پیروزی سخت پیاسگا با درخشش امباپه (عکس)


به گزارش “ورزش سه” ، پاری سن ژرمن ، پس از شکست غیرمنتظره خود در هفته نهم مقابل رن ، امشب بازی هفته دهم خود را با آنجرز رتبه چهارم انجام داد. تیمی که در این فصل ظاهر غیرمنتظره ای داشت و سعی کرد تیم را در غیاب ستاره های پاریس حفظ کند.

مائوریسیو پوچتینو امروز تیم خود را بدون لیونل مسی به زمین فرستاد و نیمار و سرخیو راموس در لیست تیم ها حضور نداشتند. لیونل مسی و نیمار صبح امروز تیم های خود را برای صعود به جام جهانی همراهی کردند و امشب وارد پاریس شدند و غیبت آنها در آنژه قابل پیش بینی بود. سرخیو راموس که دو روز پیش شایعه حضور در این لیست را داشت ، سرانجام توسط پزشکان محروم شد.

در غیاب مسی و نیمار ، شاهد شکل گیری مثلث رافین-امباپه-ایکاردی در خط حمله پاریس بودیم. پوچتینو که در هفته نهم بهبود یافت ، با گل دقیقه 36 آنجلو برای آنژه شگفت زده شد. تیم مهمان با همین هدف در رختکن قهرمان شد.

پاریس چاره ای جز پیروزی در خانه نداشت و پوچتینو این را خوب می دانست. حتی اگر نیمار و مسی را در این تیم ندیده باشیم. در دقیقه پانزدهم نیمه دوم ، میزبان نتوانست حتی یک امتیاز به دست آورد تا اینکه پوچتینو دو تعویض انجام داد و جورجینیو وینالدوم و خوان برنات را وارد زمین کرد. دقایقی پس از این دو تعویض ، پاری سن ژرمن با پاس امباپه و ضربه پریرا گل تساوی را به ثمر رساند.

تساوی 1-1 نتیجه ای نبود که پس از شکست دو هفته پیش ، هواداران پاریس را در خانه خوشحال کند. تلاش پاریسی بالاخره نتیجه داد و ما به دقایق پایانی نزدیک شدیم و این بار کیلیان امباپه به عنوان یک گلزن ظاهر شد و اولین بازیکن مسابقه شد.

در دقیقه 85 یک پنالتی به اشتباه پاریس برای اشتباه هند کاپل اعلام شد. شوتي كه امباپه در دقيقه 87 پشت سر آن ايستاد ، او را به گل تبديل كرد. پاری سن ژرمن با این گل موفق شد با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست دهد. پوچتینو امروز 27 امتیاز با 27 امتیاز کسب کرد و با 9 امتیاز از تیم دوم (لنس) برتری خود در لیگ قهرمانان را تثبیت کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم