گلکسی S22 اولترا بردیگر در تصاویر واقعی دیده شد – زومیت


در فاصله چند روز مانده به برگزاری مراسم آنپکد سامسونگ و رونمایی گوشی های سری گلکسی S22 تصویری جدید از گوشی موردانتظار و تبلت پریمیوم بعدی این شرکت فاش شده است. گزارش گزارش فونآرنا، در تصویر فاش شده میبینیم گلکسی تب S8 اولترا بهعنوان بزرگترین مدل در تبلتهای خانواده گلکسی تب S8 قرار دارد در بالای نمایشگرش میزبان بریدگی باشد.

شایعه ها میگویند این خانواده از تبلتهای سامسونگ از سه عضو تشکیل شده است: گلکسی تب S8 با نمایشگر 11 اینچ و گلکسی تب S8 پلاس با نمایشگر 12. 4 اینچ و گلکسی تب S8 اولترا با نمایشگر 14. 6 اینچ. به نظر می‌رسد بریدگی نمایشگر گلکسی تب S8 اولترا از دو دوربینی می‌کند: یکی از دوربین‌های صرورنین صرورنایرواوث افشاگران می‌گویند دوربین ثانویه‌ای تبلت پرچمدار سامسونگ برای جلسات و مصاحبه‌های ویدئویی بهبونگ.

تصویر دیگری فاش شده است که به نظر می رسد جلویی گلکسی S22 اولترا را نشان می دهد. آن‌جا که این تصویر قبلاً هم فاش شده بود، در این جا چیز دیگری نمی‌بینیم. بااین‌حال، باردیگر روی این ادعای مُهر خطرناک می‌شود که گلکسی S22 اولترا ظاهری جعبنه‌مارد ونورارن نه‌هورانب. گفته می‌شود سامسونگ گلکسی S22 اولترا را در رنگ‌های مشکی و سفید و سبز هم می‌کند.

گلکسی تب S8 اولترا در کنار گلکسی S22 اولترا تصویر فاش شده است

افزونه‌ها، تصاویر نمای پشت مدل دیگر از گلکسی S22 را نمایش می‌دهند. اما نمی‌توان دقیقاً تشخیص داد این تصویر مربوط به گلکسی S22 است یا گلکسی S22 پلاس. چون انتظار می‌رود هر دو دستگاه مجموعه‌دوربین مشابه با حسگر اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و دورود و فورواریض ۱۲‌فتواوبس.

انتظار می‌رود در پنل پشتی گلکسی S22 اولترا برآمدگی دوربین را نگه دارید و این یعنی حسگرها به‌طور معروبم ی‌گیسگرها به‌طور مارورنشی. احتمالا گلکسی S22 اولترا مانند پرچمدار سال گذشته سامسونگ به دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی و دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی و دو دوربین تلهفوتو 10 مگاپیکسلی با بزرگنمایی 10 برابری و 3 برابری مجهز خواهد بود.

جعبه گلکسی S22 اولترا از جلوی تصویر فاش شده است

مقالات مرتبط:

درنهایت ، تصویر منتسب به جعبه‌ی گلکسی S22 اولترا نیز افشا شده است. گفته می‌شود سامسونگ در جعبه‌ی گوشی پرچمدارش قلم لمسی S Pen و کابل مبدل USB Type-C به USB Type-C و ابزار اجکتور سیم‌کارت را قرار داده است. انتظار ندارید در جعبه‌ی گوشی هدفون یا شارژر پیدا کنید. سامسونگ چند روز دیگر در مراسم گلکسی آنپکد گوشی‌های سری گلکسی S22 را رونمایی کرد که در مراسم گلکسی آنپکد گوشی‌های سری گلکسی S22 را رونمایی کرد. قیمت گوشی‌های این خانواده احتمالاً از ۷۹۹ دلار شروع می‌شود.

* تصویر اصلی مقاله گلکسی S21 اولترا را نشان می دهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم