کومان: من از دفاع از خودم خسته شده ام


به گزارش “ورزش سه” ، بارسلونا فردا در یک بازی فوق العاده حساس و سرزنده در هفته هشتم لالیگا مهمان اتلتیکو مادرید خواهد بود. بر اساس آخرین نتایج ، بارسا رونالد کومان در آستانه حذف از برتری قرار دارد و به نظر می رسد هر نتیجه ای غیر از برد مقابل اتلتیکو ، امضای استعفای او باشد.

رونالد کومان ، سرمربی بارسلونا در نشست خبری پیش از بازی اتلتیکو مادرید گفت: – در حال حاضر عدم تعادل در تیم وجود دارد. بازیکنان مهاجم بهبود می یابند. ما فاقد کارایی لازم هستیم. اتلتیکو می تواند روی دروازه شوت بزند و آن را به گل تبدیل کند. – نه با این حال ، بازی فردا ممکن است متفاوت باشد. “

بهترین لحظه در بارسلونا؟– آیا من باید به این سال پاسخ دهم؟ در حال حاضر به نظر می رسد که من طلاق گرفته ام. اما بهترین لحظه من جذب بارسلونا بود و بدترین لحظه من خروج لیونل مسی بود.

هیچ احترامی برای شهرت شما قائل نیست“نیازی به پاسخگویی نیست. شما اینطور فکر می کنید؟ ربطی به خوب یا بد بودن من ندارد و به رفتار من مربوط می شود. نمی دانم باید با مربی دیگری صحبت کنم یا نه؟ “اگر من یک کیف پر از پول داشتم مسی اکنون اینجا بود. و همچنین بازیکنان دیگری که می توانند به من کمک کنند. “

نتیجه بارسلونا شما– از دفاع شخصی خسته شده ام. همه می توانند وضعیت باشگاه و تیم را تحلیل کنند. ما تغییرات را در باشگاه پیش بینی می کردیم.

یک بازی حساس مقابل اتلتیکو– این سوال فردا است. همه می دانند که من به عشق این باشگاه اینجا هستم. من در شرایط سختی به اینجا آمدم و هرکسی نظری دارد.

آخرین بازی: “هیچ کس به من چیزی نگفت. درست است که رئیس امروز صبح اینجا بود ، اما ما با یکدیگر صحبت نکردیم زیرا او برای بازی آماده می شد. او به من چیزی نگفت ، اما در عین حال من چشم و گوش خودم را دارم. “و من می فهمم چه چیزی نشت می کند.”

مشکل با اتلتیکو“فردا ، دو سبک مختلف با هم روبرو خواهند شد. اتلتیکو سال گذشته به دلیل شایستگی خود پیروز شد. دادن فرصت به آنها دشوار است. اتلتیکو توپ زیادی در اختیار ندارد ، اما در عین حال تیم بسیار بزرگی است.” در پاسهای اخیر خوب عمل کرده و فرصت ایجاد کنید. باید گل بزنیم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم