هواوی MateStation X و MatePad Paper را معرفی کرد – زومیت

[ad_1]

مأموریت هواوی این سیستمی است که «زندگی یکپارچه‌ای مصنوعی» می‌نامد، دردسترس کاربران قرار می‌دهند. این سیستم شامل دستگاه‌هایی در حوزه‌های مختلف ازجمله سلامت و تناسب اندام، مسافر، دفاتر هوشمنگم منگو فعالیت این شرکت در کنگره‌ی جهانی موبایل (MWC) روی دفاتر هوشمند هوشمند بود.

به‌گزارش زددی‌نت، Matebook X Pro 2022 و Matebook E از مهم‌ترین دستگاه‌های معرفی‌شده هواوی در رویدادهای بعدی بودند. اما محصولات دیگری نیز وجود دارند که توجه را به خود جلب کنند.

رایانه شخصی MateStation X هواوی

نمایشگر و پنل پشتی رایانه شخصی MateStation X هواوی

رایانه شخصی MateStation X (AIO) هواوی که ۲۰۲۱ در چین عرضه شد، اکنون در سراسر جهان دردسترس است. صفحه‌نمایش لمسی ۲۸ و ۲ اینچی ۱۰ نقطه‌ای MateStation X با پوشش ضدانعکاس پنج‌لایه‌های در پایه‌های زیبا قرار گرفته کهرسانه‌ای البته در پنل پشتی آن پورتی دیده نمیشود.

رزولوشن نمایشگر این دستگاه 4K + و نسبت صفحه نمایش به بدن آن 92 درصد است. پایه آن نیز سه بلندگو (طراحی‌شده به‌وسیله‌ی Devialet) و چهار میکروفون با برد پنج‌متری و قابلیت حذف نویز با کماک نو. MateStation X از پردازنده‌های سری Ryzen 5000H AMD با حافظه‌های حافظه رم و یک ترابایت SSD پشتیبانی می‌کند.

هواوی MatePad Paper

هواوی MatePad Paper

یکی از محصولات جالب‌ هواوی که در MWC مشاهده می‌شود، MatePad Paper است. این دستگاه در واقع در تبلت ۱۰ و ۳ اینچی با جوهر الکتریکی است که حتی زیر نور شدید خورشید نیز تجرواقای یارنانغیک است. در واقع، MatePad Paper به گونه ای طراحی شده است که مانند کاغذ عمل می کند.

۳۲ سطح نور پسزمینه برای مقابله با شرایط مختلف نور محیط وجود دارد. نسبت صفحه‌نمایش به بدنه دستگاه این ۸۶ , ۳ درصد است. درضمن ، حالتی به نام Smart Refresh برای افزایش نرخ نوسازی پایین در نمایشگرهای E Ink تعبیه شده است که می‌تواند با کمک نرم‌افزاری خاص این کار را انجام دهد.

مقاله مرتبط:

مقاله MateBook Paper ازطریق Huawei Books و AppGallery ارائه می‌شود. همچنین، آن‌جاکه این دستگاه از M-Pencil از می‌کند پشتیبانی می‌کند، می‌توان آن را با کارهایی مانند امضای سند را نیز آنجا کرد.

به‌گفته‌ی هواوی، پنل PMMA تجربه ی واقعی نوشتن روی کاغذ را می‌کند. بخش‌هایی از حالت صفحه را می‌توانید مانند خواندن فایل‌ها و نوشتن یادداشت‌ها را هم‌زمان کنید.

MatePad Paper چهار حافظه حافظه‌ی رم و ۶۴ حافظه‌ی حافظه‌ی ذخیره‌سازی دارد و در رنگهای مشکی و خاکی و آبی روانی بازار خواهد شد. وزن این محصول ۳۶۰ گرم است و از وایفای ۶ پلاس برای انتقال سریع اطلاعات بی‌سیم پشتیبانی می‌کند. به‌گفته هواوی، باتری کاغذ MatePad می‌تواند دستگاه را تا چهار هفته در حالت استندبای نگاه دارد.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

سایت dancebet: رقص کنید، پیش بیایید، برنده شوید!
تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
تماس با ما