پارکینگ شگفت انگیز بایرن ؛ همه قلم! (عکس)


کد پیام: 1783291/42

زمان: 21:12
1400/07/10

بازدید: 5779

او بلافاصله سر کار می رود ؛

عکس اخیر جولیان ناگل زمان در حال رانندگی به بایرن مونیخ برای آموزش اسکیت بورد خبرساز شد.

به گزارش “ورزش سه” ، جولیان ناگل زمان چند روز پیش از محل اقامت خود به اردوی آماده سازی بایرن مونیخ اسکیت زد و عکس های او مورد توجه هواداران فوتبال قرار گرفت. جولیان ناگل زمان علاقه زیادی به خرید خودروهای جدید ، دوچرخه ، موتورسیکلت و اسکیت برد دارد و هر از گاهی مدلهای جدیدی را انتخاب می کند. این اسکیت از راه دور و اتوماتیک جدیدترین محصول این مربی جوان آلمانی است.

ناگلمن همچنین دارای چهار دوچرخه است و علاقه زیادی به دوچرخه سواری کوهستانی دارد S-Works Levo Gen3 و دوچرخه مسابقه ای S-Works Roubaix دارد. ناگل زمان در اوقات فراغت خود در مسیر ایزار با دوچرخه کوهستانی حرکت می کند و از ورزش لذت می برد. رویای او عبور از کوه های آلپ با دوچرخه کوهستانی و دیدن مناظر سرسبز و باشکوه است. ناگل زمان گفت: “من در واقع همه چیزهایی را که برای لذت بردن از سواری نیاز دارم ، به جز زمان کافی دارم.”

مربی آلمانی در مدت اقامت خود در لایپزیگ اغلب با اسکیت بورد خود به تمرینات می رفت و هواداران را شگفت زده می کرد. “من هر بار که در خیابان کار می کنم اسکیت می زنم. گاهی اوقات می بینم طرفداران می خندند و شاید آنها فکر نمی کنند که مربی تیم مورد علاقه آنها برای حرکت حرکت می کند. ناگلزمان گفت ، اما اینطور است.

زیرا به این ترتیب آنها فکر می کنند که ناگل زمان نیز یک مرد معمولی است و به عنوان عضوی از جامعه زندگی می کند. “من همچنین علاقه زیادی به موتورسواری دارم ، اما سریع نمی روم زیرا پدر خانواده هستم و زندگی من برای من بسیار ارزشمند است.”

جولیان ناگل زمان در اواخر ماه جولای آئودی خود را تحویل گرفت. اتومبیل با موتور 600 اسب بخار ، مقدار حدود 205 هزار. یورو او اتومبیل جدید خود را در پیست در نیوبورگ آزمایش کرد.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel