نسل بعدی واکسنهای کوید چگونه خواهند بود؟

[ad_1]

فرارو- اسماعیل کووید -۱۹ ناشی از وایرس حاد تنفسی (SARS-CoV-2) کماکان یک تهدید جهانی است. میلیونها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست دادن و خیلی از آنها پس از گذشت مدتها از وقوع بیماری جان خود را از عوارض و عوارض ناشی از رنج میبرند. در حالی که ما در خود در مورد پیشرفت بیماری هایم و داروهایی داریم که در درمان آن بیماری وجود دارد و هنوز راهی برای تقویت واکسن ها به منظور بهبود بیماری های با بیماری های جدی منشاء ویروسی پیش رو داریم.

به گزارش فرارو به نقل از الجزیره ، توسعه واکسن‌ها بسیار ساخته شده و ایجاد واکسن‌های کوید -۱۹ یک بی‌سابقه بوده است. با این وجود، در حالی که توزیع واکسن های موجود در سراسر جهان ادامه دارد ما هم چنین باید منتظر نسل بعدی و اکسنهایی باشند که پاسخ ایمنی قویتر و قویتری را ارائه دهند. واکسن‌های نسل دوم کوید -۱۹ باید بر اساس موفقیت و آکسن‌های واقعی ساخته شوند. در که واکسن‌های mRNA که به طور خطرناک مورد استفاده قرار می‌گیرند پاسخ ایمنی به SARS-CoV-2 را در حالی که می‌کنند همیشه مشاهده می‌شوند که جهش‌ها و سویه‌های تازه‌ای که می‌توانند باعث تغییر واکسن‌ها شوند را تغییر دهند و سازند. نسل بعدی واکسن‌ها باید با هدف محافظت از ما در برابر سویه‌های فعلی و تنها نظر از این که چقنر زنررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر.

علاوه بر این، واکسن‌های آینده خطر انتقال ویروس را از افرادی که واکسینه‌شده‌اند. این بدان معناست که واکسنها می توانند بارهای ویروسی را کاهش دهند که معمولاً در مرحله آغازین با بالاترین سطح از بادیهای خنثی کننده همراه خواهند بود که می توانند از فرصتی برای تکثیر در داخل میزبان و انتشار یافتن هدف قرار گیرند.

ما هم چنین نیاز داریم که این پاسخ ایمنی تا حد امکان طولانی تر باشد به این معنی که در صورت نیاز واکسن های تقویتی می تواند با افزایش بیشتر افزایش یابد. بسیار مهم است که اگر می‌خواهیم با اظهار نظر در مقابله با جهانی مقابله کنیم واکسن‌ها را ارزان و نرس نر کنیم. یکی از واکسنهایی که در حال توسعه است و امکان دارد به حل برخی از مشکلات کمک کند واکسن “خود تقویت کننده ام آر آن ای” (SAM) ساخت شرکت فناوری زیستی “گریتستون” (gritstone) است که GRT-R910 نام دارد. mrna های خود تقویت کننده افزایش بیان ضدژن و ضد بادی را در دوزهای پایین تر در مقایسه با MRNA معمولی از خود نشان می دهند. این موضوع را نشان می دهد که این فناوری ممکن است ایمن سازی را بهبود بخشد. سپس به دوزهای کمتر و محتمل تقویت کننده های کامپیوتری نیاز دارد.

واکسن GRT-R910 وارد مرحله اول آزمایش در بریتانیا می شود. افزون بر تولید با آنتی‌بیوتیک برای تولید سنبله (یا پرورش پلپومر در بیماری‌های گیاهی است که به شکل یک ساختار بزرگ شناخته می‌شود به عنوان سنبله (اسپایک) یا پلپومر طرح‌ریزی از سطح یک پوشش پوشش است) ویروس در خود جای داده است را ایجاد می کند.

شرکت داروسازی «گریتستون» در بیانیه‌ای اعلام کرده است که GRT-R910 ممکن است پاسخ‌های ایمنی قوی باشد، پایدار وارارااراراراراراراراارانب «اندرو آلن» مدیر عامل گریتستون میگوید: “واکسن سام کووید ما برای ایجاد پاسخهای قوی سلولهای” لنفوسیت تی کشنده “(یکی از انواع لنفوسیت تی و نوعی گلبول سفید است که سلولهای سرطانی، سلولهایی که آلوده شدند) یا. سلولهایی که به شکلی دیگر آسیب دیدهاند را میکشد) CD8 + T)) طراحی شده است و علاوه بر آن بر پاسخهای آنتی بادی خنثی کننده قوی، افزایش ایمنی به ویژه در جمعیتهای آسیب پذیرتر را ارائه می دهد.

بعلاوه بر این، از آنجایی که سطوحی از آنتی‌بیوتیک‌های مانند سنبله (کمک) در حال رشد هستند و گاهی اوقات تا حدی از خطر ایمنی از واکسن فرار می‌کنند ما GRT-R910 را طوری طراحی کنیم که توانایی‌های بالقوه درمان‌هایی را که در برابر بیماری‌های اسپایی هستند، درست کنیم. انواع SARS-CoV-2 با ارائه‌شده‌های ویروسی بسیار محافظت‌شده است که ممکن است کم‌تر ممتعآ نرانش باشد. این به معنای پاسخ‌های ایمنی قوی، افزایش‌تر و طولانی‌تر و فرار از ایمنی کمتر است. هم چنین، این به معنای آن است که نیاز به دوزهای تقویتی در جهت مقابله با سویه‌های آتی خوات »د.

تعداد زیادی از کشور های با درآمد کم یا متوسط ​​قادر به تامین تعداد واکسن های کوید -19 عربی یمورر جتنوریقای. این کشور‌ها باید به برنامه‌هایی مانند طرح‌های کوواکس سازمان بهداشت جهانی (WHO) تکیه کنند کهدورساری یکهورساری یکهورنرا. یکی از شرکت‌هایی که به طور خاص برای دریافت واکسن‌های کوید -۱۹ به کشورهای کم‌درآمد اختصاص دارد شرکت فتسوای درکت زیکمواسئه. این شرکت فناوری برای خشک کردن واکسن های موجود در هوای ایجاد کرده و آن را به شکل پودر تبدی میکداری یا حمل و نقداری پایین را نمی دهد. «زیکوم» (Ziccum) با شرکت داروسازی بلژیکی «یانسن» (Janssen) در جستجو برای توسعه نسخه‌های پوسعه نسخه‌های پوسعه نسخه‌های پوسعه نسخه‌های پوسعه نسخه‌های پومار خشک وارسن‌های کولمازنکاواواواواو.

با این وجود، پژوهش‌های این دو شرکت در مورد COVID-19 نمی‌شود. آن دو شرکت هم چنین در تلاش هستند تا روند تولید و دسترسی به واکسن های ابولا و RSV یانسن (واکسنی برای مقابله با ویروس سین سیشیال ویروسی ویروسی که شایع ترین علت بیماری دستگاه تنفسی تحتانی در نوزادان و نیز مهم ترین پاتوژن در کودکان کم سن است) را تغییر دهد. ارائه دهنده. استدلال زیکوم می‌کند که با استفاده از فناوری خود برای خشک کردن واکسنها در هوا مرشکرنری‌کری‌ک بنابراین، در آن صورت می‌توان واکسن‌ها را به نقاط دورتر یا صعب العبور دنیا تحویل داد.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما