۷ خوراکی که نباید قبل از خواب مصرف شوند

[ad_1]

خوردن خوراکی‌ها در آخر شب، باعث بدخوابی می‌شود به عنوان مثال کرفس حاوی آب زیادی است و بتر انمور نراد و موجر انمور برا.

شاید همه ما می‌دانیم که مصرف می‌کنند قبل از خواب، برای این که می‌خوابند، راحت نمی‌خوابند، یک فاجعت. قهوه یا چای قبل از خوابیدن را انجام دهید.

آنچه قبل از خواب می‌خوریم، تأثیر ویژه‌ای در کیفیت خواب ما دارد، اما مطالعات نشان می‌دهد که حتی می‌خمارخم حتی بر زمارخب است حتی بر زنارخب.

یک رژیم غذایی به طور کلی برای حفظ یک الگوی خواب سالم بسیار مهم است. از خوراکی‌های سالم و برخی از خوراکی‌های نه‌چندان سالم، می‌توانند پشت بی‌خوابی شما باشند. در اینجا به موارد آن‌ها اشاره شده است:

سلام

غذاهای تند را قبل از خوابیدن نخورید، زیرا این غذاها می‌توانند باعث ناراحتی معده و سوزش قلب شوند. سوزش سر دل هنگام خوابیدن بدتر می‌شود، زیرا اسید معده در مری جمع می‌شود.

با این حال برخی از مطالعات وجود دارد که نشان می‌دهد غذای تند قبل از خواب می‌تواند وجود کابوس‌ها را داشته باشد. بیدار شدن مکرر در طول شب، ساعت حساس در طول شب را نابود می کند و باعث ایجاد احساس منفی می شود.

فست فود

فست فود و سایر میان‌وعده‌های چرب برای هضم بدن سخت هستند و چیزهایی می‌توانند به سوزش قلب تبدیل شوند. هرچه غذایی شما بیشتر داشته باشید، اسید معده بیشتر خواهد کرد.

بدیهی است که این شرایط، خواب را چالش برانگیز می کند. سعی کنید در این شرایط به سمت چپ بدن خود دراز بکشید تا اسید مری خود را کاهش دهید.

دسر

بعد از یک روز یک درمان خوب و شیرین، مانند یک دریافت کامل است. متأسفانه آخرین کاری که باید قبل از رفتن به رختخواب انجام دهید، افزایش قند خون است.

خوردن دیرهنگام دسر باعث احساس هوشیاری و بالا رفتن انرژی شما می‌شود. قبل از خوابیدن از خوردن شکلات پرهیز کنید، زیرا هم حاوی کافئین است و هم حاوی شکر است.

شکلات حاوی ترکیبی به نام توبرومین است که ضربان قلب را افزایش می دهد و ممکن است به بی خوابی کمک کند.

مرکبات

میوه به طور کلی انتخاب سالم و متخصصان تغذیه یک توصیه می‌شود که با هر وعده غذایی آن را میل کنید. اما مرکبات بسیار اسیدی هستند و می‌توانند باعث سوزش سرد یا بیماری رفلاکس دستگاه گوارش شوند.

همچنین مرکبات دارای قند زیاد هستند و می‌توانند انرژی زیادی به شما بدهند. میوه های خوب دیررس شامل انجیر، کشمش، انگور، سیب، کیوی و پاپایا برای شما بهتر است از خوردن مرکبات آنر.

کلم بروکلی

کلم بروکلی یک ماده غذایی سالم برای گنجیدن در رژیم غذایی شما است. با این بروکلی حاوی فیبر زیادی است که می‌توان مدت زمان زیادی را برای هضم شدن مصرف کند. تمامی گیاهان صلیبی به دلیل ایجاد گار در هنگام هضم، بدنام هستند. نمونه های دیگر شامل جوانه بروکسل، کلم و گل کلم است.

گوشت

گوشت‌ها، گوشت قرمز حاوی خوراکی‌های مخصوص خوراکی زیاد است. بنابراین هضم آن مدت زمان زیادی طول می‌کشد و می‌توانید شما را بیدار نگاه کنید.

خوردن گوشت برای شام مشکلی ندارد، اما بهتر است از آن چیزی که میل کنید و شب‌هایی را که گوردک شب‌هایی که گوردک هستند.

بهتر است شب‌ها گوشت‌های کم‌چرب مانند بوقلمون، سینه مرغ یا منابع گیاهی مانند ماست و اسنجاج.

رئیس

اگر بی‌خوابی شما به نحوی است که هر شب چند بار از خواب می‌پرید تا دستشویی کنید، از خوردن کرفس یور. کرفس حاوی آب زیادی است و بهتر است آن را در شب مصرف کنید.

کرفس می‌تواند به آسانی مثانه شما را کند. خوراکی‌هایی مانند هندوانه، خیار و کاهو نیز از این قسم خوراکی‌ها می‌شوند.

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

بهترین سایت انفجار با ضریب بالا: معرفی، اهمیت و کاربردها
Sidebar Backlink Tips: Boost Your Website’s Visibility and Authority
Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s SEO and Traffic
Sidebar Backlink SEO: Unlocking the Power of Sidebars for Enhanced Website Ranking
مقدمه‌ای بر فالوور اینستاگرام ارتباطی قدرتمند با جامعه اینستاگرام شما
سایت شرط بندی بهینه سازی شده
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelدانشگاهGuide to buying household appliances
تماس با ما