۸ کار برای مبارزه با چربی

[ad_1]

سوءمصرف الکل تنها موردی نیست که شما را چرب می‌کند. خیلی از عادات غلط در ما هستند که ما را در معرض خطر زندگی قرار می‌دهند. در مقابل بسیاری از عادات خوب نیز هستند که ما را از بیماری، حفظ می‌کنند.

به گزارش هلثی، توجه به سلامت بدن، جروی از توجه به سلامت عمومی و حال خوب بدنتان است. برای مثال سوءمصرف سنگین الکل، شما را در معرض خطر ابتلا به انواع بیماری‌های بدن مانند، هباری کبرند مهباری بارن … موارد دیگری نیز هستند که سلامت بدن را می‌کند. مانند سیگار، نوشابه و دیگر عاداب بد سبک زندگی. در ادامه شما را با مواردی که بهتر است جایگزینی کنید، همراهی می‌کنیم.

۱. بفرمایید

طبق گفته های دکتر راکفورد یاپ، عضو انجمن تخصصی سلامت کشور در آمریکا، تحقیقات زیادی روی فواید قهوه انجام شده است که یکی از مهمترین فواید آن جلوگیری از سرطان است. همچنین قهوه از ایجاد فایبروسیس‌ها (دگرگشتی، نوعی دارو در سلول‌های سوخت و ساز) نیز مانع می‌شود. در تحقیقات نشان داده شده، افرادی که از هپاتیت نوع سی رنج میبرند با نوشیدن قهوره با نوشیدن قهوره از فعالیتهای هپاتیت نوع سی رنج میبرند.

۲. دوری از غذاهای چرب و شیرین

شاید جالب باشد که بدانیم چربی با چاقی شکمی رابطه مستقیم دارد. همچنین مواردی که در رژیم غذایی خود از شکر زیاد استفاده می کنند، به خود آسیب می رسانند. زیرا شکر گرسنگی را محدود کرده و سطح انسولین خود را کاهش می دهد. در این بین سلول‌های گروه‌ها برای مقابله با مقابله با سوخت، اقدام به ذخیره کردن چردن درمان در کنار ی‌کنمنریب کنمنریب کنوریب.

۳. رژیم مدیترانه‌ای امتحان کنید

سلامت غذا در گرو خوراک سالم است. رژیم سالم بر کیفیت زندگی و سلامت ما اثرگذار است پس برای بالا بردن سطح کیفی زندگی خود هم که شده، از رژینم ار. در اینجا می‌توانید درباره رژیم غذایی دیترانه‌ای کامل بخوانید.
۴. استفاده از مواد غذایی آنتی اکسیدان دار

اولین خط دفاعی بدن در برابر دنیای بیرون است. ما می‌توانیم این خط دفاعی را با استفاده از مواد ضداکسیدان قوی‌تر کنیم. از جمله مواد غذایی آنتی‌اکسیدان‌دار می‌توان شکلات تلخ، توت فرنگی، تمشک، کلم قرمز، لوبیا، جغنفن جم اسان اما اسان.

۵. فعالیت بدنی بیشتر

انجام بیش از 15 دقیقه فعالیت بدنی در هفته برای توصیه سلامتی می‌شود. بالا بردن متابولیسم (سوخت و ساز) بدن یکی دیگر از راه‌های داشتن بدنی سالم است.

۶. دوری از قرصهای مکمل

استفاده از قرص‌های مکمل که به بدن شما مواد اضافی می‌دهد به آسیب مستقیم می‌رساند. بهتر است ابتدا آزمایش‌های مربوطه را انجام دهید و با مشورت پزشک، از این دسته از قرص‌ها استفاده کنید.
۷. ارتباط بین سلامت دندان‌ها و سلامت سلامت

البته این موضوع هنوز کاملا اثبات نشده است. ولی وجود زیادی دارد که نشان می‌دهد اگر در بدن خود مشکل داشته باشید. از این رو به سلامت دهان و دندان‌ها برای سلامتی بدن نیز بسیار مهم است.

۸. چک آپ بدن

از ملاقات با پزشک خود فرار کنید. ۶ ماه یا ۱ سال، یکبار چک آپ بدن را انجام دهید و اگر مشکلی بود برای درمان هر چه سریعتر اقدام کنید.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تجربه جذاب بازی انفجار: آشنایی با پدیده‌ای پرطرفدار
دفتر کار درسی: راهنمای کامل برای سازماندهی و مدیریت بهتر تحصیلات
کتاب کار ریاضی: ابزاری جذاب برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Real Estate Canada: A Guide to Buying, Selling, and Investing
Discover Your Dream Home: House for Sale Canada
Exploring the World of Realtor Canada
تماس با ما