گوگل رسما از اندروید 12L برای دستگاه هایی که صفحه نمایش بزرگ دارند، رونمایی کرد – زومیت


گوگل در ماه اکتبر پیش‌نمایش اندروید 12L را منتشر کرد. نسخه‌ای از سیستم‌عامل اندروید که برای دستگاه‌های صفحه‌نمایش بزرگ از جلمه تبلت‌ها و گوشی‌های طارسنش. به‌گزارش techcrunch، اکنون اندروید 12L رسماً معرفی شد و با ویژگی‌هایش استفاده از سیستم‌عامل را دستگاه‌های هاسانر. گوگل اعلام کرد که اندروید 12L از سال 2022 برای دستگاه‌های منتخب سامسونگ، لنوو و مایکروسافت مونش.

فلسفه شکلگیری سیستمعامل اندروید 12L این بود تا کاربران تبلتها و دستگاههای تاشو بزرگ از رابط کاربری بهروز شده و پیشرفتهای چندوظیف بهره ببرند و در مجموع برنامه ها به صورت پیشفرض تجربه بهتری را هنگام اجرا روی دستگاههایی با صفحهنمایش بزرگتر ارائه دهند.

برای مثال در اندروید 12L، بخش notification shade (تصویر پایین) با نمایش سریع و اعلان هاال سما در و طرح تسان ما در یک طرح تسانیکی. صفحه‌قفل همچنین از طرح‌بندی دو ستونی برای نمایش اعلان‌ها و ساعت بهره می‌برد. سایر موارد مشابه داخلی نیز برای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر بخش بهبود پیدا کرده‌اند. بنابراین می‌توانم بدون نیاز به ورود و خروج از هر بخش، تغییری ایجاد کند. برخی از عناصر کلیدی نیز مانند قرار دادن کنترل‌های پین و الگوی صفحه‌قفل (الگوی صفحه قفل) در صفحه برای دساتنارصفح آه برای دساتنارخیآآآه

اندروید 12L همچنین یک نوار وظیفه جدید (تسکبار) برای اجرا و جابه‌جایی بین برنامه‌ها اضافه شده است. بدینترتیب پیمایش حرکتی (ژست ناوبری) به کاربران کمک می کند مانند ورق زدن برنامه های قبلی، نمایش یا پنهان کردن وظیفه، به کار گرفتن حالت تقسیم صفحه و کشیدن انگشت به بالا برای رفتن به خانه را انجام دهند.

مقاله مرتبط:

کاربران Android 12L اکنون می توانند برنامه ها را مستقیماً از نوار وظیفه به صفحه تقسیم بندی کنند و رها کنند یا از عملکرد جدید بهنام «Split» در نمای کلی برا تقسیم صفحه استفاده کنند. یعنی برای مثال می‌توانید هنگام خواندن اخبار، در مرورگرها در وب جست‌وجو کنید یا از Google Maps استفتاوی کنیاور نیاور نیاوبی. بدیهی است که حالت تقسیم صفحه قابلیت جدید نیست. اما اکنون در Android 12L دسترسی‌ها آسان‌تر شده و برای پشتیبانی از این حالت به شرکت توسعه‌دهنده نیازی نوبا است.

در ادامه می‌توانید از نحوه عملکرد تقسیم صفحه برای اجرای برنامه‌های مختلف مشاهده کنید:

به‌طور کلی اندروید 12L بهبودهای بصری و پایداری را برای برنامه‌هایی که هنوز برنامه‌هایی که هنوز برای دستگاه‌های برای دستگاه‌های دستگاه‌های برای دستگاه‌ها هستند.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

هی هوا می‌شود شدیدتر کنید!

کشف پرورش طول عمر!

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel