۶ عادتی که ما را به سوی حمله قلبی هُل می‌دهد

[ad_1]

اشتباهات در زندگی ما باعث افزایش خطر حمله قلبی می‌شود که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

به گزارش بست لایف، بسیاری از این عقیده‌ها هستند که بیماری‌ها به علت ژنتیک‌هایی هستند که از پهار هستند که از پاره‌ای که از پمار به پمار می‌آیند از پو مار هارد که از پومار هستند.

این موضوع تا حدی صادق است، ولی نه تا حدی که اثر عادات اشتباه در سبک زندگی بر سلامت را نادیه بگیر. در ادامه با ۶ عاداتی که در سبک زندگی‌های خود ما را افزایش می‌دهند و باعث افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی می‌شنواد، شمله‌ی قلبی می‌شنواد، می‌شوند.

۱. صبحانه نخوردن

صبحانه مهم‌ترین وعده‌های غذایی روز است و برای هر فرد باید لازم باشد را داشته باشید. صبحانه به ما انرژی لازم برای شروع روز را می دهد و فشار خون را تنظیم می کند. طبق پژوهش های انجام شده، تنظیم فشار خون اثری مستقیم بر سلامت قلب دارد.

۲. کم تحرکی

۶ عاداتی که ما را به سوی حمله قلبی هول می‌دهند

اگر از آن دسته افرادی هستید که روزانه ساعات زیادی (بیش از 5 ساعت) را به تماشای فیلم گشته یا رنرنرینی‌گذ کنید. بیش از ۴۲ درصد بزرگسالان در آمریکا کم تحرک هستند و این موضوع آن‌ها را در خطر حمله قلبی قرار می‌دهند.

۳. خوردن بیش از گوشت قرمز

۶ عاداتی که ما را به سوی حمله قلبی هول می‌دهند

مصرف بیش از حد گوشت علاوه بر بالا بردن اسیداوریک خون، باعث افزایش خون و همچنین چرب شدن شنن کبی‌شن و همچنین چرب شدن شن کبی‌شن می‌شود. افزایش بد در خونی که همان کلسترول باعث گرفتگی و در نتیجه افزایش حمله‌های قلبی می‌شود.

۴. سیگار کشیدن

۶ عاداتی که ما را به سوی حمله قلبی هول می‌دهند

در واقع سیگار کشیدن تنها به ریه‌ها آسیب نمی‌رساند، بلکه قلب و بدن را نیز شامل می‌شود. استعمال دخانیات از جمله سیگار باعث گرفتگی و پارگی بیماری، درد قفسه‌ی سینه، حمله قلبی و درد قلب می‌شود.

۵. طرفدار همیشگی شیرینی‌جات

۶ عاداتی که ما را به سوی حمله قلبی هول می‌دهند

اگر در طول روز مقدار زیادی شیرینی بخوریم باعث افزایش فشار خون، کاهش، افزایش وزن و چربی می شود که هر کدام به تنهایی برای بالا بردن احتمال حمله قلبی کافی هستند. خوردن غذاهای چرب و بدون ارزش غذایی نیز به همین نتیحه می‌شود.

۶. درمان نشده

تنها یک حال بد روحی نیست. همان‌طور که سلامت روان ما را می‌گیرد، سلامت جسم را نیز تحت الشعاع قرار می‌دهد و سلامت قاب مار.

با توجه به افکار و در نتیجه تولید عوامل‌ها یا افزایش فشار خون، حمله‌ی قلبی را بالا می‌برد. روحی‌های دیگر مانند ناخوشایند، خشم و ترس نیز می‌توانند به نتیجه‌ی یکسان با آسیب ختم می‌شوند.

[ad_2]

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel