هوندا برای فعال شدن بیشتر در سه صنعت رو به رشد 45 میلیارد دلار سرمایه گذاری می کند

[ad_1]

هوندا طی 6 سال آینده 45 میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه در سه حوزه موشک ، روباتیک و خودروهای هوابرد هزینه خواهد کرد.

این شرکت هنوز دقیقا مشخص نکرده است که چه مقدار از این مبلغ به کدام منطقه اختصاص می یابد. هنوز جزئیات بیشتری در مورد تجاری سازی این مناطق مشخص نشده است.

هوندا

در حقیقت ، هوندا در کنار فعالیت های اصلی خود در زمینه خودرو ، ربات های eVTOL ، موشک ها و وسایل نقلیه را می بیند. به عنوان مثال ، اگر شرکتی متوجه شود که در حال توسعه یک پلت فرم خودروهای برقی بهتر است ، به ارزش سرمایه گذاری در آنها پی می برد. در واقع ، آنها می خواهند ابتدا مطمئن شوند که نمونه اولیه برنامه خود هستند.

مارکوس فرومر ، مدیر ارتباطات هوندا ، در یک نشست خبری به خبرنگاران گفت:

فناوری های اصلی در این زمینه ها برای تجارت فعلی ما ضروری است و ما با گسترش تجارت اصلی خود به عنوان یک شرکت حمل و نقل هوشمند ، این مناطق جدید را توسعه می دهیم.

هواندا همچنین گفت که در حال بررسی توسعه تاکسی های پرنده است که می تواند به عنوان خدمات تاکسی شهری مورد استفاده قرار گیرد. اما برخلاف بسیاری از شرکت های نوپا که خودروهای سبک و متنوع لیتیوم یونی تولید می کنند ، هوندا از باتری های هیبریدی “به عنوان راهی برای درک خواسته های مشتریان خود” استفاده خواهد کرد.

هوندا

هوندا می گوید هواپیماهای برقی مجهز به باتری تنها قادر خواهند بود چند کیلومتر پرواز کنند. با استفاده از توربین های گازی برای تکمیل موتور الکتریکی ، هوندا می گوید می تواند بیش از 400 کیلومتر را طی کرده و سفرهای تجاری بیشتری مانند بوستون و نیویورک انجام دهد.

هوندا تنها شرکت خودروسازی نیست که به eVOL ابراز علاقه کرده است. شرکت های دیگری مانند تویوتا و جنرال موتورز نیز رویکرد مشابهی را برای سرمایه گذاری در این بخش اتخاذ کرده اند.

هوندا همچنین قصد دارد روی رباتیک سرمایه گذاری کند تا “دستان چند انگشتی” خود را بسازد که بتواند اجسام خاصی را برداشته و نگه دارد. هوندا در حال کار بر روی چگونگی انجام این کار از راه دور است ، جایی که یک انسان با سپر VR و دستکش های چسباننده می تواند با یک دست روباتیک کار کند.

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel