کابل‌های دیسپلی پورت 2 برای جلوگیری از سردرگمی برچسب‌ها می‌شوند – زومیت

[ad_1]

استاندارد دیسپلی پورت، استانداردی برای خروجی انتقال اطلاعات تصویری است که توردط انجمن استاری است این انجمن بعد از گذشت بیش از یک دهه، در سال ۲۰۱۹ از نسل دوم استاندارد دیسپلی پورت رونمای کرونمای خارجی

کابل‌ها یا پورت‌های HDMI 2.1 به یک ساخته نشده‌اند. همه سازندگان می‌توانند دستگاه‌هایی را به پورت HDMI 2.x در قالب دستگاهی با پشتیبانی از HDMI 2.1 برچسب‌گذاری کنند و خود را ملازم کنند به ارائه قابلیت‌های پیشرفت‌های مانند نرخ نوسازی تغییرات (VRR) یا پهنای باند بالاتر نکنند.

به گزارش Notebookcheck، موفق انجمن استانداردهای الکترونیکی ویدئویی (VESA) در عرضه کابلهای دیسپلی پورت 2 که پهنای باندی تا 80 گیگابیتبرثانی ارائه می دهد، واضح تر در پیش گرفته شده است.

این انجمن سخت تلاش می‌کند تا تشخیص این کابل‌ها و مزایایی که بهره‌مند هستند، برای کاربران ساده باشند.

از نظر تئوری، پهنای باند 80 گیابایتبرثانیه به این معنی است که مانیتورهای 8K می توانند در فرکانس 60 هرتز با فعال کردن HDR و بدون استفاده از فناوری فشرده سازی کار کنند. از طرف دیگر، یک کابل تک و با پهنای باند کامل دیسپلی پورت 2 می تواند از چهار نمایشگر HDR با وضوح 4K و فرکانس 60 هرتز یا یک مانیتور HDR با وضوح 4K و فرکانس 240 هرتز پشتیبانی کند.

vesa-dp40-80-cables97

HDMI 2.1، کابل‌های دیسپلی پورت‌ 2 از پهنای باند کامل پشتیبانی‌کننده پروتکل؛ با تعریف جدید VESA کابلهای که با عنوان DP40 نامگذاری می شوند از پهنای باند 40 گیگابیتبرثانیه و کابلهای که با عنوان DP80 نامگذاری می شوند از پهنای باند 80 گیگابیتبرثانیه پشتیبانی می کنند. VESA می‌کند که هر دو استانداردی را به عقب رو می‌کنند و می‌توانند بخوانند و پخش کنند. سازندگان همین حالا هم کابل‌هایی با این استاندارد و منطبق با پورت دیسپلی و مینی دیسپلی پورنیر می‌کنید.

البته به نظر می‌رسد VESA همچنان به تست اولین استگاه‌ها و مانیتورهای مجهز به پورت‌های استاندارد استنداپ استنداپ استانداپ است. این انجمن در بیانیه‌ای مطبوعاتی، دیسپلی پورت 2 را به شرح زیر توضیح می‌دهد:

کابل‌های دیسپلی پورت 2 با پشتیبانی از نرخ بیت فوق‌العاده بالا (UHBR)، سطح عملکرد و تجربانارنرنرنر ارن امیدواریم با معرفی برنامه‌ای گواهینامه UHBR، سرعت پذیرش ویدئوهایی با عملکرد بالاتر و محصولات تولیدی و محصولات نمایشگر و محصولات تولیدی و محصولات نمارتراسار و محصولات نمارت رماسارکس انتظار نتایج حاصل از این برنامه مانند موفقیت‌های به دست‌آورده‌شده در پذیرش هیجانی اکوسیستم رده‌های اکوسیستم دیسپلاپ.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel