پشت صحنه ویدیوی جنجالی میترا حجار

[ad_1]

ویدیویی کوتاه از قسمت ششم سریال جزیره که در آن میترا حجار را می بینیم که دیالوگ را فراموش کرده، سرش را پایین انداخته و شروع به خواندن از روی فیلمنامه می کند. این بدان معناست که نه سردبیر، نه کارگردان، نه تیم بازبینی، نه پخش کننده و نه کارشناسان ساترا که برای انتشار اثر باید هزینه مجوز را بپردازند، متوجه چنین فاصله ای نشده اند. فیلمی که در کمتر از یک ساعت همه شبکه های اجتماعی را زیر آب برد!

سهراب خسروی، سردبیری که بیشترین هجمه ها و انتقادها را برای این اثر تجربه کرده، به خبرآنلاین می گوید: «سکانس را کامل ببینید. تمام مدت میترا حجار به زمین نگاه می کند. نباید با امیر مقاره رو در رو باشد. بر اساس میزانسن و فیلمنامه این اتفاق افتاد. این صحنه با دو دوربین گرفته شده است و دوربین بالا نشان می دهد که فیلمنامه میترا مجسمه ساز نیست.

او در واکنش به حاشیه‌ها می‌گوید: «ما واقعاً حتی در سریال‌هایی مانند «24» هم شاهد نقص‌های ویرایشی هستیم و من می‌توانم ده‌ها مدل از این رویدادها را از بین آثار مختلف پخش انتخاب کنم و برای شما بفرستم، اما اصل ماجرا اینجاست. ریتم، این مدلی که با شیطنت انتخاب شده است، از همان ابتدا و برای خلق چنین تصویری کات و ویروسی شد. این سریال بیش از 5000 برش داشت، اما از این 5000 برش، یکی را برای حمله که بخشی از نسخه بود انتخاب کردند. حتی به آقای مقدم گفتم و ایشان گفتند اصلاً نمی خواهند به این موضوع توجه کنند. در هر صورت، می دانید، کار ما این نبود که چیزی را که می خواستم مستقیماً روی آنتن سوئیچ کنم، پخش کنیم. مطمئناً همه بازیگران دیگر، صداپیشه ها، کارگردانان، پلتفرمرها و ساترا صحنه را دیده اند و هیچ کدام چنین احساسی نداشته اند. پس به ما این حق را بدهید که بگوییم شیطنتی به کار ما لطمه زد.»

واضح است که خسروی نمایی متفاوت از این صحنه را که از دوربین دوم است در خبرآنلاین بارگذاری کرده است و این کادر تصویر برگه یا بروشوری که میترا حجاز از آن دیالوگ را می‌خواند نیست. اگرچه این فیلم دقیقاً در دیالوگ نمی گنجد، اما در همان میزانسن و در همان لحظات است.

با این حال، آنچه از این حادثه باقی ماند، روایتی «جزیره» بود که در ذهن مردم ماندگار شد. البته حیدری، تهیه‌کننده برنامه درباره اینکه چرا این فیلم به سرعت در فضای مجازی پخش شد، می‌گوید: تمام شد.»

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel