هر 3 نفر از بیماران مبتلا به یک بیماری جدید می‌شود

[ad_1]

بررسی جدید پژوهشگران آمریکایی نشان می دهد که از هر سه بزرگ مسن به کوید -19، یک نفر به وید -19، یک نفر به مواریق مبتلا هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیکال اکسپرس، تقریباً یک سوم از افراد مسن مبتلا به کوید -19 در سال 2020 حداقل به یک بیماری جدید مبتلا شده اند که در ماه های پس از درمان، به مراقبت های پزشکی نیاز دارد. آمار به بیماری های جدید در این گروه، بیشتر از افرادی است که به کوید -۱۹ مبتلا نبوده‌ان. این بیماری های جدید آسیب هایی از اندامها و سیستم های اصلی، از جمله قلب، زلیه ها، ریه ها و بیماران را درگیر می کنند و عوارضی را نیز برای سلامت روانی به همراه دارند.

پژوهش‌هایی که به بررسی‌های فراوانی و شدید بیماری‌های جدید پس از درمان به کوید -19 می‌پردازند، آغاز شده‌اند، اما تعداد کمی از آنها خطر ابتلا به بیماری‌های جدید از کووید -19 را در افراد مسن مورد بررسی قرار داده‌اند.

پژوهشگران آمریکایی برای انجام این موضوع، از سوابق بیمه سلامت استفاده و شناسایی 133,366 شخص 65 ساله یا بیشتر در سال 2020 پرداختند که پیش از اول آوریل 2020 به کوید -19 مبتلا شده بودند. شناسایی‌شده‌ها، در سه گروه جداگانه طبقه‌بندی شدند.

سپس پژوهشگران، تقریباً پایدار یا سالم را که 21 روز پس از تشخیص کووید -19 ظاهر شد، ثبت و خطر بیماری های ناشی از کووید -19 طی چند ماه بعد را در سنین، نژاد، جنسیت و بستری شدن آنها در بیمارستان محاسبه کرد. انجام دادند.

نتایج این پژوهش نشان می دهند که در میان افرادی که طی سال 2020 مبتلا به کووید19 تشخیص داده شده اند 32 درصد به یک یا چند بیماری جدید مبتلا شده اند که این رقم 11 درصد بیشتر از گروهی که به کوید -19 مبتلا بوده است، مبتلا نشده است.

بیماران مبتلا به کووید -19 در مقایسه با گروه غیر مبتلا، در معرض خطر افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های مانند نارس خونی، فشار و فشار بالا قرار دارند.

افرادی که به خاطر به خاطر کووید -19 در بیمارستان بستری شده بودند، در بیشرر موارد به طور قابضهور فز. خطر ابتلا به بیماری نیز برای مردان سیاه پوست و برای افراد ۷۵ سال به بالا افزایش یافته بود.

این یک پژوهش بر روی مشاهده است. بنابراین نمی‌تواند دلیل کند و پژوهشگران فقط برخی از محدودیت‌ها را بررسی کنند؛ از جمله این واقعیت که برخی از تشخیص‌ها ممکن است واقعاً نشان‌دهنده بیماری هستند که از کواسد ناشی می‌شوند.

با وجود این، هشدار می‌دهند که با بیش از 357 میلیون نفر از افراد مبتلا به ویروسی در سراسر جهان، تعداد بازماندگان مبتلا به عواقب پس از آن، همچنان افزایش می‌یابد.

پژوهشگران اعلام کردند که این یافته‌ها، وسیعی از عواقب مهم پس از آن که به هروناویروس را نشان دهند. تشخیص خطر برای مهم‌ترین عواقب بالینی ممکن است احتمال تشخیص و مدیریت شرایط بیماران مبتلا را ه .ایش ممترین عواقب بالینی باشد. همچنین، نتایج این پژوهش می‌تواند امکان برنامه‌ریزی را برای استفاده از منابع مراقبت‌های بهداشتی را فراهم کند.

این پژوهش، در مجله “The BMJ” به چاپ رسید.

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما