پخش کننده جدید پیام‌های صوتی واتساپ به نسخه دسکتاپ اضافه خواهد شد – زومیت


در ماه گذشته، واتساپ ویژگی‌های افزایش یافته به پلتفرمش اضافه شده و چند قابلیت از قبل هرا نیز نبوب است. به‌تازگی پخش‌کننده پیام‌های صوتی به نسخه iOS این اپلیکیشن اضافه می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهند دپی کنند. اکنون، واتساپ به‌دنبال این قابلیت را گسترش داده و در نسخه‌ی دسکتاپ آن ارائه می‌کند.

گزارش XDA ارائه شده است که پخش‌کننده‌ی صوتی جدید برای برخی از کاربران نسخه‌های دسکتاپ واتساپ دردسترس قرار می‌گیرد. اسکرین‌شات‌هایی که وب‌سایت WABetainfo به‌اشترک گذاشته‌شده است، نشان می‌دهد وقتی این قنسرسر راری همه‌رسا کاسرسا برای همه‌پرسی است.

این ویژگی در دسکتاپ شبیه نسخه‌ی موبایلی آن کار می‌کند. وقتی پخش می‌کنید و سپس پیام به صدا می‌دهد، صدای دیگری پخش می‌شود و همته‌پنا نمی‌شود و همته‌پنا نخه‌پنا می‌شود. وقتی پیام صوتی در حال پخش باشد و از چت خارج شوید، پخش کننده رسانه کوچک در پایین نمایش داده می شود.

پخش کننده پیام های صوتی برای همه کاربران دردسترس قرار گرفته است که آخرین نسخه بتای دسکتاپ واتنماپ است. توجه داشته باشید که این قابلیت هنوز در اندروید ارائه نشده است. WABetainfo اشاره کرده است که این ویژگی جدید در به‌روزرسانی راه‌های بعدی خود را به اندروید نیز باز خواهد کرد.

مقالات مرتبط:

آوریل سال گذشته، واتساپ قابلیت تغییر سرعت پخش پیام‌های صوتی را به پیام‌رسان خود اضافه کرد. اکنون، این پیام‌رسان به شما اجازه می‌دهد قبل از ارسال پیام‌های صوتی برای دیگران، پیش‌نمایشی از آن‌ها نمایشی از آن‌ها مکنیه باشد. علاوه بر این، واتساپ روی ویژگی رونویسی کار می‌کند که پیام‌های صوتی را به‌طور خودکار و به خودکار و خودکار و برا استفاده از نگفورشخیصا استفاده می‌کنند.

همچنین، این شبکه‌های اجتماعی در حال آزمایش ابزارهای طراحی شده است که به کاربران جارنران جتماراز می‌دهد. نکته دیگر اینکه واتساپ در حال آماده سازی ابزار انتقال است که درنهایت به کاربرنه هایت به اربران انرویتمنر است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم