پارکینگ شگفت انگیز بایرن ؛ همه قلم! (عکس)


کد پیام: 1783291/42

زمان: 21:12
1400/07/10

بازدید: 5779

او بلافاصله سر کار می رود ؛

عکس اخیر جولیان ناگل زمان در حال رانندگی به بایرن مونیخ برای آموزش اسکیت بورد خبرساز شد.

به گزارش “ورزش سه” ، جولیان ناگل زمان چند روز پیش از محل اقامت خود به اردوی آماده سازی بایرن مونیخ اسکیت زد و عکس های او مورد توجه هواداران فوتبال قرار گرفت. جولیان ناگل زمان علاقه زیادی به خرید خودروهای جدید ، دوچرخه ، موتورسیکلت و اسکیت برد دارد و هر از گاهی مدلهای جدیدی را انتخاب می کند. این اسکیت از راه دور و اتوماتیک جدیدترین محصول این مربی جوان آلمانی است.

ناگلمن همچنین دارای چهار دوچرخه است و علاقه زیادی به دوچرخه سواری کوهستانی دارد S-Works Levo Gen3 و دوچرخه مسابقه ای S-Works Roubaix دارد. ناگل زمان در اوقات فراغت خود در مسیر ایزار با دوچرخه کوهستانی حرکت می کند و از ورزش لذت می برد. رویای او عبور از کوه های آلپ با دوچرخه کوهستانی و دیدن مناظر سرسبز و باشکوه است. ناگل زمان گفت: “من در واقع همه چیزهایی را که برای لذت بردن از سواری نیاز دارم ، به جز زمان کافی دارم.”

مربی آلمانی در مدت اقامت خود در لایپزیگ اغلب با اسکیت بورد خود به تمرینات می رفت و هواداران را شگفت زده می کرد. “من هر بار که در خیابان کار می کنم اسکیت می زنم. گاهی اوقات می بینم طرفداران می خندند و شاید آنها فکر نمی کنند که مربی تیم مورد علاقه آنها برای حرکت حرکت می کند. ناگلزمان گفت ، اما اینطور است.

زیرا به این ترتیب آنها فکر می کنند که ناگل زمان نیز یک مرد معمولی است و به عنوان عضوی از جامعه زندگی می کند. “من همچنین علاقه زیادی به موتورسواری دارم ، اما سریع نمی روم زیرا پدر خانواده هستم و زندگی من برای من بسیار ارزشمند است.”

جولیان ناگل زمان در اواخر ماه جولای آئودی خود را تحویل گرفت. اتومبیل با موتور 600 اسب بخار ، مقدار حدود 205 هزار. یورو او اتومبیل جدید خود را در پیست در نیوبورگ آزمایش کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم