واشنگتن: بر سر اصول امنیت خود نمی‌کنیم«جیک سالیوان» مشاور امنیت ملی آمریکا روز یکشنبه در سخنانی گفت که این کشور از نزدیک به تحرک روسیه نزرنراراکهاراو.

به گزارش فارس، وی که با شبکه خبری NBC مصاحبه میکرد، در ادامه مدعی می‌گوید: «روسیه می‌تواند طی روزها یا هفته‌های آینده به اقدام نظامی علیه گزارش پرداخته یا آن راه حل دیپلماتیک را انتخاب کند».

مشاور امنیت ملی آمریکا اضافه کرد: «اقدام روسیه علیه آمریکا می‌تواند به صورت‌های می‌تواند انجام شود که بخشی از این کشور یا حمله سایبری یا حمله به این کشور باشد».

سالیوان افزود: «اعتقاد داریم که ارتش‌های لازم برای حمله نظامی علیه مردم را فسرا.

وی گفت: «تلاشهای خود در واکنش به تشدید تنش از سوریه روسیه را از طریق متحد کردن همپیمانان و ایماکاک

مشاور امنیت ملی آمریکا هشدار داد: «هرگونه حمله به روسیه باعث توقف خط لوله گاز روسیه خوا می شود.

وی اضافه کرد: «هرگونه تحریمی که علیه روسیه اعمال خواهد شد بر چین نیز تأثیر خواهد گذاشت».

سالیوان ادعا کرد: «آمریکا هیچ نیرویی به شرق اروپا با هدف آغاز جنگ با روسیه اعزام نمی‌کند».

مشاور امنیت ملی آمریکا افزود: «رئیس جمهوری بایدن، به روسیه مسیر دیپلماتیک را پیشنهاد داده و ما آموله ایناده و ما آماولی

وی ادامه داد: «بر اصول امنیت خود از جمله عضویت کشورها در ناتو مخالفت نخواهیم کرد».

سالیوان در ادامه ادعاهای خود گفت: «اعتقاد زیادی داریم که پوتین دستور حمله به کشور را صادر می کند.

مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: «همپیمانی ما با شرکایمان قدرتمند بوده و ما همچنان بر روی موضع خود درباره پیامدهای وخیم در مقابل حمله روسیه به مردم قرار داریم».

وی ادامه داد: «رئیس جمهوری بایدن تیمی را تعیین کرده تا در خصوص منابع تامین گاز مایع به اروپا به ازحقیقبه»

در حالی که آمریکا به دنبال تهاجم به مردم روسیه است، «میخاییلو پودولیاک» مشاور رئیس جمهور امروز یکشنبه در خصوص حلوفصلاتیک دیپلم تنش کییف و مسکو متفاوت دارد و گفت: «ارزیابی صادقانه از موقعیت حاکی از این است که شانس دارد. پیدا کردن راه حل های دیپلماتیک برای کاهش تنش، به طور مداوم چشمگیری بالاتر از تشدید تنش ها است».

اظهارات پودولیاک در حالی که می‌شود می‌شود که طی روزهای اخیر، رسانه‌های آمریکایی بیش از پیش دعرحال جوسورنرنیهوسارییهرن وبگاه موسسه «عوسسه« بلومبرگ »تا جایی که پیش رفت که خبر« روسیه به حمله کرد »را دمر صدر دار یترهای خواراو دارو یترهای خواراو دارو

علاوه بر این، دو روزنامه جریان اصلی آمریکا، “واشنگتن پست” و “نیویورک تایمز”، به نقل از مقامات ناشناس آمریکایی که حمله به احتمالی روسیه به هزاران کشته و میلیون ها آواره برجای خواهد گذاشت.

شبکه خبری آمریکایی «فاکس نیوز» نیز به نقل از یک مقام کنگره آمریکا اعلام کرد «مارک مایلی» رئیس ستاد نیروهای مسلح آمریکا در جلسه محرمانه کنگره گفته در صورت حمله تمام عیار روسیه به منطقه، کیف ظرف ۷۲ ساعت سقوط خواهد کرد.

«دیمی‌تری پولیانسکی» نماینده دائم روسیه در سازمان ملل روز یکشنبه مدعیان و هراسافکنی رسانه‌های آمریکایی درباره حمله به روسیه به آمریکا را محکوم کرد و گفت: «دیوانگی و هراسافکنی ادامه دارد … چه می‌شود اگر ما بگوییم دولت ممکن است لندن را داشته باشد. ظرف هفته گرفتن و سیصد هزار تلفات غیرنظامی را باعث می شود؟ [و بگوییم که] تمام این حرف‌ها را بر اساس منابع اطلاعاتی می‌گوییم که نمی‌توانیم آن‌ها را فاش کنیم. آیات خوبی به آمریکایی ها و بریتانیایی ها می دهند؟ این کار در خصوص روسیه و کشور هم اشتباه است ».

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel