژه شهر ری از به قتل مردی میانسال درپی یک نزاع جمعی در شهری خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان با حضور در جمع خبرنگاران به تشریح برخی از عملیات ها و ماموریت های این فرماندهی پرداخت و گفت: در تاریخ 17 اسفندماه امسال یک مورد نزاع دستهجمعی در محدوده حسن آباد شهری به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد. که با حضور ماموران در محل مشخص چهار نفر با استفاده از قمه و چوب اقدام به ایجاد درگیری گروهی کرده و علاوه بر این که باعث وحشت ساکنان و اهالی محل شده اند، دو نفر را نیز به شدت مجروح کرده اند که حال یکی از آنها که مردی 50 ساله به شدت وخیم گزارش شده بود.

وی با بیان اینکه ساعتی بعد از مرد میانسال به دلیل شدت جراحات وارد شده جان خود را از دست داد، گفت: با مرگ این مرد، موضوع وارد فاز دیگری شد و تیمی ویژه از ماموران مدیریت شهری شناسایی و دستگیری عاملان اصلی این نزاع و جنایت را در دستور کار خود قرار دادند که در جریان بررسی های انجام شده چهار اصلی مورد شننار گ

فرمانده مدیریت شهری با بیان اینکه چهار ویژه به یکی از شهرهای شمالی کشور متواری شده بودند، گفت: ماموران در عرض ۴۸ ساعت و با اخذ نیابت قضایی این افراد را در مخفیگاهشان دستگیر کردند و به تهران منتقل کردند. برای این افراد پرونده تشکیل شده و تحقیقات همچنان در حال انجام است.

وی همچنین از دستگیری سارق یک خودرو پس از واژگونی آن خبر داد و گفت: ماموران خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو در محدوده سه راه ورامین کسب کرده و به محل مراجعه کنند. با حضور ماموران در محل مشاهده شد که وانت به طور کامل واژگون شده و راننده آن هم دچار آسیب دیدگی شدیدش می شود. اما رفتار راننده مشکوک بود و با همان وضعیت سعی کرد تا از ماموران پلیس فاصله گرفته شود.

جلیلیان با بیان اینکه این موضوع شکاک نماینده را برانگیخت، گفت: ماموران اقدام به حمل و نقل و در جریان آن کردند که وانت پیکان دو روز پیش به خطر افتادند. سارق هم به بیمارستان منتقل شد تا پس از آن جرمش شود.

فرمانده انتظامی ویژه شهری از دستگیری دو مامور قلابی و کشف پلیس از آنها نیز خبر داد و گفت: این افراد با غصب عناوین، یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل 2 هزار و 250 پسته به ارزش تقریبی 7 میلیارد ریال را سرقت کردند. رسیدگی به این موضوع با مراجعه به یکی از شهروندان و اعلام خطر وانت با محموله پست در دستور کار ماموران قرار گرفته و در جریان تحقیقات مشخص شده است که پنج نفر از سرنشینان یک دستگاه سواری پژو 405 تحت پوشش قرار دارند و با استفاده از دستبند و بیسیم اقدام می کنند. به سرقت این محموله کرده اند.

وی ادامه داد: مشخصات خودروها و سارقان در اختیار واحدهای عملیاتی و مدیریت قرار گرفت و سرانجام مأموران کلانتری قلعه نو خودروی وانت نیسان مسروقه را همراه با بار پستی شناسایی و دو نفر از سارقان را نیز به همراه تعدادی از تجهیزات نظامی دستگیر کردند. به کلانتری منتقل کردند.

به جلیلیان، تلاش برای دستگیری دیگر سارقان همچنان در حال انجام است و دو متهم دستگیر شده نیز مورد دستگیری قرار گرفته است.

فرمانده مدیریت ویژه شهری، همچنین از دستگیری چهار نفری که اقدام به فروش لوازم خانگی جعلی تحت عنوان برندهای معروف و معتبر به شهرری کرده بودند، خبر داد و گفت: درپی ثبت چند شکایت از سوی شهروندان با موضوع فروش لوازم خانگی تقلبی به جای خود. ، توسط چهار نفر با 3 دستگاه خودروی تیبا، ساینا و سمند که به صورت سیار در محدوده حسن آباد فعالیت می کنند، شناسایی و دستگیری دستگیران در دستور کار کلانتری حسن آباد قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات تخصصی انجام شده، مشخص شد که تیم عملیاتی کلتری حسن آباد با پوشش چند روزه محل تردد بیماران، سوژه های مورد نظر را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کرده اند. که در بازدید از خودروی ماشینان شش دستگاه مایکرویو ، چهار دستگاه اجاق گاز و چهار دروبن اروبن هموبن هموبن هموبن هموبن هموبن هموبن.

به گفته شهرمانده شهرستان مدیریت مدیریت ری، دستگیران پس از پایان تحقیقات و تشکیل‌درجه.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم