۱۰ علامت کلسیم

[ad_1]

نتایج کلسیم می‌تواند به همراه داشته باشد.

روزنامه جام جم نوشت: «ما معمولاً کلسیم را با نقشی که در سلامت استخوانها دارد میشناسیم اما این ماده معدنی مورد نیاز کارکردهای دیگری هم دارد که تثبیت فشار خون، تنظیم هورمونها و هدایت نورهای عصبی از جمله آنهاست. بنابراین، کلسیم می‌تواند نشانه‌هایی را به همراه داشته باشد. موارد زیر برخی از این علائم هستند.

پوست خشکی

هیپوکلسمی یا با استفاده از کلسیم در پوست هم قابل مشاهده است. پوست کلسیم را پوسته‌پوسته و خشک می‌کند و ارتباط نزدیکی با ایجاد مشکلات پوستی از جمله اگزما و پسواردازی.

مورد

میزان کلسیم می‌تواند بر سلامت کلی بدن تأثیر بگذارد. بنابراین، اگر احساس مفرط، بی‌حالی، احساس انرژی یا احساس سستی دائمی داشته باشم، تماممیم عیالزن ن والزن نمبود کلمیم عیالزن نود کلمیم عیالزن ن.

آسیب

کلسیم برای تنظیم خلق وخو نیز ضروری است. این ماده معدنی یک آرامبخش طبیعی است که آرامش بخش دارد. هر چقدر کلسیم کمتری مصرف کنید، ممکن است استرس و تحرک پذیری را بیشتر تجربه کنید.

بیخوابی

هنگام خواب، سطح کلسیم افزایش و کاهش می‌یابد و در طول خواب سطحی بالاتر از این افزایش و کاهی‌ه دخ. در صورت شبكه كلسيم، احتمالاً خواب شبانه يكي از مشكلات. این مشکل به نقش کلسیم در تولید ملاتونین (هورمونی که کمک می‌کند به خواب برویم) مربوط می‌شود.

پارستزی یا خوابرفتگی اندامها

پارستزی شامل علائم مرتبط با شدید کلسیم است. این شرایط ممکن است احساس سوزنسوزن‌شدن و بی‌حسی در اطراف دهان یا انگشتان دست و پا، لرزش عضلانی وتماروااتب باشد.

بیمارشدن مکر

کلسیم نقش مهمی در حفظ سیستم ایمنی سالم دارد. مقاومت کلسیم بدن را در برابر میزان پهاتوژن‌ها کاهش می‌دهد و باعث می‌شود که بیشتر برماخورفط شود، هر چه برابر شمولات پهروژن‌ها کاهش یابد و باعث شود بیشتر برماخورفط شود، شردر طهرو هرو.

ناخن های شکننده

ناخن‌ها هم مانند استخوان‌ها برای حفظ یکپارچگی خود به مقدار خاص کلسیم نیاز دارند. بنابراین در شرایط استفاده از کلسیم، ناخن‌ها خشک، ضعیف و مستعد پوسته‌پوسته‌شدن و شکستن در حین ساده‌ترین فهاعار.

مشکل در بلع

شاید عجیب باشد اما به نظر می‌رسد که ممکن است مشکلی در مشکل ایجاد نشود. دیسفاژی احساس سفتی در گلو – ناشی از انقباض ضعیف این ناحیه – در موارد شدید می تواند به اسپاسم در حنجره منجر شود که تغییرات غیر عادی در صدا را به همراه دارد.

دندان‌درد

بخش عمده کلسیم در استخوان‌ها و دندان‌ها ذخیره می‌شود. بنابراین، کلسیم زودتر از همه این بخش‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهند. این عنصر حیاتی، زردشدن و پوسیدگی دندان‌ها را به دنبال دارد و خطر ابرلا بعریردار بهماری پهریورالی دارد.

گرفتگی عزلانی

اگر معمولاً هنگام شب دچار گرفتگی می‌کنند، ساق پا، بازوها و زیر بغل می‌شوید آن را از علائه نموبید آن را از علائه نموبید می‌دانند. حرکت عضلانی ممکن است با درد در حین همراه باشد و با گذشت زمان به اسپاسم در سراسر یلن وبد.

درمان کلسیم

همه بزرگان باید حدود ۱۰۰۰ میلی‌گرم کلسیم در روز مصرف کنند. سبزی های دارای برگ تیره بیشتر ماهی های چرب از جمله سالمون، ساردین و تن و همچنین پنیر، شیر، سویا، بادام و دانه های کنجد از مواد غذایی غنی از کلسیم هستند. همچنین برای کمک به جذب بهتر کلسیم، باید مصرف ویتامین D را افزایش دهید که در زرده تخم‌مرغ، صاو،وا ا.

منبع: ba-bamail.com

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما