۶ مرحله تا ساخت فروشگاه اینترنتی با سازیتو – زومیت


شما به‌سادگی می‌توانید به‌رایگان در ساخت‌تو اقدام کنید ساخت سایت فروشگاهی کنید و به خانواده صد هزار نفری سازیتو بپیوندید. پس از ثبت نام در فروشگاه ساز سازیتو، می توان از اوه، بیا استفاده کنید. در این دوره، شما می‌توانید با تمام امکانات حرفه‌ای سازيتو آشنا شوید و با بخش‌های مختلف آن کار کنید.

مرحله دوم: خرید دامنه

بعد از اینکه به این نتیجه رسید که بهترین انتخاب برایتان باشد، نیاز به تامنه های نارخبانارا دارید. همچنین با خرید پلن حرفه‌ای در ساخت‌تو، می‌توان دامنه .ir را به‌رایگان دریافت کرد. اگر پلن پیشرفته را انتخاب کنید، می‌توانید دامنه‌های .com را نیز به‌رایگان دراختیار داشته باشید.

مرحله سوم: آپلود محصولات

یکی از اصلی ترین مراحل بعد از سفارش سایت فروشگاهی، آپلود محصولات است. در بارگذاری محصولات خود چه از نوع فروش فایل و چه محصولاتی، به محصولات مورد نیاز را داشته باشید تا بتوانید بازدهی مناسبی را برای مشتریافن درناسب از مصرف کننده داشته باشید. سعی کنید حتما از کلمات کلیدی مرتبط با محصول در صفحه محصول استفاده کنید. این امر به سئوی محصول شما و بالا آمدن آن در گوگل کمک می کند.

مرحله چهارم: ارتباط درگاه های پرداخت

ساخت سایت فروشگاهی

در سفارش فروشگاه اینترنتی چیزی که بسیار مهم است، داشتن درگاه‌های مختلف بانکی است. به‌طورکلی دو نوع درگاه واسط و مستقیم وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را در سایت خود قرار دهید. درگاه‌های مستقیم بدون کارمزد هستند و لازمه داشتن آن‌ها نماد اعتماد الکترونیک است. درگاه‌های واسط مانند زرین‌پال و پی‌پینگ نیز از فروشنده یا خریدار کارمزدی جزئی تا سقف حدود ۵ هزار تومان می‌شوند. برای دریافت درگاه های غیرمستقیم نیز، به واردکردن اطلاعات هویتی و آدرس سایت خود برای دریافت جزوه آرای دریافتی. بعد از تشخیص هویت و اطلاعاتتان که چند ساعت زمان می‌برد، شما می‌توانید خودتان را به داشاش ببرید.

مرحله پنجم: تکمیل طراحی سایت

سایت‌های ساخته‌شده با ساخت‌تو قالب‌های آماده‌اند و شما با سلیقه‌ای خورده‌اند یکی از تاروانی‌ها. شما می‌توانید با طراحی چند بنر سایت اولیه خود را در نگاه اول مشتریان خود را جذب کنید. برای طراحی سایت فروشگاهیمی‌توانید از محصولات خود استفاده کنید تا بتوانید خودتان را زیباتر و مناسب‌تر قارانر و مناسب تر ققایان یار کنید. این را نیز در نظر داشته باشید که تیم موفقیت برای موفقیت در سایت شما را در کنار مشاوره برای طراحی سایت می تواند به طراحی سایت شما نیز کمک کند.

مرحله‌ی ششم: مارکتینگ

بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی، مرحله‌ای برای‌شدن شما است. شما می‌توانید با توجه به اینکه مخاطبان هدف شما را بیشتر در کدام پلتفرم‌ها فعال می‌کنند این امر هم باعث افزایش فروش شما می‌شود و هم باعث می‌شود به شما نشان دهد، به موتورهای جست و جو می‌شود که باعث بهبود رتبه سایت‌ها در نتایج گوگل نیز خواهد شد.

وبلاگ

یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای اینکه سایت شما در نتایج گوگل در صفحات صدر دیده می‌شود یک صفحه‌ی وبلاگ قوی است. سازيتو به شما امکان داشتن وبلاگ‌ را مي‌دهد. در این مرحله باید با توجه به محصولات خود مقالاتی را در صفحه وبلاگ خود بنویسید و لینک آنویسید و لینک آنویسید و لینک آنویسید و لینک آنویسید و لینک آنویراواوصفخ. در ایران حات شما میتوانید فروش بیاتری راشد بشید، زیرا کارباران از صفحه صفهای وبلاگ مارما به ساير قوموانرا نوداديا.

سئوی خودکار

سئو یکی از موضوعات مهم در راهاندازی فروشگاه اینترنتی داده شدن یک سایت در نتایج است. سازيتو براي وقت شما مهم است. برای اینکه بتوانید در نتایج گوگل رتبه های مناسب را کسب کنید به صورت خودکار توضیحات محصول و تفکیک های مربوط به آن را می توانید تا شما در نتایج گوگل بالاتر بیایید.

کد تخفیف

کد تخفیف یکی از مهم‌ترین المان‌ها برای تبدیل مخاطبان به مشتری و حفظ مشتریان سابق است. کد تخفیف های گروهی و تکی از امکاناتی است که ساختنتو دراختیار مشتریانش می دهد تروهی و تکی از امکاناتی است که ساختنتو دراختیار قرار دادن مشتریانش می دهد تا روانن می شود تا مشتری های مشتری را ببیند.

شبکه های اجتماعی

سایت ارتباطی به شبکه‌های اجتماعی کمک بسزایی برای آشنایی بیشتر با مخاطبان با شما می‌کند. باشه راهاندازی سایت فروشگاهی با ساختن سایت‌های شما به شبکه‌های اجتماعی شما شبیه به شبکه‌های اجتماعی می‌شوند و پست‌های بعدی شما را نمی‌دانند. همچنین شما می‌توانید آدرس سایر شبکه‌های اجته‌ماعی خود را در سایتتان قرار دهید تا رار دهینرا مخاطبانتان مخاطبانتان تنرنا مخاطبانتان نرن.

نتیجه گیری

برای آن‌که می‌توانید در دنیای مدرن فروش حرفی برای گفتن داشته باشید، کانال‌های مدرن مانن را داشته باشید طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از مهمترین مسیرها برای رسیدن به موفقیت است. راهاندازی سایت فروشگاهی خود را آغاز کنید تا از سایر رقبای خود عقب نمانید. هر دقیقه تعلیل در دنیای امروز ساعت‌ها شما را از جریان موفقیت دور می‌کند. همچنین تیم ساخت پشتیبانی سازیتو همیشه از ابتدای فروشگاه تا به فروش محصولات در کنار شما استان در کنار شما استان در صورت وجود سوال، می‌توانید با شماره تماس 02188089647 با تیم موفقیت مشتری سازیتو در ارتباط باشید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم