پیشروی مقامات روسیه و نگرانی از وضعیت انسانی در جامعه

[ad_1]

فرارو- عملیات نظامی روسیه در خاک سرانجام بامداد روز پنج‌شنبه 5 اسفند با فرمان ورار چنمیر پوتین شرار چنر نر نر وکراین

به گزارش خبرگزاری های بین المللی این هدف به دنبال سخنرانی تلویزیونی پوتین با تهاجم جنگنده های روسیه به چند شهر شرق و شمال شرقی، شلیک موشک و پیاده کردن نیرو در ساحل جنوبی جنوب آغاز و صدای انفجارهای شدید در چند شهر از جمله در کییف، پایتخت، اوه، بیا

بنا به اعلام مقامات «دهها نفر» در آغاز آغاز تهاجم روسیه به کشته شدند.

شهردار کی‌یف، پایتخت قانون منع رفت و آمد در سطح این شهر را اعلام کرد.

او گفت: «دوستان! از امروز در کی‌یف مقررات منع رفت و آمد اعلام می‌شود. این مقررات بین عمروز خ شب تا ۷.

به گفته کلیچکو، این مقررات “برای تامین امنیت ساکنان پایتخت در بحبوحه تهاجم نیاز است.” صبر کن حکومت نظامی که می‌شود.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری مردم اندکی پیش، از سقوط یکی از فرودگاه‌ها در نزدیکی کی‌یف، پایتخت این کشوار خب. رئیس‌جمهوری گفت که ارتش روسیه کنترل این فرودگاه را به دست گرفته است. پیش از این گزارش‌هایی از نبرد در این فرودگاه منتشر شده بود.

او همچنین گفته است که روسیه به دنبال تسخیر تاسیسات هسته‌ای چرنوبیل، محل بدترین فاجعه هسته‌ای جهان استه‌ای ج.

در همین حال وزارت دفاع از کشور دفاع کرد، ارتش جمهوری اسلامی ایران کشته شد و ۷ هواپیمای جنگی این منهام د.

وزارت دفاع روسیه در این خصوص مدعی شده است «در نتیجه حمله روسیه، 74 شیء از زیرساختهای نظامی غیرفعال است که شامل 11 فرودگاه نیروی هوایی ارتش، سه مقر فرماندهی و یک پایگاه نیروی دریایی و 18 ایستگاه راداری اس -300 و سامانه هوایی است. «بوک-ام ۱» می‌شوند.

ارتش روسیه این ادعا را تکرار می کند که به این کشور حمله می کند برای حفاظت از مناطق جدایی طلب حمایت از روسیه در دونباس بوده است، که به گفته روسیه ارتش ارتش مورد حمله قرار گرفته است.

جون، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا نیز در اولین واکنش به این هدف اعلام کرد که دعای او با مردم مردم در زیر آنها «از غیرقانونی و توجیه ناپذیری نظامیان رنج میبرند».

او خواستار تشکیل شورای شورای امنیت ملی آمریکا شد.

پیشروی مقامات روسیه و نگرانی از وضعیت انسانی در جامعه

اقدام به گذشته است

در غرب به شدت این حمله را محکوم کرده اند. اتحادیه اروپا می‌گوید تحریم‌های شدید علیه روسیه وضع خواهد کرد. در همین حال می‌رسد در نظر اتحادیه اروپا اختلاف نظر دارد.

از طرف دیگر امروز رئیس جمهور لیتوانی در این کشور وضعیت اضطراری اعلام کرد.

هیتاناس ناوسدا، رئیس جمهور لیتوانی میگوید که قصد دارد ارتش را برای دفاع از مرزهای کشورش در واکنش به آنچه که محرکات احتمالی ناشی از تجمع نظامیان نظامی روسیه و بلاروس در مناطق نزدیکی مرزی میخواند، خبر داد.

کایا کالاس، نخست وزیر استونی که با روسیه هم مرز است به بیبیسی گفت: “ما با تمام امکاناتی که داریم به این نتیجه می رسیم که از جمله حمایت سیاسی و ارسال سلاح.”

کالاس گفت: “ما باید در سطح اتحادیه اروپا و ناتو هر کاری را انجام دهید تا این تجاوز گسترش نیابد.”

ینس استولتنبرگ ، رئیس ناتو از روسیه خواست تا فورا اقدام کند نظامی را انجام دهد و نیروهر رده و نیروهای خود را راناروارانارواراناروار کند.

وی در بیانیه‌ای نوشت که روسیه از زور استفاده می‌کند تا تاریخ را بازنویسی کند و استقلال کشور را.

او میگوید وظیفه اصلی ناتو حفاظت و دفاع از همه جامعه است و “حمله به یک عضو به معنی حمله به همه ولفی مله است.

به گفته‌ی استولتنبرگ قرار است امروز برنامه شورای پیمان آتلانتیک شمالی دفاعی خود رامه‌های دفاعی خود را به‌همراه داشته باشد.

الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس میگوید که تعدادی بلاروس در حمله به روسیه مشارکتی ندارند، اما در صورند نیاز به این کار را دارند.

برخی از یگان‌های نظامی ارتش روسیه از بلاروس وارد شده‌اند.اتحادیه اروپا از بلاروس خوامی ارتش روسیه از بلاروس وارد شده‌اند.

در همین امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه در حمله روسیه به حال مردم را «یک برازگشت» به گذشته در تاوریخ اورس اوریخ.

او در یک سخنرانی تلویزیونی خطاب به مردم گفت فرانسه در کنار کسی بود.

مکرون افزوده که روسیه پیامدهای با دوام و عمیقی برای این قره خواهد داشت.

پیشروی مقامات روسیه و نگرانی از وضعیت انسانی در جامعه

اطلاعات از وضعیت انسانی در جامعه

پس از حمله به روسیه به تعداد زیادی از شهروندان این کشور از پایتخت فرار کردند. در شهرهای مورد حمله نیز غیر نظامیان زیادی آواره شده اند.

آژانس پناهندگان سازمان ملل میگوید وضعیت در سرعت رو به وخامت است و از همسایه این کشور خواست تا مرزهای خود را به روی کشورهایی که به دنبال پناهگاهی امن هستند باز نگه دارند.

فیلیپو گراندی، کمیسر عالی سازمان ملل در امور پناهندگان میگوید: «ما قبلا گزارشهایی از تلفات دیدهایم و مردم شروع به ترک خانه های خود برای رسیدن به یک نقطه امن کرده اند».

کشور اروپایی هم مرز با مرز در حال آماده شدن برای ورود پناهجویان فراری از حمله روسیه هسیه.

وزارت بهداشت لهستان می گوید این کشور در حال حاضر در ایجاد موقعیت پذیرش در مرز خود است و یمارستان ها و مرستان ها و مرستان ها و نارسار مارستان های اینخاور مارستان ها و نرنار وید.

مجارستان و اسلواکی هم اعلام کردند که آماده استقبال از پناهجویان هستند و بیشتر را برای مدیریت احتمالی پناهجویان به گذرگاهها مرزی با پناهجویان می کنند.

ادوارد هگر، نخست وزیر اسلواکی نیز گفته است که همه باید با “دلسوزی و موقعیت” به فکر پناهجویان باشند.

آلمان هم اعلام کرد که به هم مرز با کمک های بشردوستانه می‌کند.

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel