واتس‌اپ پرداخت‌های ارز دیجیتال را برای آزمایشی زومیت ایالات متحده راه‌اندازی می‌کند


پلتفرم اجتماعی واتس اپ یک برنامه آزمایشی برای ارسال و دریافت پول از طریق ارزهای دیجیتال در ایالات متحده راه اندازی کرده است. این ویژگی در حال حاضر محدود به برخی از کاربران آمریکایی است. اپلیکیشن آزمایشی WhatsApp به کاربران منتخب امکان ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال از طریق چت های این پلتفرم را می دهد. واتس اپ این قابلیت را با همکاری Novi پیاده سازی کرده است. Novi شرکتی است که قبلاً Meta Digital Wallet را برای Pax Dollars با موفقیت راه اندازی کرده است.

به گزارش Gizmochan، واتس‌اپ و نووی در اطلاعیه‌ای مشترک از راه‌حل پرداخت ارزهای دیجیتال خود رونمایی کردند. Novi می گوید ارسال و دریافت پول از طریق WhatsApp باید به آسانی ارسال یک فایل باشد. این ویژگی جدید با ضربه زدن روی نماد کلیپ در اندروید یا نماد + در iOS در دسترس است. برای استفاده از این ابزار، کاربران باید از منوی نمایش داده شده گزینه پرداخت را انتخاب کنند. طبق جزئیات ارسال شده در مورد این ویژگی آزمایشی در وب سایت Novi، کاربران هیچ هزینه اضافی برای ارسال و دریافت پول متحمل نمی شوند. علاوه بر این، محدودیتی برای تعداد تراکنش‌ها وجود ندارد و افراد مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای حفظ موجودی حساب Novi خود نخواهند بود. کاربران همچنین می توانند به صورت رایگان ارزهای دیجیتال را در قالب ارزهای فیات به حساب بانکی خود دریافت کنند.

مقاله مرتبط:

برنامه آزمایشی در ابتدا برای ایالات متحده و گواتمالا در نظر گرفته شده بود. البته واضح است که کاربران تنها می توانند از نرم افزار مستقل Novi برای پردازش پرداخت های رمزنگاری شده استفاده کنند. در صورت موفقیت آمیز بودن آزمایش در ایالات متحده، بسیاری از کاربران احتمالاً برای Novi ثبت نام می کنند. پلتفرم پرداخت واتس اپ تحت پوشش رمزنگاری جهانی این برنامه است و به زبان های انگلیسی و اسپانیایی در دسترس است. در حال حاضر مشخص نیست که او پس از ترک این پست چه خواهد کرد. گفتنی است، مدتی است که امکان ارسال و دریافت ارزهای سنتی در واتس اپ در برخی از حوزه های قضایی از جمله برزیل و هند ارائه شده است.

البته افزودن پرداخت های رمزنگاری شده به واتس اپ گام بزرگی برای این پیام رسان های اجتماعی است. باید دید افزودن این قابلیت به واتس اپ چه تاثیری بر استفاده کاربران این پلتفرم از ارزهای دیجیتال خواهد داشت.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel