Lenovo در اوج فروش رایانه های شخصی در سه ماهه سوم 2021 – Zomit


به دلیل فلج کننده کمبود نیمه رساناها ، فروش جهانی رایانه شخصی بین جولای و سپتامبر 2021 تنها 5 درصد افزایش یافت ، که نسبت به رشد دو رقمی در پنج فصل گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

طبق تحقیقات Canalys در نتیجه ، Lenovo بیشترین سهم از فروش رایانه های رایانه ای جهانی را دارد و HP بعد از آن قرار دارد. پس از این دو شرکت ، دل ، اپل و ایسر به ترتیب در مکان های زیر قرار گرفتند و به این ترتیب 5 موقعیت برتر مشخص شد.

به گفته گیزموچان ، فروش کل میزهای رومیزی و نوت بوک ها ، از جمله ایستگاه های کاری ، 84.1 درصد در سه ماهه سوم سال 2021 افزایش یافته است. با افزایش چشمگیر تقاضا در این مدت ، این رقم می توانست بسیار بیشتر باشد اگر عرضه به دلیل اختلال در زنجیره تامین دچار مشکل نمی شد.

از زمان شیوع بیماری عروق کرونر قلب ، بخش رایانه رشد سالانه 9 درصدی را تجربه کرده است ، اما به احتمال زیاد مشکلات تأمین رایانه های شخصی تا سال 2022 افزایش می یابد.

بر اساس آمار ، فروش نوت بوک ها و ایستگاه های کاری سالانه 3 درصد افزایش یافته و به 67.4 میلیون دستگاه رسیده است ، در حالی که رایانه های رومیزی با فروش بیش از 16.6 میلیون دستگاه افزایش بیش از 12 درصد را ثبت کرده اند. دلیل افزایش تقاضا نیز کاملاً مشخص است. این امر شیوع ویروس کرونا و نیاز به کار از راه دور و مجازی در کلاس های درس را توجیه می کند.

آمار فروش رایانه در سه ماهه سوم سال 2021

مقالات مرتبط:

با این حال ، این Lenovo بود که از رقبای خود پیشی گرفت و بیشترین سهم فروش رایانه های شخصی را در سه ماهه سوم 2021 داشت. سهم بازار شرکت چینی در این مدت 20.9 بود.

با وجود کاهش سالانه 5.7 درصدی. نسبت به سال گذشته 20.9 درصد دارد. سهم بازار. تعداد واحدهای فروخته شده 17،597 میلیون دستگاه بود. دل با 15.18 میلیون محموله سوم است. با این حال ، از نظر رشد سالانه ، این شرکت با 26.7 to در صدر لیست قرار دارد.

در نهایت ، اپل و ایسر که به ترتیب 14.4 و 5.7 درصد افزایش یافته اند. شرکت اول با فروش 7.824 میلیون واحد سهم 9.3 درصدی از بازار را به دست آورد ، در حالی که شرکت دوم با فروش 6.076 میلیون واحد سهم بازار 7.2 درصد را به دست آورد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم