پرسپولیسی‌ها را در دادگاه می‌بینیم!اسماعیل حیدرپور در خصوص توافق با پرسپولیس عنوان کرد: تا به امروز از توافق صورت گرفته با پرسپولیس فقط یک یادگاری موجود است و هیچ عکسی از سوی مدیران پرسپولیس مبنی بر انجام مراحلی که در جلسه برگزار می‌شود، صورت نپذیرفته است. آقای درویش علی هر کس قرار بود امروز به ماهاتش عمل کند، به طور صریح به بنده گفت تار یک آیینتانیه. بنابراین هیچ توافق دیگری بین ما و باشگاه پرسپولیس وجود ندارد.

حیدر پور در پاسخ به این سوال که در چه تاریخی پرسپولیس باید اقدام به انجام کارهای خود کند اینگونه پاسخ داد: آقای درویش تشریف به باشگاه آمد و توافق کرد که جناب آقای حمیداوی ریاست هیئت مدیره در حضور اعضای باشگاه انجام شد اما انجام شد. دوستان ما در باشگاه پرسپولیس برای ما توافقاتی راکتوب و ارسال کرده اند که با توافقاتی که در جلسه ای متفاوت بود، برهمین اساس روز گذشته وقتی با آقای درویش صحبت کرد. او با توجه به مشکلاتی که درباشگاه پرسپولیس حاکم است، نمی تواند در حال حاضر پولی را برای یک ماه آینده انجام دهد، بنابراین با توجه به این موضوع توافق ما و باشگاه کم لن یک خواهد شد.

حیدر پور اضافه کرد: ما به هیچ عنوان از باشگاه پدیده کوتاه نخواهیم آمد و نامه ای را به فدراسیون مبنی بر بستن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس ارسال کرده ایم و از آقایان عزیزی خادم، بهاروند، نور شرق و صالحی می بینید که عدالت را رعایت کنید. .

حیدرپور اضافه کرد: اگر ارکان قضایی فدراسیون پنجره پرسپولیس را بازکند، نامه ما آماده ارسال به فیفا اسانه. ما حتما در روز شنبه به فیفا و دادگاه cas مشکل زد و از این طریق عاده حق را کرد. بارها در خصوص این پرونده بارها حسن نیت خود را نشان داده و دیگر زمان آن رسیده است که حق نرا.

قائم مقام پدیده در پایان بیانان کرد: مطمئن باشید اگر تا روز پنج شنبه اقدامی از سوی دستگاه های اجرایی فدراسیون و باشگاه پرسپولیس در خصوص این پرونده انجام شود، شنبه این پرونده را از طریق مجامع بین المللی مربوط به پیش بینی گرفت و دیگر هیچ مماشاتی را دنبال نمی کند. را در دستور کار خود قرار نمی دهد.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel