9 هک شگفت انگیز ارز دیجیتال

وجوه نقد و سپرده‌ها دارای چندین ویژگی هستند، مانند تسویه فوری (نزدیک) پس از پرداخت. با این حال، آنها در سطح ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی تراکنش ها و خطرات مربوط به برگزاری هر یک با هم تفاوت دارند. با توجه به این مبادلات، آندولفتو و ویلیامسون، به ترتیب، امکان ناهمگونی در درآمد یا ترجیحات را به عنوان محرک انتخاب پرداخت فراهم می‌کنند، که منجر به این می‌شود که سهمی از جمعیت بدون بانک باشد، یعنی فقط پول نقد نگهداری شود. اولین نتیجه ما این است که داده های پرداخت، شکل گیری "انحصار داده" را تسریع می کند. شرکتی که در اوایل به مزیت های کوچکی در اطلاعات دست می یابد، قیمت ها را به شدت تعیین می کند تا سهم خود از داده های مصرف کننده را افزایش دهد و بازار را در درازمدت انحصار کند. چیو و همکاران (2020) و Keister و Sanches (2019) ناهمگونی را در بین فروشندگان در نظر می گیرند – برخی فقط پول نقد (مثلاً برای خریدهای کوچک) را می پذیرند در حالی که دیگران فقط سپرده (برای خریدهای بزرگتر) را می پذیرند – خریداران را وادار می کند تا بسته به نوع روش پرداخت متفاوتی داشته باشند. نوع خریدی که انجام خواهند داددر حالی که روی ویژگی‌های نقدینگی CBDC به عنوان وسیله پرداخت نیز تمرکز می‌کند، Keister و Monnet (2020) اثرات آن را بر مجموعه سیاست‌های عملی در دسترس دولت در دوره‌های پریشانی مالی مطالعه می‌کنند.

گزارش بی طرفانه سؤالات بی پاسخ را در Digital Currency آشکار می کند

Andolfatto (2018) هزینه ثابتی را برای افتتاح حساب سپرده با بهره در نظر می گیرد، در حالی که استفاده از پول نقد رایگان است اما هیچ بهره ای پرداخت نمی کند. نیکلاس اولتون (مدرسه اقتصاد لندن) رقابت بیشتر در (و با) بخش بانکداری بریتانیا را چیز خوبی می‌داند: «تا جایی که به مشتریان خرد مربوط می‌شود، بانک‌ها تنها زمانی نوآوری می‌کنند که واقعاً توسط نیروهای خارج از بخش بانکی تحت فشار قرار گیرند». دیوید مایلز (کالج امپریال لندن) می‌افزاید: «کاهش قابل ملاحظه ریسک بانک‌ها با ارائه یک وسیله پرداخت امن و یک خانه رایگان پیش‌فرض برای سرمایه‌های ریسک‌گریز، نیاز به داشتن طرح‌های حفاظت از سپرده‌ها را برطرف می‌کند.

کسب‌وکارها آزادند که از سیستم‌های پرداخت تجاری امتناع کنند، اما از آنجایی که RMB دیجیتال پولی قانونی است، قانوناً موظف به پذیرش آن هستند. اگرچه ارزهای رمزپایه اغلب با نوسانات بالایی همراه هستند، این روزها بازار شاهد رشد زیادی است و بدون شک کسب و کارها می توانند در شرایط سخت بازار و اقتصادی از ارز دیجیتال به عنوان محافظت در برابر تورم استفاده کنند. علاوه بر این، یک سرویس کامل PSP می‌تواند خدمات مدیریت ریسک را برای پرداخت‌های مبتنی بر کارت و بانک، تطبیق پرداخت تراکنش‌ها، گزارش‌دهی، حواله وجوه و محافظت از کلاهبرداری، علاوه بر عملکرد و خدمات چند ارزی ارائه دهد. علاوه بر این، ممکن است آنها را به عنوان یک ابزار بلاک چین در نظر بگیرید که می تواند به عنوان یک منبع یا خدمات یا حتی برای دیجیتالی کردن مالکیت دارایی مورد استفاده قرار گیرد. مالکیت قانونی دارایی‌ها ساختاری است که خارج از سیستم DTC است، و به این ترتیب باید قبل از معرفی دارایی‌ها توسط مالک قانونی آن (مثلاً حامی) در یک استقرار DTC مشخص، ایجاد شود. به عنوان مثال، پنجمین دستورالعمل ضد پولشویی اتحادیه اروپا مستلزم این است که خرید، فروش و سایر عملیات رمزنگاری باید با دستورالعمل‌های خاصی در مناطق خاصی مطابقت داشته باشد.

دانستن این 6 راز باعث می‌شود Digital Currency شما شگفت‌انگیز به نظر برسد.

به عنوان مثال، یک بیت کوین قابل تعویض است، به این معنی که شما می توانید یکی را با دیگری مبادله کنید و دقیقاً همان چیزی را دریافت کنید. به عنوان مثال، بیت کوین چنین «شبکه رعد و برق» را در سال 2018 معرفی کرد، اگرچه اخیراً محبوب شده است. لیبرا در ماه ژوئن توسط فیس بوک به عنوان یک ارز جهانی معرفی شد که به کاربران امکان می دهد پرداخت های برون مرزی سریع تر و ارزان تر انجام دهند. پرداخت با ارزهای رمزنگاری شده در بین شرکت های بزرگ و در صنایعی مانند مد و داروسازی محبوبیت بیشتری پیدا می کند. بانک مرکزی با مشاهده یک جریان عظیم و ناگهانی وجوه به ارز دیجیتال خود، می‌تواند شرایط مالی بانک‌ها را استنباط کند. Walmart و سایر شرکت های بزرگ در حال حاضر از بلاک چین برای ردیابی زنجیره تامین خود استفاده می کنند.

از این ویژگی قابل شنیدن می‌توان برای ردیابی سایر دارایی‌ها نیز استفاده کرد و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا پایگاه داده‌ای از انواع مختلف اطلاعات در مورد این دارایی‌ها را به‌روز نگه دارند. کریپتوکارنسی ها دارایی های دیجیتالی هستند که بر روی یک بلاک چین ایجاد و اجرا می شوند. این به دولت اجازه می‌دهد تا سیاست‌هایی را اتخاذ کند که باعث بهبود رفاه نسبت به بهترین سیاست‌های ممکن بدون CBDC شود. Copay که توسط Bitpay ایجاد شده است، یکی از بهترین کیف پول های دیجیتال در بازار است. گزارش فنی، کمیته پرداخت ها و زیرساخت های بازار، کمیته بازار. ارزهای رمزنگاری شده، پرداخت های برون مرزی آسان را تسهیل می کنند و در نتیجه موانع تجارت بین المللی را برای مشاغل مختلف کاهش می دهند. CBDC شکل الکترونیکی پول بانک مرکزی با استفاده گسترده توسط خانوارها و مشاغل برای ذخیره ارزش و پرداخت است.

انتظار می رود توانایی نظارت بر تامین کنندگان در زمان واقعی، حذف خطاهای انسانی در به روز رسانی داده ها و استفاده از قراردادهای هوشمند برای پرداخت، صنعت زنجیره تامین جهانی را متحول کند. کشورها و شرکت‌هایی که با چین تجارت می‌کنند، می‌توانند ملزم شوند از RMB دیجیتالی که پکن یک انبار بی‌سابقه از داده‌های تجاری می‌دهد استفاده کنند. علاوه بر این، هیچ استانداردی برای محافظت از کسب و کار شما وجود ندارد زیرا مقاماتی مانند اداره رفتار مالی (FCA) بازار ارزهای دیجیتال را تنظیم نمی کنند. بازاری که برای من بیشتر شبیه یک حباب به نظر می رسد بیت کوین و برادرانش است.»

داستان واقعی پشت Digital Currency

بیت کوین یکی از برجسته ترین ارزهای رمزنگاری شده است که چندین سرمایه گذار و کسب و کار روی آن سرمایه گذاری کرده اند تا از آن به عنوان پوششی در برابر تورم و پویایی بازار در حال تغییر استفاده کنند. مشابه روش سنتی پیشنهادهای عمومی اولیه (IPOS)، از طریق این روش، کسب‌وکارهایی که از طریق ICOها سرمایه جمع‌آوری می‌کنند، معمولاً از طریق توکن‌های ارز دیجیتال مانند بیت‌کوین و اتریوم به سرمایه‌گذاران پس می‌دهند. هم بلاک چین و هم ارزهای رمزنگاری شده، تراکنش ها را سریع، آسان و ایمن می کنند که می تواند به کسب و کارها کمک کند کارآمدتر کار کنند. در دنیای CBDC، همه تراکنش‌ها می‌توانند در تئوری با کمک تجزیه و تحلیل داده‌ها و هوش مصنوعی نظارت شوند تا سریع‌تر بانک‌هایی را که با مشکل مواجه هستند یا درگیر تراکنش‌های مشکوک هستند، شناسایی کنیم. در نتیجه، هر تراکنش قابلیت شنیدن و پاسخگویی بیشتری دارد و به طور چشمگیری احتمال تراکنش های تقلبی را کاهش می دهد. در نتیجه، هم هویت و هم اطلاعات مالی شما محافظت می شود. اگرچه ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین، ارزهای مجازی هستند، اما به عنوان دارایی برای اهداف مالیات بر عایدی سرمایه تلقی می شوند و سرمایه گذاران معمولی که بیت کوین را به عنوان سرمایه گذاری خریداری می کنند، زمانی که آن را با ارز، محصولات یا خدمات سنتی مبادله می کنند، سود یا زیان سرمایه ای را تجربه خواهند کرد..

سرمایه گذاران نهادی شروع به خرید ارزهای دیجیتال می کنند. اکثر سرمایه گذاران سکه هایی مانند بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، ریپل و غیره می خرند و منتظر می مانند تا ارزش آنها افزایش یابد. در اینجا در CoinMarketCap، ما بسیار سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام اطلاعات مرتبط و به روز در مورد ارزهای دیجیتال، سکه ها و توکن ها را می توان در یک مکان به راحتی قابل کشف قرار داد. یکی از شرکت هایی که این را تامین می کند Slock است. «یوآن دیجیتال» چین از زمانی که اعلام شد، توجه زیادی را به خود جلب کرده است و شرکت ما سؤالات متعددی را از سراسر جهان دریافت کرده است که چه زمانی برای خرید و تجارت در دسترس خواهد بود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین سایت ارز دیجیتال لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

جذابیت و اهمیت خرید پلی استیشن پلاس اکسترا
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
با سئو گروه تلگرام @SEOPREM به بالاترین سطوح ممکن در معرفی و تبلیغ محتوایتان برسید!
سایت نات کوین: راهنمای کاملی برای ارز دیجیتال جدید
نات کوین را چگونه نقد کنیم: راهنمای جامع برای تحلیل این ارز دیجیتال
معرفی شرط بندی انفجار در بازی های آنلاین
تماس با ما