ممکن است که از غذای فرآوری شده با میوه استفاده کنید، راهی عالی برای کارهش وزن است، اما اواب میوه خشک فواید زیادی برای سلامتی دارد، اما کاهش وزن یکی از آن‌ها نیست.

به گزارش ایسنا، میوه خشک می‌تواند منجر به افزایش وزن شود، زیرا خشک کردن میوه‌ها باعث کاهش می‌شود، جنین را کاهش می‌دهد. از آنجایی که حجم آن کمتر می‌شود، احتمالاً بیشتر مصرف می‌کند تا سیری پیدا کنید و مصرف کنید.

هر غذای شما کمتری داشته باشد و حجم آن بیشتر باشد که به راحتی در کاهش وزن یگییشرومر، نرر، نرر نرر از میوه‌های خشک تراکم بیشتر نسبت به بقیه می‌شود.

تحقیقات نشان می دهد، خرما به احتمال زیاد باعث افزایش وزن می شود و ۶۶.۵ نتیجه در یک خرمای ۲۴ گرم می شود یک خرما می‌تواند تقریباً ۴۰۰ تومان به شما برسد.

آلو یکی دیگر از میوه‌های خشک شده از مواد مغذی است که می‌تواند باعث افزایش وزن شود. یک آلو ۸ گرمی حاوی ۶۷ نقد است.

زردآلو خشک ۶۷ در هر ۲۸ گرمی دارد، در حالی که توت حاوی ۷۹ در هر وعده ۲۸ گرمی است.

اگر هدف شما کاهش وزن است، بهترین گزینه از میوه های تازه است.

بر خلاف میوه‌های خشک بیشتر میوه‌های تازه می‌توانند و در عین حال ارزش غذایی خوبی دارند.

اگر به دنبال کاهش وزن هستید، از میوه های تازه در رژیم غذایی استفاده می شود.

بسیاری از میوه‌ها حاوی فیبر هستند که برای مدت طولانی‌تری احساس سیری و از جلرخور به شما کمک می‌کنند. برخی از میوه ها در کاهش وزن بهتر از دیگران هستند.

به‌عنوان مثال، گریپ‌فروت فقط ۳۹ دارای و دارای مزایای ویتامین C است. سیب به دلیل داشتن فیبر بالا برای کاهش وزن نیز مفید است. یک سیب حاوی حدود 116 درصد است و شما را بین وعده‌های غذایی سیر می‌دارد و اگر عاشق میوه شور هستیور رار ورک است.

برای افزایش نسبت به کاهش وزن، نیم فنجان زغال اخته (42 نقد) یا یک فنجان توت فنصار اینجان توت فمانگی.

توجه داشته باشید که میوه های پرکالری مانند موز و آووکادو را می توان درحد مصرف کرد، اما می توانید تا حد امکان میوه های کم مصرف را در اولویت قرار دهید.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel