Caviar از مدل ویژه آیفون 13 پرو با دندان های دایناسور واقعی تی رکس رونمایی کرد

[ad_1]

شرکت روسی Caviar که نسخه های لوکس محصولات الکترونیکی را در بازار می فروشد، این بار مواد ویژه ای را برای آخرین آیفون های اپل انتخاب کرد. Caviar نسخه ویژه ای از آیفون 13 پرو را به نام Tyrannophone معرفی کرد که بخشی از دندان واقعی 80 میلیونمین دایناسور T Rex در پنل پشتی است.

این گوشی های هوشمند در سری «ترا» عرضه می شوند که علاوه بر تایرانوفون در مدل های Monsterphone با پنل پشتی تیتانیومی مقاوم و مدل های Teradiamond با 1028 قطعه الماس نیز به فروش می رسند.

مدل Tyrannophone از مواد سبک وزنی ساخته شده است که روی آن جواهرات آلیاژ طلا را حکاکی کرده ایم. از کهربای واقعی برای چشم دایناسور استفاده می شود و بقیه دایناسور از تیتانیوم ساخته شده است. البته همانطور که گفتیم با دندان های تی رکس واقعی خیلی کم سروکار داریم.

Caviar iPhone 13 Pro
IPhone 13 Pro Tyrannophone

Caviar تنها 7 مدل از این گوشی هوشمند را تولید خواهد کرد و آن را با 1 ترابایت حافظه داخلی به قیمت 8610 دلار به فروش می رساند. البته کاربران می توانند مدل آیفون 13 پرو مکس را نیز سفارش دهند.

Caviar iPhone 13 Pro
آیفون 13 پرو هیولا

مدل دیگر Monsterphone نام دارد که از پوشش تیتانیوم برای صنعت هوافضا استفاده می کند. در پنل پشتی این مدل می توان اثر پنجه دایناسور را مشاهده کرد. این مدل در 99 مدل تولید شده و 7760 دلار قیمت دارد.

Caviar iPhone 13 Pro
صفحه نمایش آیفون 13 پرو

آخرین مدل Teradiamond است که از تیتانیوم با 1028 الماس با قطر 1.3 میلی متر برای مدل پرو و ​​1.5 میلی متر برای مدل پرو مکس و 128 یاقوت ساخته شده است. این مدل تنها در 18 نسخه موجود است و با 1 ترابایت فضای ذخیره سازی 49240 دلار قیمت دارد.

[ad_2]

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel