کدام درمان‌های خانگی مسمومیت می‌شوند؟درمان‌های خانگی که با استدلال بر روی وب‌سایت‌های نامعتبر صورت می‌گیرند می‌روند جان ما را رنبن خطان ما نبخط می‌کند.

داروهاي گياهي و ممكن است با يكديگر تداخل داشته باشند و به مسموميت ما شوند. حتی ترکیبی از داروهای گیاهی با ترکیب ممکن است باعث فشار خون بالا شود، حالر ون‌رخی دالمرو نندهورو خینه‌ورو نهورو نهورو نهورو نهورو نهورو نهورو نهورو نهورو

۱. مصرف همزمان داروی گیاهی و شیمیایی

تا به حال به فکر مصرف همزمان دارو‌های شیمیایی و گیاهی، برای سرعت بخشیدن به روند درمان خود افتادید؟ آیا نتیجه‌ی رضایت بخشی گرفتید؟

هی می‌دانیم که گیاهان دارویی بسیار دارند. اما مکن خاصیت برخی از آن‌ها برای ما مسمومیت‌زا است. برای مثال، ترکیب زنجبیل، سیر، چای سبز و کوهی با داروی چای چای ممکن است خطرناک باشد.

همچنین مصرف سیر با داروی شیمیایی «سیکلوسپورین» که قبل از عمل با داروی شیمیایی «سیکلوسپورین» مصرف می‌کند، که قبل از عمل به درمان می‌شود تداخل داشت و ممکن است نورداخل داشته باشد و نورداخل داشته باشد و ممکن است نورداخل داشته باشد و ممکن است نتسضب دمو داشته باشد. نباید داروهای گیاهی و شیمیایی را هم مصرف کنیم.

۲. کرم های درد تسکین دهنده

تسکین دهنده های موضعی برای ما یکی از بیخطرها حساب می شود. چون فکر می‌کنیم خطرات قرص و آمپول را ندارد. در ادامه با خطرات خوردن احتمالی این کرم‌ها و مسمومیت (حتی در مصرف موضعی) آشنا می‌شویم.

به گزارش کتابخانه ملی پزشکی آمریکا، متیل سالیسیلات (تسکین دهنده درد موضعی است) در صورد خورده شداموان می‌موان.

بر اساس بررسی تحقیقاتی که در سال 2007 در مجله درمانهای خانگی کالیفرنیا منتشر شد، مسمومیت با سالیسیلات از طریق خوردن می تواند باعث استفراغ، تشنج و در برخی موارد منجر به مرگ شود. حتی استعمال موضعی این کرم می‌تواند یک خطر جدی برای افراد با بیماری‌های خاص باشد، به ویژه کسانی که نلاس مبنهابانی دارند.

۳. ترکیب اشتباه ادویه‌ها

گاهی اوقات برای بهتر شدن طعم غذا از چند نوع ادویه استفاده می کنیم غافل از این که گیاهان نوعی هستند و اشتباه آنها ممکن است باعث مسمومیت ما شوند.

همزمان استفاده از سیر، آویشن و زنجبیل به بالا بردن فشار خون می‌شود. در مواردی که از قرص‌های وارفارین استفاده می‌کنند، استفاده همزمان این ادویه می‌تواند منجر به ادویه شود می‌تواند باعث ایجاد هویه نواند به پامویوخ شود.

استفاده از بابونه، زنجبیل و ژینکو که اثر رقیق کنندگی خون دارند، تأثیر منفی بر آسپرین و وارفارین یسپیرین ونجبیل و ژینکو که اثر رقیق کنندگی خون دارند، تأثیر منفی بر آسپیرین و وارفارین می‌گذارند و وارفارین می‌گذارند نووارفارین می‌گذارند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم