پیش‌بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۰


فرارو- بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روزهابانآنانانانانانانانا فردا ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ آسمان ابری و در برخی ساعات تومام با رگبار پراکنده بود واخص آلورگیدگی هتور یزع دور یزع.

ارش فرارو امروز آسمان تهران در چند ساعت ابری است و دما در طول شب از ده درجه به مرور و در طول روز به شارزز.

پیش‌بینی هوای تهران در چند آینده. فردا دمای دما ۱۹ درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (19 اسفندماه) ابری و در برخی ساعات توام با دمای حداقل 14 و حداکثر دمای 19 درجه سانتیگراد و روز جمعه (20 اسفند ماه) ابری همراه با پرواز پراکنده با حداقل 9 و حداکثر دمای 18 درجه سانتیگراد. و برای روز شنبه (۲۱ اسفندماه) تا حدودی آفتابی و با حداقل ۷ درجه و با بیش از ۱۶ درجه پیش‌بینی.

جدول هوای تهران تا سه روز آینده بینید:

وضعیت شاخص هوای تهران امروز و فردا

کاهش تندی باد تا همین لحظه امروز (18 اسفند ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی باعث افزایش ذرات معلق خواهد شد که بهتبع آن وضعیت ناسالم را برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد داشت.

افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز پنجشنبه (19 اسفند ماه) تا حدودی باعث پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، بیشتر با افزایش تردد خودروها ذرات معلق خواهد یافت. کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد.

پیشبینی وضعیت آب و هوای تهران فردا پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ////

با تداوم پایداری جوی تا فردا وقت پنجشنبه (19 اسفندماه) و عدم وزش باد، وجود ذرات معلق خواهد یافت و وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق بیشتر پرترد پیشبینی می شود.

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای کشور تا چند روز آینده

پیشبینی وضعیت آب و هوای تهران فردا پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ////

بعد از ظهر امروز سامانه بارشی از سمت شمال غرب کشور وارد شده و در استان های واقع در شمال غرب غرب، دامنه های و ارتفاعات جنوبی البرز باعث بارش باران خواهد شد.

شکل گیری توده گرد و خاک در کشور های همسایه و انتقال آن به استان های غرد و جنوب غرب کشوجب و جنوب غرب کشور و جنوب غرب کشور و خاک ورهای همسایه و انتقال آن به استان های غرد و جنوب غرب کشور و جنوب غرب کشور و جنوب غرب کشور و آن کاوان کاهش می یابد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم