15 بازی چالش برانگیز برای طرفداران سبک هک و اسلش – زومجی

[ad_1]

بازی های هک و اسلش بیشتر به دلیل گیم پلی اعتیاد آور و سرگرم کننده معروف هستند. برخی از این خلاقیت ها ، همراه با گیم پلی غنی و منحصر به فرد ، آنقدر برای بازیکن چالش برانگیز است که برای کسانی که به دنبال کمی سرگرمی و سرگرمی پس از یک روز سخت هستند ، گزینه مناسبی نیست. این همان چیزی است که این سبک را بسیار محبوب می کند و اگر به نیمه پر لیوان نگاه کنیم ، این چالش ها در نهایت شما را به یک بازمانده سرسخت تبدیل می کند. در اینجا 15 بازی سخت هک و اسلش وجود دارد که چالش های زیادی را به همراه خواهد داشت و گاهی اوقات شما را حریص می کند.

تصاویر نسخه بازسازی شده Nioh و Nioh 2

نیوه 2

توسعه دهنده: تیم نینجا

مقالات مرتبط:

سطح دشواری بالای نسخه اول Nioh باعث محبوبیت این بازی در بین طرفداران هک و اسلش شد و نام آن در زبان ها رواج یافت. خوشبختانه Nioh 2 حتی بهتر از نسخه قبلی عمل کرد.

گیم پلی نیاز به مهارت و دقت بیشتری در مبارزه دارد. بنابراین زمان بندی شما باید به اندازه کافی دقیق باشد تا از ضربه های شدید دشمن جلوگیری شود. همانطور که از این سبک بازی انتظار داشتید ، دشمنان و ویژگی های جدید Nioh 2 برای خراب کردن روز شما کافی است!

با این حال ، اگر بتوانید بازی را با موفقیت به پایان برسانید و به دنبال چالش های بیشتری باشید ، قسمت New Game + نوار سلامتی دشمنان و حملات آنها را افزایش می دهد و در کل یک تجربه هیجان انگیزتر را برای طرفداران این ژانر به ارمغان می آورد.

مرحله آتش سوزی در هادس

هادس

توسعه دهنده: بازیهای فوق العاده

مقالات مرتبط:

تلاش برای فرار از دنیای زیرین برای اولین بار به اندازه کافی چالش برانگیز است. زیرا با هر مرگ همه چیزهایی را که جمع آوری کرده اید از دست می دهید و باید بازی را از نو شروع کنید. با این حال ، با پایان دادن به بازی و راه اندازی مجدد آن ، می توانید با اعمال تنظیمات مختلف به نام مراحل آتشین ، تجربه سخت تری را برای خود ایجاد کنید.

این تنظیمات دشمنان را قوی تر می کند ، حرکت های جدیدی را انجام می دهد و مهمتر از همه ، در برخی مراحل باید قبل از پایان شمارش معکوس از نبرد فرار کنید. در حالی که همه اینها با دشواری بازی افزوده می شود ، اما برای طرفداران چالش های زیاد نعمت است.

کریتوس در خدای جنگ

خدای جنگ

توسعه دهنده: سنت مونیکا

درست است که خاتمه دادن به خدای جنگ با ساده و حتی سخت چندان دشوار نیست ، مگر در موارد خاص مانند بسفایا و والکریس. اما برخی از افرادی که این بازی را در آخرین سطح دشواری ، Give me God of War به پایان رساندند ، جهنم را با چشم خود دیدند!

وقتی شما Give me a God of War را انتخاب می کنید ، چاره ای ندارید. از آنجا که هیچ راهی برای تغییر سطح دشواری در وسط بازی وجود ندارد ، باید بازی را از نو شروع کنید تا این کار را انجام دهید.

سطح پر کردن نوار خشم و پرمافروست در این سطح دشواری بسیار پایین است ، بنابراین هنگام استفاده از آنها مراقب باشید. هدف گذاری نیز سخت تر از همیشه است و مهمتر از همه ، دشمنان قوی تر از همیشه هستند ، با نوارهای بهداشتی بیشتر و کشتارهای بیشتر.

بازی اندروید Dead Cells

سلولهای مرده

توسعه دهنده: ترافیک دوقلو

مقالات مرتبط:

Dead Cells در اولین تجربه به طور خودکار روی حالت عادی تنظیم می شود ، یعنی پایین ترین سطح دشواری بازی. اما تجربه بازی در همان سطح دشواری نیز چالش های خاص خود را دارد که با ورود Boss Cells به این بازی سخت تر می شود.

پس از شکست دادن Bass Cell 4 ، دشمنان می توانند شما را از راه دور تشخیص داده و به سرعت به شما تله پورت کنند. علاوه بر این ، پایگاه های دیگر بازی قوی تر از قبل هستند و قدرت فوق العاده ای دارند. در مجموع ، با پیشرفت در این بازی ، با چالش های سخت تر و دیوانه کننده تری روبرو خواهید شد ، که تجربه آن برای افراد هیجان انگیز خالی از لطف نیست.

سایه های سکیرو دوبار می میرند

سکیرو: سایه ها دوبار می میرند

توسعه دهنده: چارچوب

چنین فهرستی هرگز بدون حضور حداقل یک نسخه دریایی کامل نمی شود. استودیوی ژاپنی سابقه ایجاد بازی های دشوار و پرطرفدار را دارد که دارای مکانیزم های هک و اسلش هستند و به آسمان هفتم رسیده است. تا آنجا که نام این استودیو به بخشی جدایی ناپذیر از این سبک تبدیل شده است.

Sekiro: Shadows Die Twice معمولاً چالش های زیادی را برای بازیکن به همراه دارد و کلید خروج از همه آنها حرکات به موقع و حساب شده و همچنین آشنایی با ضعف ها و الگوهای حمله سران مختلف بازی است. با این حال ، گفتن آن بسیار ساده تر از انجام دادن آن است و برای تکمیل این بازی باید بسیار صبور و محتاط باشید.

رابطه قرمز رنگ بازی

نکسوس زرشکی

توسعه دهنده: نامی بندایی

گیم پلی Scarlet Nexus ممکن است در مقایسه با دیگر آثار موجود در لیست و حتی Code Vein دشوار نباشد. اما یکی از مواردی که این بازی را در لیست قرار می دهد گیم پلی پیچیده و حرکات متفاوت آن به لطف قدرت های شخصیتی متعدد در بازی است که اگر کارکردن خوب با آن را یاد نگیرید ، ممکن است در طول بازی با مشکل مواجه شوید.

سطح دشواری حتی چند مرحله بالاتر است و نیاز به دقت و مهارت بیشتری از بازیکن دارد. مدیریت اقلام و ارتباط قوی تر با هم تیمی های شما نیز در این سطح دشواری از اهمیت بیشتری برخوردار است.

رستاخیز ارواح و اجنه

رستاخیز ارواح و اجنه

توسعه دهنده: ام

مقالات مرتبط:

قیامت Ghosts ‘n Goblins همان سختی اجداد خود را دارد و حتی در سختی عادی چالش های زیادی را برای شما به همراه دارد. اگر این برای شما کافی نیست ، یک مشکل افسانه ای را برای تجربه عذاب واقعی انتخاب کنید!

برای درک بزرگی فاجعه ، باید بدانید که تنها دو ضربه برای کشتن آرتور ، شخصیت اصلی بازی کافی است و دشمنان سریعتر عمل می کنند. علاوه بر این ، هر بار که می میرید به آخرین ایست بازرسی باز می گردید که حساسیت هر نبرد را چند برابر می کند.

کد ورید

کد ورید

توسعه دهنده: نامی بندایی

Code Wayne یکی دیگر از کارهای Namco Bandai است که به لطف گیم پلی غنی و از همه مهمتر سطح دشواری در بین طرفداران سبک هک اند اسلش شناخته شده است. یکی از عواملی که باعث محبوبیت این اثر شد ، حملات متنوع و مرگبار سران بازی است. ناگهان آنها در یک چشم بر هم زدن به سراغ شما می آیند و شانس کمی برای واکنش نشان می دهند.

خوشبختانه ، هنگام انجام بازی ، هم تیمی های شما با هدایت هوش مصنوعی این توانایی را دارند که شما را قبل از مرگ بازگردانند. در حالی که گاهی اوقات این می تواند مفید باشد ، اما نباید از آن خیلی خوشحال باشید. زیرا در نهایت همه چیز به حال خود رها می شود.

قدیمی ترین روح بازی

قدیمی ترین ارواح

توسعه دهنده: الن لگ

Hand Souls بسیار از حق رای دادن Dark Souls الهام گرفته است. به طوری که در جنبه های مختلف آن می توان آثار آهنگسازی محبوب فراسمفتور را یافت. در دنیایی که در آستانه انقراض است ، آخرین امید انسان این است که به تنهایی بجنگد تا با شمشیر غول پیکر خود جهان را از نفرین خدایان نجات دهد. سیستم مبارزه در بازی بیشتر شبیه به Bloodborne است تا سری Souls ، با سرعت و خشونت بالا.

در Aldast Souls هیچ دشمن جانبی وجود ندارد و باید مستقیماً به سراغ 10 رئیس اصلی بروید و با آنها مبارزه کنید. بیس در بازی سریع است و شما باید زودتر به حملات آنها واکنش نشان دهید. برای انجام این کار ، باید الگوی حملات آنها و نحوه واکنش به هریک از آنها را درک کنید.

بازی جنگ سالاران Onimusha

اونیموشا: حاکمان

توسعه دهنده: ام

در حالی که Onimusha: Warlords سخت ترین بازی در سری خود نیست ، اما هنوز چالش های زیادی را پیش روی خود دارد. این بازی در ابتدا در سال 2001 منتشر شد و ریمستر آن در سال 2019 برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی منتشر شد.

چالش اصلی در این بازی این است که در ارائه دقیق ضربات موثر استاد باشید که می تواند به سرعت دشمنان را شکست داده و به شما در حل معماهای مختلف کمک کند. Onimusha: Warlords ، مسلماً رحمت زیادی از خود نشان می دهد ، اما شما همچنان باید انرژی و توجه زیادی را در طول بازی صرف کنید تا از بازی و چالش های آن لذت ببرید تا یک تجربه دردناک.

Skul یک بازی قاتل قهرمان است

Skul قهرمان قاتل

توسعه دهنده: بازی های SouthPAW

Skul the Hero Slayer یکی از معدود بازی های Rug Like است که پیشرفت آن همیشه مطلوب نیست. در حقیقت ، دریافت به روزرسانی های جدید ، که یک فرآیند دشوار است ، اغلب اهمیت چندانی ندارد.

Skul ، شخصیت اصلی بازی ، می تواند تعدادی مهارت در طول راه کسب کند که به او در مبارزه کمک می کند. اما باز هم هیچ تضمینی وجود ندارد که با بهترین مهارت ، پایه های بازی به راحتی از بین برود و بازیکن در نهایت مجبور به تکیه بر مهارت خود شود.

ازی Monster Hunter World: Iceborne

Monster Hunter World: Iceborne

توسعه دهنده: ام

این بازی چالش های سخت تری را برای افرادی آماده کرد که Monster Hunter: World برای آنها بسیار آسان بود. سختی بازی با مبارزه اولیه برای بیس شروع می شود و تا انتها ادامه خواهد داشت. مرگ های متعدد حتی برای بازیکنان تشنه می تواند آزاردهنده باشد و مهارت های آنها را زیر سوال ببرد. Monster Hunter World: Iceborne بدون شک یکی از ارزشمندترین آثار سالهای اخیر است که شامل هک و مکانیک اسلش می شود.

پوستر بازی Ghost of Tsushima

روح Chuszima

توسعه دهنده:

مطمئناً پس از به دست آوردن تمام تجهیزات و یادگیری تمام تکنیک ها ، احساس کردید که Ghost Sushima او دیگر یک چالش نیست. زمان کنار گذاشتن او و ادامه کار فرا رسیده است. در سطح Deadly ، دشمنان فوق العاده قوی هستند و تنها دو یا سه ضربه شما را می کشند. پنهان کاری نیز در این سطح دشواری بسیار دشوارتر می شود و دشمنان به سرعت شما را شناسایی می کنند. در مجموع می توان گفت که سختی بازی Lethal Soshima هیچ رحمی ندارد و هیچ شانسی برای اشتباه نمی دهد.

بازی کلکسیونی Ninja Gaiden

Ninja Gaiden: Master Collection

توسعه دهنده: تیم نینجا

قبل از ایجاد Nioh ، تیم Ninja از سه گانه Ninja Gaiden شناخته می شد. اقدامی سریع با ویژگی های هک و اسلش که به بازیکن رحم نمی کرد و مجازاتی الهی برای کسانی بود که از این سبک بازی ها اطلاع کافی نداشتند! مدتی پیش ، بازسازی سه گانه منتشر شد تا بار دیگر یکی از سخت ترین بازی های تاریخ را به بازیکنان تازه کار و حتی طرفداران قدیمی ارائه دهد. در حالی که برخی از معماهای دو نسخه اول در این ریمستر حذف شده اند ، مبارزات همچنان همان سطح دشواری قدیمی را حفظ می کنند.

گیم پلی Akane

آکان

توسعه دهنده: استودیو هوشیار

بازی آکین یک هدف فریبنده ساده دارد. دشمنانی را که در عرصه شما سد راه هستند از بین ببرید. در حالی که اکثر این دشمنان در یک ضربه می میرند ، این نبردهای رئیس است که شما را شرمنده می کند. این کارفرمایان پس از کشتن صدها دشمن ظاهر می شوند و با هر شکست قوی تر برمی گردند. با این حال ، شما در این مدت قدرت زیادی به دست نیاورده اید و تنها راه برنده شدن سلاح های مختلفی است که باید در مورد زمان استفاده از ویژگی های خاص هر یک از آنها بدانید. یک اشتباه کافی است تا کل مسیری را که طی کرده اید مسطح کنید و باید آن را تکرار کنید.

نظر شما در مورد کاربران Zomja در مورد این بازی ها چیست؟ اگر بازی دیگری با چنین ویژگی هایی را دوست دارید ، لطفاً آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel