پتنت جدید هواوی ; ثبت تصویر سه‌بعدی از صورت با دوربین گوشی هوشمند – زومیت


هواوی بهتازگی پتنتی را به صورت عمومی ثبت کرده که بر اساس آن، گوشی هوشمند با دوربین سهگانه می تواند تصاویر سهبعدی بهمنظور تجزیهوتحلیل صورت و پوست با دقت بالا ثبت کند. بر اساس آنچه هواوی سنترال می‌نویسد، پتنت جدید به وضوح نشان می‌دهد چینی‌ها بنچه هواوی سنترال می‌نویسد، پتنت جدید به نمایش نشان می‌دهد چینی‌ها برای آئین‌رده‌های صنعمالی.

برای فهم بهتر چه هوا در پتنت جدیدش توضیح می دهد، یکی از طراحان مجموعه شده است مدلهای مفهومی یعنی Technizo Conceptای از رندراها را بر اساس پتنت شرکت چینی طراحی کرده است.

هواوی در بحبوحه تحریم های ایالات متحده، روزهای سختی را می گذارند و برای استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا در محصولات با چالش های متعددی دستوپنجه نرم افزار می کند. با همه مشکلات، بخش تحقیق و توسعه هواوی دست از جستجوی برنمی‌دارد.

جدیدترین پتنت هواوی با عنوان «روش تجزیه و تحلیل ظاهر و دستگاه الکترونیکی» در تاریخ ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۱ (۳۰ تیمرثا). هواوی سنترال می‌گوید پتنت جدید هواوی شامل ۴۳ صفحه است و اولین بار در ماه دسامبر (اوایل ماه دسامبر (اوایل ماه دسامن ینسماوا) پتنت نشان می دهد که هواوی در عمل می تواند آن را به روش های بهره برداری از آن انجام دهد.

دوربین دوربین سه بعدی هواوی از نمای پشت و جلو

مطابق آنچه در رندرها میبینیم، پنل پشتی گوشی هواوی دارای ماژول بزرگی برای دوربین است که فرمی دایرهای دارد و درون آن مجموعه دوربین سهگانه و فلاش LED به چشم می خورد. (

در داخل دوربین گوشی مورد اشاره‌ای هواوی نمایشگری کوچک می‌بینیم که می‌تواند نقش یک نمایاب را برای دورب نم داشته باشد. این نمایشگر امتیازی به المان های مختلف مانند پوست نسبت می دهد. همچنین توصیه‌هایی توسط این نمایشگر برای گرفتن ژست مناسب جلوی دوربین ارائه می‌شود.

عکس یک زن در نمایشگر دوربین گوشی هواوی نزدیک

ظاهرا دوربین گوشی هواوی ضبط مدلی سهبعدی از چهره کاربر را دارد و در طول فرآیند ثبت تصاویر چندگانه را به نمایش میگذارد تا تشخیص چهره به صورت کامل انجام شود. در همین حین کاربر می‌تواند از طریق نمایشگر لمسی، صورتش را به سمت دلخواه بچرخارند تارارا ببرد.

سیستم دوربین هواوی جزئیاتی در مورد منافذ، چین و چروک، آکنه، جوش‌هرای سرسیرن س لکه‌ تسکبکرک خواهد داشت. دوربین حتی تشخیص عمق و اندازه‌ی منافذ را خواهد داشت.

گوشی مفهومی هواوی با دوربین سه بعدی

مقالات مرتبط:

در نظر داشته باشید که شرکت های فناوری محور به طور معمول پتنت های بسیاری را می توانند ثبت کنند که برخی از آن هاور برخی از آن هاور هستند. فعلا نمی‌دانیم هواوی این ایده را در قالب محصولی واقعی به تولید انبوه می‌رساند یا خیر. بااینحال نباید گوشی های هوشمند و گجت های پوشیدنی را در گذر زمان بیشتر به پوست و سلامت بدن نشان دهند و بعید نیست هواوی ایده ای خودش را عملی کند.

برخی از اطلاعات نشان می‌دهند که امکان دارد هواوی ایده‌های جدید خود را در قالب محصول جانبی مانند آینه‌های هاراشن داشته باشند. در چنین حالتی، هواوی آینه‌ای هوشمند به‌صورت مستقل یا در همکاری با گوشی کاربر کار کند. حتی این احتمال نیز مطرح شده است که با دوربینی جداشدنی از سوی هواوی طرف خواهد شد. دوربینی که شاید به‌صورت مستقل نیز کار کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم